Leden 2014

Novy layout 22♥

28. ledna 2014 v 22:39 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Po skoro 3 mesících nastavuji nový layout .. Vůbec jsem se nemohla rozhodnout koho na něj dám, ale nakonec jsem se rozhodla pro Leau, protože tu byla párkrát :)
S layoutem jsem spokojená, udělala jsem spíše takový jarní/letní, ale mně to vůbec teda nevadí :D ..

-> Co na něj říkáte ..?

My nails 12

26. ledna 2014 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
WOW! Zjistila jsem, že poslední nehty jsem přidala v červenci :O .. Také je pravda, že jsem si docela dlouho nehty nelakovala a když, tak se mi je nechtělo fotit, ale teď to napravím ! Mám nové laky a teď je mám i na nehtech, tak jdeme na to!
Jaké laky jsem použila:
Já mám prostě hrozně ráda laky od Miss Sproty .. Jsou skvělé ! Od té značky jich mám víc a budu v ní i pokračovat .. Laky od Miss Sporty jsou ryhlo schnoucí, můžete mít i jednu vrstvu a laky jsou krásné .. Teda u té růžové si musím teda dát 2, protože tento lak je docela vodový, ale i tak by se dala dát jen jedan vstva :)
U tohoto nebudu psát postup, protože to vůbe není nutné :)
Více v C.Č.:

Něco od všeho ..

22. ledna 2014 v 20:40 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zase vám tu něco hezky vypíšu :D .. Napadly mě různě věci co vám sem napsat, tak to dám zas jen do jednoho článku :)
Bude i pár fotek :P ..
Škola
Vám řeknu jednoduše -> OBROVSKÁ NUDA !! Od pondělí je nás ve třídě jen 10 a dneska nás bylo dokonce jen 8 .. V pondělí a dneska (středa) jsme měli jen 4 hodiny .. Je nás ve třídě, tak málo, protože asi 6 lidí je na barmanským kurzu .. Já jsem tam chtěla taky, ale pak nám řekli že to stojí 2800,- a hned jsem si to rozmyslela .. To znamená, že se od pondělí vůbe neučíme ! Jsme ve škole prostě jen tak, nic tam neděláme, furt jen spíme, jsme na mobilech, kecáme s učitelema nebo spolu anebo s touláme po chodbách a chodíme do bufetu .. To je všechno co děláme celý dny ve škole .. Známky už máme uzavřený, tak co řešit, že ..
ZNÁMKY -> jsem nasraná !!! Mám jednu 3 a ta mi kazí vyznamenání !!! Mohlo to být moje první vyznamenání, ale neeeee, musela mi tak kráva tu 3 prostě tam kydnout !! Jsem zvědavá jak to dopadne .. Dneska jsem totiž za ní šla, jestli by mi nedala dvojku, protože mi kazí výzo a ona je nemocná ..? Zrovna teď ..? Jak naschvál .. Tak druhá učitelka, co s ní má kabinet, si mě napsala a snad jí to nějak řekne nom ..

Tuhle fotku jsem fotila o hodině :D .. Tak se tam bavim :D ..
Více v C.Č.:

My outfit 46

20. ledna 2014 v 20:30 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Tuhle košili mám děsně ráda a mám jí od léta .. Koupila jsem si jí na Slovensku v Housu, úplně skvělá košile !! Pěkné barvy, má dlouhý rukáv a můžu si je samozřejmě i zkrátit :) a je i docela z teplé látky :) ..
Je to hrozně obyčejný, šla jsem tak do školy :D ..
Jen nějak už nemám nápady co sem psát :O :D
---

P.S. Kdyby jste měli nějaké nápady na články, co byste tu chtěli, tak bych byla jen ráda :)


Všechno dohromady

15. ledna 2014 v 20:40 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Už jsem se dlouho neozvala, ale opravdu není čas a chci se vám za to omluvit .. Obíhám affka normálně, ale prostě na napsání článku, musí být čas a taky nálada, že ..
Sepíšu vám vše sem dohromady, takže upozorňuji předem, že to bude dlouhý článek a kdo to přečte až do konce, tak mu blahopřeji ! :D
Silvestr
Tolikrát jsem už měla v plánu, že vám sem o něm napíšu, ale nikdy jsem se k tomu nedostala :D .. Tak na Silvestra jsem měla v plánu, že zůstanu doma s mamkou, jenže bylo asi devět večer a najednou mi řekla, že jde za kámoškama .. Tak ok, zkazila mi náladu, protože jsem odřekla kámošky oslavu a chtěla jsem zůstat doma, pustit si film, něco sníst a jít spát .. Ale kámoška pro mě přišla až domů, že prostě se tam na mě ptali, a že tam s ní půjdu .. Docela dlouho mi trvalo než jsem se připravila, než jsem vymyslela co si vezmu na sebe a hlavně co s vlasama, protože jsem je měla v culíku (měla jsem být doma, tak jsem to neřešila :D) .. Nakonec jsem je nějak vyžehlila a vypadalo to "docela" k světu .. Outfit byl kámoškou schválen, tak se mohlo jít .. Byly jsme v Jambu, je to u nás ve městě (bar) .. Byla jsem tam poprvý, protože se tam nijak nehrnu, řekněme si to narovinu -> je to pajzl :D .. Přišli jsem dovnitř a doslova jsem čučela jak je to tam malý a hlavně to tam bylo živý .. Bylo tam narváno, kámoši už samozřejmě nalitý :D .. Tak jsme si sedli, kecali s kym se dalo a když byla půlnoc, tak jsme všichni museli ven, tak se střílelo, jenže jak byli nalitý, tak jim to nešlo a střílelo jim to na nás a ne nahoru :D (nestalo se nikomu nic, naštěstí :D) .. Na půlnoc si všichni přáli, objímali jsme se, dávali si pusy, přáli nám i cizí lidi :D .. bylo to uvolněný a hlavně hrozně fajn :) .. Náměstí bylo narvaný lidí, střílelo se opravdu odevšad, člověk ani nevěděl kam se schovat .. Se Silvestrem jsem opravdu spokojená :)
Tady jsem udělala malou koláž fotek :)
(Kdyby někdo nevěděl jsem ta v zeleným tričku :))
Více v C.Č.:

My Christmas outfit 45

6. ledna 2014 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Dlouho jsem nepřidala nějaký outfit, tak vám sem dám můj Vánoční .. Moc se mi líbil a asi si ho vezmu i teď na pololetní vysvědčení ..
Omlouvám se za kvalitu fotek, ale fotila jsem to večer a pod světlem, tak to nešlo líp vyfotit .. Ale je to tam trochu vidět :)
To tílko je sestry, ale skoro ho nenosí, tak jsem si ho půjčila a kalhoty jsou moje .. Nosím je do práce na číšnici, mám je hrozně ráda, jsou děsně pohodlné :)


Co jsem dostala na Vánoce ..

2. ledna 2014 v 21:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Všichni přidávají na blogy články o tom co dostali na Vánoce .. Tak se přidám i já ..
Jsem moc ráda, za to co jsem dostala ! Víc nadšená být nemůžu :)
Nokia Lumia 520 Cyan
Hrozně jsem si přála mobil a také, že jem ho dostala :) .. Nadšená jsem ještě do teď, dostala jsem přesně ten co jsem chtěla ! Má Windows phone 8 ! Hrozně se mi líbí! :)
Všichni jsou zvyklí na android a já ho nechtěla, protože si jen všichni stěžujou, jak jim vše padá jak hry, tak internet, všechno se jim seká .. A windows je rychlej, vůbec se mi neseká, nepadá mi .. Vypadá sice nepřehledně, ale vůbec .. Hned jsem se v něm vyznala :) ..
Tohle byl určitě nejlepší dárek, co jsem dostala !!
--
+ jsem dostala modrý kryt na mobil, mám ho už na něm na té fotce :) Ten jsem dostala od sestry :)

Více v C.Č.: