Duben 2014

Hospital ..

26. dubna 2014 v 15:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, a že jsem nechodila ani na vaše blogy, ale byla jsem v nemocnici .. Ve středu jsem nastoupila a dneska jsem přijela domů, tak se vám ozývám ..
Byla jsem na operaci a dopadla dobře .. Jsem ráda, že už to mám za sebou, a že jsem doma .. V nemocnici mi to nevadilo, vařili tam dobře, bylo to tam útulný, všichni byli hrozně milí, ale prostě doma je doma :)
Mám být týden doma, tak snad něco přidám a na vaše blogy určitě chodit budu :)

Novy layout 23♥

22. dubna 2014 v 22:50 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Tak jak jsem slibovala, už mám svůj počítač zpátky, tak jsem nastavila nový layout .. Po dlouhé době jsem udělala s Demi, protože jsem na ní zbožňovala tyhle modré vlasy a na tomto shootu vypadá božsky !
Moc se mi líbí tento layout, hlavně proto, že je tam hodně modré :D .. Ano, je to docela takový "studený" layout, ale tak nevadí .. Příště už bude do teplejších barev :)

-> Jak se vám líbí ..?

Focení !

10. dubna 2014 v 22:22 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Blíží se konec roku, tudíž i focení !
Fotili jsme se přesně před týdnem ve čtvrtek .. Jsme hrozně rádi, že jsme chytli krásný počasí, bylo teplo, svítilo sluníčko a fotili jsme se po dvou letech konečně venku !
Fotky se povedly, moc se nám líbí, jen nás mrzí, že je nás tak málo, 5 lidí chybělo, ale fotka se povedla :)
Fotky mám naskenované v PC, takže je sem přidám, ať taky vidíte mojí třídu, jak vypadáme a jsem zvědavá na vaše názory na fotky :)
Třídní fotka:
Kdyby někdo nevěděl, tak já jsem přesně ta uprostřed s bílou vestičkou a balerínkama :) .. Nevěřila jsem tomu, ale když jsem tuhle fotku srovnala s prvákem, tak jsme se hodně změnili až teda na pár výjímek ..
Normálně je nás 21, ale tady je nás jen 16, je nás opravdu málo, ale fotka se mi nehorázně líbí ! :3
---
Více v C.Č.: