Říjen 2013

My photos 46

23. října 2013 v 15:59 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Do této rubriky jsem dlouho nepřidala žádné fotky .. Naposledy v červnu, to musím napravit !
Nedávno jsem vzala ven foťák, po hodně dlouhé době .. Kámoška se hlavně ujala foťáku, ale vyfotili jsme docela málo fotek, protože jsme vůbec nevěděli kde fotit a hlavně blo blbé světlo, takže jsme měli pořád bílé obličeje ..
Tyto fotky se podla nás velmi povedly a jedna z nich je i má nová profilová fotka na facebooku :D ..
Profilovka:
Více v C.Č.:

Nový layout 20♥

14. října 2013 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Po dlouhéééé době, je nový layout .. Minulý se Selenou tu vydržel nějak přes dva měsíce, to je u mě obrovský výkon :O .. To by chtělo potlesk! Ne, dělám si srandu :D
Nový layout je s Miley novým photoshootem, vypadá na něm prostě božsky a nedalo mi z něj neudělat layout .. Má teď hodně krásných photoshootů, ale tenhle prostě vyhrál ..
S tímto layoutem jsem velmi spokojená a je i ve studených barvách, co se na tohle počasí hodí, takže mám dojem, že tu vydrží docela dlouho :)
-> Co na něj říkáte vy ..?

I´m so sorry..

9. října 2013 v 17:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ahojte, moc se vám omlouvám, že tu vůbec nejsem,ale nějak neni čas. Do školy je toho moc, chodim do práce, pak jsem unavená anebo jsem venku.
Vážně se vám moc omlouvám, budu se to snažit nějak napravit, ale nevim jestli budu stíhat. Ve škole jsou samé testy, seminárky, zkoušení .. A prostě se to nedá ..
---
Teď máme dělat velkou seminárku na jeden předmět a vlastně z toho bude známka, jediná kterou z toho předmětu budeme mít, takže si na tom musíme dát záležet .. Jen tenhle týden píšeme každý den nějaký testy .. Už mě to vážně nebaví, jak to máme asi stíhat ..?
---
Třída je hrozná .. Vůbec se mi tam nelíbí a nejsem jediná, už docela i s kámoškama přemýšlíme, že bychom přestoupily, ale zase si říkáme, jsme už ve třeťáku, to už přetrpíme .. Pak odejdeme a já budu ráda, když na střední zapomenu ..
Kdybych tam neměla pár těch holek, tak bych tam už nebyla ..
Ale jen díky JEDNÉ, tam pořád jsem ! To je prostě moe zlatíčko ..

♥ She is my friend ..? Oooh come on!! She is my SISTER!! ♥

---
Popravdě nějak vůbec nevim co sem přidávat za články .. Blog mě už přestává bavit, ale nechci ho rušit nebo na něj přestávat přidávat články .. Mám ho už 4 roky a chci v něm pokračovat .. Snad mě začnou napadat nějaké články .. Budu třeba něco fotit nebo tak .. Byla bych moc ráda, za nějaké nápady, co byste tu chtěli za články :)
---
Trošku delší článek .. Jsem zvědavá kolik lidí si ho přečte :D .. Good Luck ! Mějte se hezky a já se jdu ještě učit :P .. Papa :*
Dlouho jsem nepřidala nějaké fotky, tak vám sem přidám nějaký souhrn :)
Více v C.Č.:

My outfit 42

1. října 2013 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Dlouho jse nepřidala žádný outfit, tak to jdu hned napravit .. Hrozně jsem si oblíbila dlouhé svetry jen s legínama ..
Tento outfit se mi hrozně líbí, ten svetr je luxusní, hlavně tím jak je uplý k tělu ..
Je i docela teplý, takže jsem pod ním měla jen tričko s krátkým rukávem a vestu k tomu .. A vůbec mi zima nebyla ..
(Je to už starší outfit, ale neměla jsem ho kdy přidat ..)
Ty štulpny jsem musela mít, protože tyto legíny jsou mi už o něco kratší, tak to těma štulpnama i kryju a hlavně, aby mi pod ty legíny nepodfukovalo .. A i se mi k tomu outfitu líbí :)
Měla jsem k tomu ještě šedé kozačky na klínku ..
-> Co na něj říkáte?