Prosinec 2013

Merry Christmas and Happy New Year !!

22. prosince 2013 v 19:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Vánoce jsou tu už za dva dny !!
Nevím jestli se sem do úterka dostanu, ale asi ne, protože toho je ještě hodně na přípravu, tak vám popřeji už teď :)

!! Veselé Vánoce a Šťastný nový rok !!


Prožijte svátky v rodinném kruhu, hlavně v klidu a pohodě :) .. Kdo bude chodit do práce (jako já), tak se moc neudřete .. Nepřejezte se cukrovím :D .. A hlavně dostaňte vše co jste si přáli ! :)
Bohužel zase nemáme sníh .. Bílých Vánoc se snad ani nedočkáme !
..
Doufám, že už máte nakoupené dárky :D .. Já je musím ještě zítra zabalit .. Napečeno už máme, stromek ozdoben :) .. Výzdoba je též hotová, takže je vše jak má být :) ..
Stromek máme první rok umělý .. Tátu už prý nebavilo, vždy vybírat stromek, vyhazovat za něj peníze a hlavně pak hrozně opadával .. Tento umělý má asi 180 cm, je to jedlička a opadává stejně jako živý :D ..
Zdobila jsem ho s tátou a řetezy jsem dávala sama :) a to co se háže na stromek (my tomu říkáme vlasy :D) jsem též dávala já a ještě tam budeme zítra přidávat zlatý :) ..
Se stromkem jsem strašně spokojená ! Moc se mi líbí ! :)
Ještě, aby taky bylo něco pod ním, no ne ..? :D
Ty fotky vedle jsem fotila webkou, tak se omlouvám za špatnou kvalitu, ale fotila jsem nám svícen, co nám tu teď svítí a na záclonu nám mamka dala takhle řetěz :D .. Ozdoba jak brno ! :D
Ale vypadá to i docela dobře, nebo ne ..?
(P.S.: Ta polepená skříň je moje :D)
Více v C.Č.:

Nakoupeno, hotovo !

19. prosince 2013 v 14:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Včera jsme se ségrou už vše nakoupily !! Dárky už jsou za náma, konečně .. Kámošce ho budu kupovat až v lednu, tak jsme se domluvily a už vím co jí koupím :) .. Snad se jí to bude líbit :) (Napsat to sem nemůžu, protože K. si blog čte :D) ..
Já těch dárků moc nemám, protože tátovi jsme dali jen peníze na spacák, který hrozně chtěl a už si ho i koupil .. Ségře řasenku a moc pěkný hrneček na kávu, který si sama vybrala a mamce jsme dohromady koupily moc pěkné pyžamo, tak doufám, že ho bude nosit !
Jejím zvykem totiž vždy je, že chce nějaké oblečení, tak my jí něco koupíme a ona to pak nenosí .. To nás dokáže nejvíc naštvat -_- ..

Opravdu, ale opravdu jsem ráda, že už mám vše nakoupené ! Žádné stresy, že nestíháme, co jim koupit atd ..
Nějak docela nerada nakupuji dárky :D .. Jako jsem ráda, když se to dotyčným líbí, ale nemám na tom ráda ty stresy, že nevím co přesně jim chci koupit, jestli to potřebují, jestli se jim to bude líbit a tak dále .. Vždyť to znáte !
-> Vy už máte nakoupené dárky ..?
-> Nakoupili jste jich hodně ..?
-> Těšíte se na Vánoce ..?


Christmas ..? Already ..?

12. prosince 2013 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Popravdě já si to ani neuvědomuju .. A to jsou nějak za týden ..? Hrozně tenhle rok utekl .. Dárky ani nemám nakoupený, jen pro ségru :D .. Nestíhám a ani na to vůbec popravdě nemyslím ..
Vánoce jako takové mám ráda, jen nemám ráda ty přípravy na ně .. Pečení cukroví, vánoční uklízení (moje mamka je uklízecí magor :D), dělání hubek a chlebíčků .. Co mě baví jediné je asi zdobení stromku .. Zdobím ho každý rok a ještě mě to neomrzelo :D ..
Pokaždé se mi hrozně líbí ta Vánoční atmosféra jak doma, tak venku .. Všude ozdoby, doma vůně cukroví, koledy, ozdobený stromek .. Když je štědrý den, tak ty přípravy, všichni se upravujeme, prostě klasika :) ..
Vánoce jsou snad jediná věc, kterou mám ráda na zimě .. Jinak zimu nesnáším ..
Cukroví už máme skoro všechno, jen dva druhy nám chyběj .. Nejdřív jsme si řekli, že letos upečeme rozhodně míň jako každý rok, ale už máme asi 9 druhů a to nám ještě dva chybí .. (Dodrželi jsme to :D)
Stromek máme postavenej, ale neozdobenej :D (první rok máme umělej -_-) .. Nemám ráda umělý stromky, ale táta řekl, že už nechce utrácet za živý a zas ho vybírat a hlavně každý rok, jsme měli chudej strom :D ..
Kdyby nebyli ty přípravy na Vánoce, tak si ani nevšimnu, že se tak rychle blíží ..
-> Máte rádi Vánoce ..?
-> Co se vám na nich nejvíc líbí ..?

Štve mě to ..!

9. prosince 2013 v 14:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Jak jsem tam zjistila, tak nejsem sama, štve mě blog.cz .. Články prý blbnou, komenty se nezobrazujou .. Mně se naštěstí články zobrazují, tak jak mají, ale mě štvou komenty .. Jakýkoliv koment komukoli napíšu, tak se neozbrazí .. Nevím proč, ale nejde to ..
Tudíž ani nevím jestli se zobrazují vám .. Affs obíhám každý den a komentuji vaše nové články, ale vždy když ho odešlu, tak se nezobrazí, tak nevím jestli vám ano .. To samé se stalo na mém blogu, někdo mi napsal koment, v počtu se mi ukázal, ale když jsem to rozklikla, tak tam žádný nebyl ..
Vážně nevím co s tím je, ale už mě to začíná vytáčet !

Mein Computer ist kaputt !

3. prosince 2013 v 22:30 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zase se mi rozbil počítač .. Přesně minulý rok na štědrý den mi spadnul notebook a jaksi se trošku obrazovka totálně rozbila .. No jo, jsem trošku šikovná .. Táta mi koupil novou obrazovku a dal ten počítač svýmu kamarádovi, který nám spravuje počítače už jakou dobu .. Asi po týdnu mi ho zase donesl a obrazovka byla v pohodě, jen někdy problikávala, ale fungovala, to bylo hlavní .. Teď asi posledních pár měsíců byl úplně v pohodě, neblbnul, prostě fungoval ..
Dneska přijdu doml a jako vždy hned zapnu počítač a co nevidim -> bílá obrazovka .. Zase mi nejde, na nic nereaguje, vůbec nevim čim to je .. A to včera fungoval úplně v pohodě ..
Táta ho dneska celej rozebral a i tak vůbec nefunguje, zítra si ho bere do práce a jestli na nic nepřijde, tak ho dá zas svýmu kamarádovi .. Vůbec nevim co s nim zas je ..
Takže nějaká grafika tu asi dlouho nebude, popravdě nevim vůbec jak dlouho budu bez počítače, ale články se budu snažit přidávat, budu chodit na ségry počítač ..
Takhle nějak ta obrazovka vypadala, když mi spadnul:
(Ten černý flek byl menší a pavučina začínala úplně v rohu)


R.I.P. Paul Walker

1. prosince 2013 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Zapnu facebook a hned jako první věc co mám na zdi je tato zpráva .. Dostalo mě to !
Tohoto herce mám opravdu ráda, viděla jsem s ním hodně filmů, byl skvělý herec .. A samozřejmě krásný chlap .. Hrozně se mi líbil ve Fast and Furious nebo Do Hlubiny ..
Měl prostě něco do sebe .. Podle mě to byl hrozně charismatický člověk ..
To jak se usmíval mě vždy dostalo .. Nejlepší kombinace blonďák s modrýma očima ♥ ..
Prostě a jednoduše je ho hrozná škoda ..
( .. Kdyby někdo nevěděl, tak zemřel v autě, s nějakým kamarádem jeli z charitativní akce, dne 30.11.2013 .. Bylo mu 40 let .. )
---
Slova, která prohlásil Vin Diesel když se dozvěděl o smrti Paula ..
Krásná slova !

! Rest In Peace Paul !