Březen 2014

Zaneprázdněná !

23. března 2014 v 18:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Moc, moc se vám omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale já prostě nemám kdy !
Chodím do školy a furt do práce, jak v týdnu, tak o víkendu .. Musím si vydělat penízky, takže vůbec nemám čas na blog .. Když mám volný den, tak buďto uklízím doma nebo jdu ven anebo si čtu .. Protože chci konečně dočíst povinnou četbu a teď jsem začla číst ještě jiný knížky k tomu ..
Snad mi to prominete, Affs obíhám normálně, ale též jsem u nich asi týden nebyla, protože jsem asi týden nebyla na počítači .. Nějak se mi nechtělo ..
Tak co se událo za dobu, co jsem tu nebyla ..?
Ani moc toho ne .. Ve škole je toho moc, samý testy, zkoušení, prezentace, seminárky .. Fakt ti učitelé se asi zbláznili ne ..?
A aby toho ještě nebylo málo, tak ještě chodim do práce .. O víkendech chodím na snídaně -> ty jsou od 7:00h. cca do 11:00h., ale býváme tam i dýl, podle toho jak stíháme .. A když jdu po škole na večeře,tak bývají buďto od 17:00h. nebo od 18:00h. do noci .. A to jsem pak dost zničená, ale baví mě to tam :) .. Je tam vždycky sranda, baví mě to tam víc jak ve škole ! :D
---
V pátek jsem po praxi šla s kámošema na privát, kterej stál za prd, tak jsme se v noci toulali po žižkově :D a užili jsme si to víc jak na tom privátu ! :D Bylo krásně teplo, tak proč být někde zalezlí no ne ..? :)
---
Můj comp je pořád kaputt a asi ještě dlouho bude, protože se musí objednat nová obrazovka :D .. Protože mi jaksi odešla :O :D .. Takže jsem pořád na ségry, tudíž nemůžu přidat žádnou grafiku ani nový layout, takže tento tu bude asi hodně dlouho ..
---
Přidám vám sem pár nových fotek, ať víte jak teď vypadám :D :D
To jsem fotila dneska :P

...
Tady jsem si zkoušela ségry brýle, naštěstí je nepotřebuju, ale chtěla jsem vědět, jak bych v nich vypadala :D
...
Tady vypadám o něco víc k světu :D .. Je to starší fotka a fotila jsem jí, když jsem přišla ze školy :)

---
Tak po dlouhé době tu máte o mě info i nové fotky a já se s vámi zas loučím .. Nevím, kdy se tu zas objevím, protože tento týden bude dost hektický, tak možná zas za týden, když budu mít čas :) ..
Affs, budu obíhat, tak mějte pochopení :)
Papa Vaše Bubble

Zase do školy ..!

1. března 2014 v 19:24 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Tento týden jsem měla jarní prázdniny a neskutečně rychle utekly .. Vůbec se mi nechce do školy ..
Už by to chtělo velký prázdniny, hrozně se na ně těším ..
Léto, teplo, koupaliště ..! Ať už je to tady :3
Myslela jsem, že když budou prázdniny, tak že budu víc aktivní .. Budu přidávat víc článků, ale jaksi jsem nepřidala ani jeden :D .. Moc se omlouvám, ale já prostě vůbec nevim co přidávat za články :(
Přemýšlela jsem, že bych začala přidávat nějaké TAGY, ale zase jsem už zapomněla jak se dělá rubrika :D
-> Nemohl by jste mi někdo poradit jak vytvořit rubriku ..?
---
Jinak mám rozbitý notebook a vůbec nevím jak dlouho budu bez něj, zatím jsem na ségry počítači, jenže tu nemůžu dělat žádnou grafiku ..
Ale až budu mít notebook (jestli ho spraví), tak určitě nastavím nový layout :)