Leden 2015

Vánoce, Silvestr, prázdniny..

4. ledna 2015 v 20:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ahojte..!
Celý prázdniny jsem tu nebyla, protože jsem neměla vůbec čas, a proto vše shrnu do jednoho článku, snad nevadí..

!.. Vánoce ..!

Letos jsem byla spíš štědrý ježíšek než hodný dítě.. Nedostala jsem toho moc, jen to co jsem si přála.. Jediné co mě překvapilo, tak byla nabíječka, protože se mi ta moje nedávno rozbila..
Vánoce jako takové jsem si samozřejmě užila, protože já prostě Vánoce mám ráda.. Mám ráda tu atmosféru, to že se konečně celá rodina sejde pohromadě.. Koledy, cukroví, stromek, salát s řízkem..! No co víc si přát..:)
Jinak.. Dostala jsem:
Od sestry:
Černou velkou kabelku, kterou jsem si přála.. Knížečku Skvělá Sestra (je plná citátů, které mám ráda:)) .. Náušnice.. Papučky na doma .. Nabíječku ..

Od rodičů:
Kozačky, které jsem si koupila sama :D .. Troje teplé ponožky :3 .. 500,- (za to jsem si koupila košili do práce a svetr) ..
---
Co jsem darovala:
Sestře:
Dvě knížky.. CD co chtěla .. Kalendář (ten je společný :)) ..
Mamce:
Nivea sadu (tu jsem jí koupila v Drážďanech) .. Klíčenku s jejím jménem a jakého je původu .. Bílý svetr .. Žehličku (společně se ségrou) ..
Tátovi:
Parfém Bruno Banani (hrozně se mu líbil :3) .. Černé tričko se zlatým potiskem .. Peněženku (i s mou fotkou :D) .. A také klíčenku s jeho jménem a jakého je původu .. Telefon (společně se ségrou a mamkou) ..
A jedné kamarádce:
Voucher na masáže (protože vim, že je má hrozně ráda) .. Bonbonieru .. Řetízek ..
a druhé kamarádce:
Pyžamo .. Řetízek .. Bonbonieru ..
---
Myslím, že jsem byla dobrý Ježíšek, ne? :D
Bohužel dárky nemám vyfocené, ale snad to nevadí :) ..
Jsem spokojená, protože se dárky ode mne líbily :) .. Krásný pohled, jak se táta nad dárky usmíval, vidět jeho spokojenost, a jak si asi 3x čuchal k parfému, jak se mu líbil :3 .. Ségra ta úplně nadšená, protože věděla jen o jednom dárku a to o CD, knížky jí hodně překvapily :) .. A mamce se svetr též líbil.. Já se vážně modlila, aby jí ten svetr byl a hlavně tátovi to tričko, ale trefila jsem obojí :) ..
Takže jak říkám, spokojenost :) ..
A ukážu vám náš stromek a jak jsem prostřela stůl :)
.. S prostíráním jsem spokojená, co myslíte vy? :) Původně jsem chtěla dát jiné ubrousky, ale vzpomněla jsem si na to pozdě a jiné jsme doma neměli.. Ale ve výsledku to nevypadá špatně ne? :) ..
... Stromek jsem zdobila sama a pak mi táta pomohl dát řetezy :) .. Jsem s nim spokojená, ještě teď nám stojí a dlouho určitě stát bude :D ..

Více v C.Č.: