Mé oblíbené filmy

♥♥ Mortal Instruments: Město z Kostí ♥♥

16. září 2013 v 20:49 | ♥Bubble♥
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Misteriózní / Romantický
Hlavní herci: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Lena Headey, Jonathan Rhys Meyers, Kevin Durand, Robert Sheehan, Aidan Turner
---
Děj: Clary je obyčejná patnáctiletá holka, která žije v New Yorském Brooklynu se svou mámou. Má poklidný život jako ostatní, až do okamžiku, kdy se večer v klubu stane vražda a ona je jediná, která ji v zaplněném klubu vidí. Tělo zavražděného se navíc hned vypaří. Clary začne vidět to, co ostatní ne a slyšet to, co ostatní ne. Hned na to po náhlém a nevysvětlitelném zápase s podivným stvořením zmizí i její máma. Při pátrání po ní začíná Clary odhalovat temná tajemství o skrytém světě stínů, který odedávna existuje hned vedle toho našeho. Potkává bojovníky - Lovce stínů - napůl lidi a napůl anděly, kteří po staletí plní roli strážců a ochraňují lidstvo před dalšími obyvateli jejich světa. Před vlkodlaky, upíry a dalšími démony a silami zla. Tváří v tvář všem legendárním tvorům hrůzy se Clary přidává k Lovcům stínů a objevuje v sobě odvahu, sílu a schopnosti, o nichž neměla dosud nejmenší tušení. Stojí před ní úkol najít dávný pohár, jenž by měl být klíčem k nalezení její mámy. Zjišťuje, že její máma také bývala Lovcem stínů a ona sama do skrytého světa démonů a andělů patří. Clary a její noví přátelé a spojenci navíc zjišťují, že čelí hrozbě, která může rovnováhu mezi dobrem a zlem převážit na stranu temna.
---
Můj názor: Úžasný to byl film .. V pátek 13.9.2013 jsem na tom byla v kině .. Těšila jsem se na něj hned jak jsem zjistila, že se bude natáčet .. Četla jsem knížky (ty jsou tři a už jsem o nich též psala), knížky mě celkově pohltily .. Mám v plánu si je znovu přečíst a film mě nezklamal, naopak ! Bude se natáčet i druhý díl, takže jsem ještě víc nadšená :) .. Herce vybrali nejlíp jak mohli, totálně vystihly postavy - jak vzhledově, tak pohledama, chováním, mluvením .. Prostě vším .. Nejvíc mě překvapilo asi to, že film ztvárnil tu knihu stejně jak já jsem si jí představovala když jsem jí četla .. Úplně stejně !
Film byl velmi akční, hned na začátku je nějaká akce .. Člověk se vůbec nenudí, zasměje se a já jsem se i několikrát POŘÁDNĚ LEKLA ! :D A rozplývala se nad hercema :3
Jestli někdo nebyl na tomto filmu, tak ihned jděte do kina, nebudete litovat ! Je to vážně zážitek :)
Více v C.Č.:

♥♥ Orel Deváté Legie ♥♥

28. srpna 2013 v 14:09 | ♥Bubble♥
Žánr: Drama / Dobrodružný / Historický
Hlavní herci: Channing Tatum, Jamie Bell, Mark Strong, Donald Sutherland, Douglas Henshall
---
Děj: Dobrodružné drama z dob římského impéria se stoupající hvězdou stříbrného plátna Channingem Tatumem v hlavní roli. V roce 140 n. l. se dva muži, římský voják Marcus (Tatum) a jeho otrok Esca (Jamie Bell), vydávají na nebezpečnou cestu na sever za hranice dosud známého světa. Dvacet let před osudnou výpravou se římská Devátá legie pod vedením Flavia Aquily vydala dobývat divoký Sever. Žádný z pěti tisíc vojáků slavné legie se z válečné výpravy nevrátil. Spolu s nimi se ztratil i zlatý Orel, jejich emblém a odznak síly. Nyní se začíná proslýchat, že Orel Deváté legie byl spatřen v divošské svatyni daleko na severu. Flaviův syn Marcus neváhá a v doprovodu svého otroka Escy vyráží do rozlehlých a neprobádaných končin kaledonských hor (dnešní Skotsko) s jasným cílem: postavit se divokým severským kmenům, obnovit čest zmizelého otce a získat nazpět posvátného Orla.
---
Můj názor: Luxusní film !! Teď jsem ho dokoukala .. Měla jsem ho stáhnutý dlouho, ale nemohla jsem se k němu dokopat, ale jsem ráda, že jsem si ho pustila .. Mám prostě ráda takové filmy, hodně akční, dobrý herci .. Vážně mě ten film bavil, vůbec jsem se u něj nenudila !! Doporučuji !
Více v C.Č.:

♥♥ Percy Jackson: Sea Of Monsters ♥♥

19. srpna 2013 v 18:29 | ♥Bubble♥
Žánr: Fantasy / Dobrodružný / Rodinný
Hlavní herci: Logan Lerman, Sean Bean, Alexandra Daddario, Jake Abel, Brandon T. Jackson
---
Děj: Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích. A ještě horší to je, když jste teenagerem, jehož otcem je Poseidon a matkou "obyčejný" člověk, který vaši výchovu a bublající hormony ne úplně zvládá. V takové situaci se nachází Percy Jackson, jehož jediným bezpečným útočištěm se stává Tábor Polokrevných, kde žijí všichni takto zplození. Tedy ti, jejichž jedním rodičem je bůh a druhým člověk.
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho ale sesype celá lavina potíží - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover záhadně zmizí a navíc Táboru Polokrevných i jeho obyvatelům hrozí zničení. Někdo se snaží probudit Kronose, jednoho z původních Titánů a otce nejvyšších olympských bohů, který jediný umí učinit bohy i polobohy smrtelnými. A který má s nimi navíc nevyřízené účty. A tak se Percy a jeho přátelé musejí vydat na další nebezpečnou výpravu... Věštba Orákula tuto partu statečných vyšle na cestu za Zlatým rounem, které jediné má moc je zachránit. Musí proniknout do míst, které my smrtelníci nazýváme Bermudský trojúhelník. Správný název ale je Moře nestvůr. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu na ně kladou další úkoly...
---
Můj názor: Na tomto filmu jsem byla v pátek 16.8.2013 v kině .. Těšila jsem se na něj od tý doby co jsem zjistila, že se natáčí .. Vůbec mě nezklamal, nenudila jsem se, byli tam samé akce, srandovní to bylo hodně !! Moc hezky natočené, hrozně se mi to líbilo .. A u titulků na konci je krásná písnička, kterou jsem si hned stáhla a poslouchám jí pořád dokola :D ..
Tahle:
Je nádherná, úžasně se u ní přemýšlí a usíná ..
Film je skvělej, určitě ho doporučuji !!
Více v C.Č.:

♥♥ Iron Man 3 ♥♥

18. července 2013 v 15:09 | ♥Bubble♥
Žánr: Akční / Sci-Fi / Thriller
Hlavní herci: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley
---
Děj: Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezům a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. Při své odvetě současně objevuje odpověď na otázku, která ho ve skrytu duše dlouho sužovala: je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého?
---
Můj názor: Nemám na tento díl slov !! Těšila jsem se na něj hrozně dlouho .. Šla jsem se ségrou a šli jsme na 3D s dabingem .. U hodně filmů se mi dabingy nelíběj, ale Iron Man je vždycky dobře dabovanej, všichni herci maj stejný dabingy, a fakt dobrý je to .. Ty hlášky jsou suprový .. U tohohle dílu jsem se furt tlemila, bylo to suprově natočený, smál se vždycky celej sál :D .. Akční byl mega moc !! Na konci ..? Jsem byla unešená, líp to natočit snad ani nešlo !! Skvěle vymyšlený, bezchybně natočený, hlášky nezapomenutelný !! Nenudíte se u toho !!
Líbilo se mi to hrozně !! Vůbec mě to nezklamalo .. Jsme z tohohle dílu unešená !! ♥

-> Byli jste též na něm v kině ..?
-> Kdo ho viděl, co na něj říkáte ..?
Více v C.Č.:

♥♥ Dirty Dancing 1,2 ♥♥

13. května 2013 v 16:59 | ♥Bubble♥
Dirty Dancing 1
Žánr: Romantický / Drama / Hudební
Hlavní herci: Jennifer Grey, Patrick Swayze, Jerry Orbach, Cynthia Rhodes, Jack Weston
---
Děj: Píše sa rok 1963. Beatles v USA ešte nie sú známi a diskotékam kraľujú latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotela prichádza na prázdninový pobyt 17-ročná Frances, prezývaná Baby, so sestrou Lisou a rodičmi. V hoteli sa tancuje úplne iný tanec než na aký je Baby ako dievča zo "slušnej rodiny" zvyknutá - tzv. dirty dancing (hriešny tanec). Baby sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije nielen svoju prvú lásku, ale aj premenu zo škaredého kačiatka na sebavedomú mladú ženu.
---
Můj názor: Tak tento film zná určitě každý .. Poslední dobou jsem na něm závislá .. Pouštim si ho pořád dokola a snad nikdy mě neomrzí, zbožňuju ho!! Ten děj, jak se mezi nim rozvíjí jejich vztah, hudba, tance .. No prostě super!!♥
_________________________________________________
Dirty Dancing 2
Žánr: Romantický / Drama / Hudební
Hlavní herci: Romola Garai, Jonathan Jackson, Mya, Diego Luna, Patrick Swayze, Mika Boorem
---
Děj: Američanka Katey přichází i se svými rodiči na Kubu těsně před vypuknutím revoluce. Rodiče od ní očekávají, že si najde dobrou partu a stane se tak jako oni místní smetánkou. Katey se zamiluje do Javiera - číšníka, který je vynikajícím tanečníkem. Tajně se schází v nočním havanském klubu a začnou spolu trénovat na prestižní národní soutěž v tanci. Ale blížící revoluce zkomplikuje jejich plány.
---
Můj názor: Áno, je to druhý díl Hříšného tance a hrozně se mi líbí .. Je pravda, že na jedničku nemá, ale líbí se mi mega moc:) .. Hlavní herec je hrozný ťutín :3 .. Písničky jsou super, tance!!, děj, vztah mezi Javierem a Katey :) .. Hrozně se mi to líbí .. Soundtrack už jsem si stáhla a poslouchám ho furt dokola, jsou to peckový písničky :) .. Jestli to někdo neviděl, tak hurá do toho ..!!
Více v C.Č.:

♥♥ Hobit: Neočekávaná cesta ♥♥

6. května 2013 v 18:09 | ♥Bubble♥
Žánr: Dobrodružný / Fantasy
Hlavní herci: Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Eric Vespe, Ian McKellen
---
Děj: Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit.
---
Můj názor: Nečekala jsem, že tento film, bude tak suprovej! Ségra na něm byla v kině a prej u něj usla, tak jsem se tedak němu nemohla dokopat, protože jsem si říkala, že to bude nuda .. Dneska jsem si ho pustila a zpletla jsem se!! Je bombovej, hodně akční (to mám ráda), zasmála jsem se u něj, napnutá jsem byla též .. Moc, moc se mi líbil .. Herci se mi též líbily, ten hlavní neni špatnej a pak se mi líbily dva trpaslíci .. Ten hlavní co je vedl (je na přeposlední fotce) a druhej je na obrázku v tomto článku je na třetí fotce:) .. Vážně je dobrý a je to vlastně první díl Pánů prstenů, tam pochopíte vlastně jak Bilbo přišel k prstenu, ale po pravdě :) .. Jediné co mě zklamalo, tak konec .. Ale nic vám nebudu říkat, koukněte se na něj :P .. Stojí za to!! :)
Více v C.Č.:

♥♥ Soul Surfer ♥♥

3. května 2013 v 21:19 | ♥Bubble♥
Žánr: Sportovní / Drama / Životopisný
Hlavní herci: AnnaSophia Robb, Dennis Quaid, Helen Hunt, Kevin Sorbo, Jeremy Sumpter, Ross Thomas, Carrie Underwood, Chris Brochu, Craig T. Nelson
---
Děj: Dospívající surfařka bojuje sama se sebou. Po děsivém útoku žraloka, jenž jí připravil o levou ruku se odhodlává vrátit se zpět do oceánu. Toto inspirativní drama bylo natočeno podle skutečného příběhu.
Toto je skutečný příběh dospívající surfařky Bethany Hamilton, jež při děsivém útoku žraloka přišla o ruku. Jenže Bethany se své surfařské vášně nevzdala. Překonala všechny překážky, znovu našla odvahu brázdit vlny oceánu a stala se opět šampionkou. Dokázala to díky svému pevnému odhodlání a neochvějné víře. Přestože ztratila ruku a málem přišla o život, proměnila svou ztrátu v inspirativní dárek ostatním.
---
Můj názor: Hodně silnej film! Moc se mi líbil .. Hrozně se mi líbilo, jak se s tim hlavní herečka vyrovnala, bojovala a nedávala na sobě nic znát .. Já bych to nezvládla .. Měla úžasnou podporu v rodině, v přátelích, prostě to bylo úžasné .. Vážně si to pusťte .. !!
Více v C.Č.:

♥♥ Robin Hood ♥♥

1. května 2013 v 13:39 | ♥Bubble♥
Žánr: Akční / Drama / Dobrodružný / Historický
Hlavní herci: Russell Crowe, Cate Blanchett, Max von Sydow, William Hurt, Mark Strong, Oscar Isaac, Danny Huston, Eileen Atkins, Mark Addy, Matthew MacFadyen
---
Děj: Britské ostrovy nebyly ve 13. století optimálním místem k životu. Už tak chudá země ještě financovala ambiciózní křížové výpravy svého krále Richarda. V řadách jeho vojsk hájil problematickou čest Anglické koruny i bezejmenný lučištník Robin (Russell Crowe). Ten se stane očitým svědkem smrti krále při obléhání francouzského hradu a spolu s několika kumpány se rozhodne na vlastní pěst dostat se po letech trmácení světem co nejrychleji domů, do Anglie. Ocitá se v hrabství Nottingham, které ovládá bezskrupulózní šerif (Matthew Mcfadyen). Málokdo se mu dokáže vzepřít, jednou z výjimek je Lady Marion (Cate Blanchett), která spravuje panství svého tchána (Max von Sydow), zatímco její muž bojuje za krále. Situace se ještě zhorší po Richardově smrti, když na trůn nastoupí slabý král Jan s dvorním našeptávačem Gisbornem (Mark Strong), který tajně osnuje francouzskou invazi do země. Ve chvíli nejvyšší nouze ale přichází doba hrdinů. Hrdinů jako je Robin. Muž, který se pokusí naplnit prázdné pojmy jako právo, spravedlnost a národní hrdost.
---
Můj názor: Úžasný film !! Hned ze začátku mě zaujal .. Suprový děj, bezvadně natočené .. Já mám prostě Russella ráda, je to bezvadný herec a při bitkách vypadá tak dobře :):D .. Byla jsem zvědavá jak to dopadne .. Kdo má rád drsné bitvy, tak si to pusťte .. Je to bezvadný film, stojí za zkouknutí !!!♥
Více v C.Č.:

♥♥ Gladiátor ♥♥

25. dubna 2013 v 19:19 | ♥Bubble♥
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Historický
Hlavní herci: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed, Richard Harris, Derek Jacobi, Djimon Hounsou
---
Děj: Římský generál Maximus (Russell Crowe) opět dovedl své legie k vítězství na bitevním poli. Válka je vyhrána a Maximus sní o domově. Nepřeje si nic jiného, než se vrátit k ženě a svému synovi. Umírající vládce Marcus Aurelius (Richard Harris) pro něj nicméně má ještě jeden úkol. Žádá, aby se generál ujal vlády. Commodus (Joaquin Phoenix), dědic trůnu, žárlí na vládcovu přízeň Maximovi a nařizuje Maximovu popravu, včetně jeho rodiny. Maximus sice o vlásek unikne smrti, ale těžce zraněného ho "zachrání" otrokáři. Maximus se tak dostane do gladiátorské školy a v aréně jeho sláva den ode dne roste. Nyní přichází do Říma, aby pomstil vraždu ženy a svého syna, aby zabil nového císaře - Commoda. Poznal, že jediná moc, silnější než vládcova, je vůle lidu. Cesta, která vede k naplnění Maximovy pomsty je stát se největším hrdinou celé říše.
---
Můj názor: Úžasný film!! Kopala jsem se k němu dlouho, ale byla jsem příjemně překvapená!! Zajímavý byl hned od začátku, jsem to zapla a titulky mě hned zaujaly, velmi dobře udělané .. Na zažátku rovnou dobrá akce ..
Čučela jsem na to (doslova) s otevřenýma očima dokořán .. Na konci jsme plakala jak malé dítě, protože to bylo děsně smutné .. Nečekala jsem, že to takhle skončí ..
Tohohle herce mám hodně ráda, děsně se mi líbil v Bídníkách a tady na něj nemám slov .. To je kus chlapa :3 .. Děsně mu to tu sluší a při těch bojích vypadá luxusně :3 ..
Kdo má rád bojové filmy, tak je tento film stvořený právě pro něj .. Nebudete se u něj nudit a kdo si rád popláče, tak si ho určitě pusťte .. Nebudete litovat !!
Více v C.Č.:

♥♥Legendární parta ♥♥

24. dubna 2013 v 19:49 | ♥Bubble♥
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
"Hlavní herci": Chris Pine, Alec Baldwin, Hugh Jackman, Jude Law, Isla Fisher, Dakota Goyo, Dominique Grund
---
Děj: Naši hrdinové. Jejich neformálním šéfem je Santa, jenž bohatýrským zjevem a chováním připomíná ruského kozáka. K ruce má nejen skřítky, ale i bandu sněžných mužů. Jeho křehkým protipólem je pak Víla Zuběnka se svou armádou minivíl. Partu pak doplňují Velikonoční zajíc, za jehož drsným vzezřením se skrývá roztomilý zajda, a mlčenlivý pohodář Sandman. Ti všichni zpříjemňují životy dětí, ať už jim nosí dárky na Vánoce, vyměňují vypadlé zuby za peníze, schovávají velikonoční kraslice nebo je každý večer uspávají a jako bonus dodávají hezké sny. Všudypřítomnou idylu ale kazí "Bubák". Taková ta potvora, co se na beton schovává pod postelí nebo ve skříni a spícím dětem přináší jen noční můry. A tenhle Bubák se rozhodne škrtnout Velikonoce, Vánoce i kšeftování s mléčným chrupem. Legendární parťáci si záhy uvědomí, že na tohohle nepřítele sami nestačí a povolají do svých řad Jacka Frosta. Bohužel, vysmátému klukovi, který škádlí lidi mrazivými malůvkami na oknech a náledím uprostřed města, se do záchrany světa nechce. Štve ho, že na rozdíl od jeho kolegů v něj děti nevěří. Otázkou je, co se stane, až pod vlivem nočních můr přestanou caparti věřit i v jejich existenci.
---
Můj názor: Suprovej animák !! Moc se mi líbil .. Už od začátku byl zajímavej a hrozně dobře "natočenej" .. Zasmála jsem se dost :) .. Což já mám ráda .. Děj je velmi zajímavý, akce tam jsou !! A ty hlavní postavy jsou BEST :D .. Vážně vám ho doporučuju, jestli máte rádi animáky, tak tenhle musíte vidět ! Stojí za zkouknutí ! DOPORUČUJI !!!
Více v C.Č.:
 
 

Reklama