Prosinec 2014

Vánoční Drážďany..!

22. prosince 2014 v 22:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Jak jsem psala, ve středu (17.12.2014) jsem byla v Drážďanech a píši slibovaný článek.. Líbilo se mi tam, jak jsem psala, je to tam prostě o Vánocích kouzelný, hlavně za tmy..!
Celé je to tam prosvícené, stánky nádherně ozdobené, ke svařáku dostanete i hrníček, který si můžete nechat.. Já teda svařák nepiju, ale kámoška si ho koupila a hrníček byl roztomilý..
Zima tam byla větší jak tady, ale zvládnout se to dalo, ale jak jsem čekala, tak sněhu ani vidu.. Bylo mi to docela líto, protože se sněhem by to bylo dokonalý..!
Čechů snad víc jak němců.. Na každém kroku čech nebo české školy.. A jak jsem zjistila, tak má angličtina je vážně mrzutá, musim se naučit pořádně mluvit, měla jsem problém si u nich objednat i čaj..! Pořádně zformulovat větu, ale pak už to bylo v pohodě.. Něco s tím budu muset udělat, za chvíli mě čeká maturita, kde musím mluvit..
Fotila jsem, nemám sice moc těch fotek, ale aspoň něco málo mám, tak vám je samozřejmě ukážu, ale předem upozorňuji, že za tmy nejsou fotky 2x zaostřené, protože to foťák nezvládal..
Prošli jsme nejznámnější památky, dozvěděli se o nich pár informací a bylo to hodně zajímavé.. Drážďany mají opravdu dost zajímavou historii..
Dárků jsem tam moc nenakoupila, jak jsem očekávala, ale aspoń něco málo mám.. A zbytek dokoupím zase tady..
No nic, dost keců a jde se na fotky..
Více v C.Č.:

Už se to blíží..

15. prosince 2014 v 23:30 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Utíká to hrozně rychle.. Ani mi nedochází, že už za 9 dní jsou Vánoce..!! Hrozná představa, zase další rok za náma:/ a mě se šíleně rychle blíží maturita.. :(
Nakoupené dárky nemám ani zdaleka.. Pro sestru už mám pár dárků a nějaké drobnosti pro rodiče také, ale snažím se vymyslet nějaké dárky co vážně budou používat nebo nosit a nějak se mi nedaří to vymyslet.. Rodiče si neřeknou co chtějí a když, tak si řeknou o oblečení, které jim nemůžu koupit sama.. Snad se mi něco podaří vymyslet.. Pro sestru vymýšlet a kupovat dárky je nejjednodušší, protože vím co se jí bude líbit, atd..
Dárky budu ještě kupovat dvěma kamarádkám a pro ty nemám ještě vůbec nic, protože nemám ani tucha co jim koupit.. Jedné vím, ta si řekla co chce, ale ta druhá..? Netuším vůbec :/ jsem bezradná :(
To mi dá ještě práci :O
Cukroví už máme konečně upečené, už mě to nebavilo.. Mě to tak nebaví, to se přiznám, pořád pečeme to stejné, už jsem toho i docela přejedená.. Ale tak domácí cukroví podle mě k Vánocům patří, ten byt provoněný nově upečeným cukrovím je k nezaplacení..!
Stromek ještě není postavený ani nevim kdy ho budeme zdobit, ale asi o víkendu.. Letos mám zakázáno zdobit stromek, protože se jim minulý rok nelíbil, že byl přeplácaný.. Ale já zbožňuju zdobení stromku..! Zdobila jsem ho vždy každý rok,
mám to ráda, ale štve mě, že od minulého roku máme umělý stromek.. Měla jsem ráda tu vůni krásně živého stromku..
Ten umělý je též pěkný, ale neprovoní byt, není to ono.. Protestovala jsem proti němu, ale bylo to k ničemu.. Táta řekl, že už ho nebaví pořád kupovat, vybírat ten správný a stejně se pak rozbalí a je to holá větev.. A hlavně jsou prý už docela i drahý.. Pak ho táta vždycky musel ještě seříznout, aby se vešla špička, a pak když jsme ho sklízeli jak vždycky opadal? To bylo nejhorší, pak to jehličí vysávat z toho koberce :/.. Ale nejvíc mě vždy bavilo ho pak vyhazovat z balkóna :D ..
---
Jako prosinec to venku vůbec nevypadá, teď je u nás i docela teplo a bohužel o sněhu ani zdání.. Štve mě to, kde jsou ty krásné, bílé Vánoce..? To už nikdy nebudou..? Za chvíli budou Vánoce v létě.. To není to pravé..!
Dneska to vypadalo jako kdyby bylo jaro.. Svítilo sluníčko, nebyla zima.. Měla jsem na sobě šortky se silonkama a bylo mi příjemně..! No, co to je? Počasí se úplně zbláznilo..
---
Ve středu jedu se školou do Drážďan a hodlám tam nakoupit zbytek dárků.. Drážďany jsou krásné o Vánocích a ty slevy? :D.. Budu fotit, tak určitě pak přidám fotky.. :) A vše povyprávím..

Obrovská omluva..!!!

9. prosince 2014 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Nebyla jsem tu celé 3 měsíce a vážně se za to omlouvám, ale z části jsem za to nemohla.. Nešlo mi se přihlásit na blog.cz, dávala jsem správně jak přihlašovací jméno, tak heslo a i tak mi to vůbec nešlo a pořád mi to ukazovalo, že je to chybné..
Až teď mi napsali, že jsem se nepřihlásila tak dlouho, tak jsem si změnila heslo a už to konečně šlo a jsem za to ráda, mám co psát, děje se toho tolik a potřebuju se někam vypsat, takže to budou samozřejmě jen kecací články :D:) ..
Grafiku asi přidávat nebudu, nějak mě to už tak moc nebaví, nemám nápady a nedělala jsem grafiku asi 4 měsíce a je to znát, protože jen tento vánoční layout mi dal zabrat a to je nic moc.. Je to smutné, ale bohužel je to tak..
Určitě přidám hodně článků do rubriky Já a Knihy.. Za tu dobu co jsem tu nebyla, jsem toho přečetla mraky, tak se máte na co těšit..
To samé ohledně filmů, postahovala jsem si jich hromady, tak mám o čem psát..
A škola? To bude témat habaděj, čeká mě maturiťák, maturita, takžee toho čekejte ohledně toho hodně..
Snad jsem vás navnadila..
Jdu se dívat na nějaký film, tak papa:)
Vaše ♥Bubble♥

Nový layout 26♥

9. prosince 2014 v 21:34 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Tak asi po 4 měsících měním konečně layout a dám rovnou vánoční.. Vím, není to nic extra, ale mě se líbí a jsem s ním spokojená :).. Jsem ráda, že jsem aspoň něco vytvořila, protože jsem už hrozně dlouho nedělala žádnou grafiku a je to bohužel znát..
A jak se líbí vám?