Únor 2014

Narozeniny blogu !!!

18. února 2014 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Úplně jsem na to zapomněla :O .. Blog slavil už 13.2.2014, tak se za to stydim :(

Blogu už je 5 let !!!

Nevěřím, že mi to vydrželo tak dlouho, ale je to tak :) .. Sice nejsem už tak aktivní, ale škola, nějak nevím co psát, ale vždy něco sesmolím :D ..
Doufám, že mi ještě nějakou dobu vydrží :)
Nevím čím to je, ale na narozeniny blogu vždy zapomenu .. Vím, že jsou v únoru, ale prostě vždy píšu až po nich :D ..

Chtěla jsem se zeptat, co by jste tu chtěli za články ..?
Nějaké rady bych s radostí brala :)
Pište co vás napadne, co by vás bavilo :)

Valentýn ..? Dnešní praxe ..

14. února 2014 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska je zase Valentýn a já ho zase "oslavim" sama hezky v teple, u čaje a nějaké knížky nebo seriálu (filmu) a bude mi dobře :3 .. Neříkám, že bych nechtěla být s nějakám svým klukem, ale když žádný není :D ..
Nevím co všichni na tomto dni vidí .. Kámošky na něj též nadávají, že neví proč se slaví a to mají kluka ! A co mám teprvé říkat já :D .. Ale abych pravdu řekla, tak mě je to úplně šum a fuk :)
Stejně musím dočíst knížku, abych začla povinnou četbu nebo mi chybí zkouknout hodně nových dílů seriálů anebo jeden film, který ségra stáhla :D .. Já mám co dělat, takže si nestěžuji :)
-> Jak prožijete vy Valentýna ..?
----
Praxe byla dneska suprová ! Já jsem teda měla hrozný nervy a nechtělo se mi tam, ale samozřejmě jako vždycky to pak bylo v pohodě :D .. Dneska jsme flambovali a servírovali jsme sekt :)
Flambování jsem se děsně bála, ale nakonec to bylo hrozně fajn a bavilo mě to a palačinky byli výborný :3 .. A ten sekt ..? No No Comment ! Ten mi vůbec nešel :D .. Měli jsme Rychlý špunty a dva z nás si donesli normální alkoholický šampus :D ..
Já jsem měla rychlý špunty a neotevřela jsem je :O .. Já prostě nemám sílu ! :D
Nevím jestli je teno oheň vidět, ale já tam mám hrozně vvtipnej výraz, já jsem se totiž toho hrozně lekla :D .. Mě vzplanul hrozně velký plamen ! :D
My chlastáme !! :O Přece jsme nemohli vylít jenom tak dvě flašky alkoholickýho sektu ! :D
---
Nevím co jinýho bych vám sem měla napsat :) .. Jdu si asi něco pustit nebo si číst :P .. Tak se mějte hezky a Krásnýho Valentýna ! :)
Vaše ♥Bubble♥


My outfits 47, 48

4. února 2014 v 20:52 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Dneska přidám rovnou dva outfity :)
29.1.2014
Ty legíny jsou sestry a jsou nejvíc suprový .. Vůbec je nenosí, tak jsem si je půjčila :D .. Jsou hrozně pohodlný, nestahujou se, bylo mi v nich teplo a to jsem pod nima neměla ani silonky :) ..
---
30.1.2014
Tady je outfit, co jsem měla ve čtvrtek na vysvědčení .. Moc se mi líbil, byl hrozně pohodlný, jen jsem to tričko musela furt stahovat a legíny zase vytahovat :D .. To bylo o nervy, ale zvládla jsem to ! :D .. (To tričko jsem měla na Vánoce:))