Září 2013

♥♥ Mortal Instruments: Město z Kostí ♥♥

16. září 2013 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Misteriózní / Romantický
Hlavní herci: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Lena Headey, Jonathan Rhys Meyers, Kevin Durand, Robert Sheehan, Aidan Turner
---
Děj: Clary je obyčejná patnáctiletá holka, která žije v New Yorském Brooklynu se svou mámou. Má poklidný život jako ostatní, až do okamžiku, kdy se večer v klubu stane vražda a ona je jediná, která ji v zaplněném klubu vidí. Tělo zavražděného se navíc hned vypaří. Clary začne vidět to, co ostatní ne a slyšet to, co ostatní ne. Hned na to po náhlém a nevysvětlitelném zápase s podivným stvořením zmizí i její máma. Při pátrání po ní začíná Clary odhalovat temná tajemství o skrytém světě stínů, který odedávna existuje hned vedle toho našeho. Potkává bojovníky - Lovce stínů - napůl lidi a napůl anděly, kteří po staletí plní roli strážců a ochraňují lidstvo před dalšími obyvateli jejich světa. Před vlkodlaky, upíry a dalšími démony a silami zla. Tváří v tvář všem legendárním tvorům hrůzy se Clary přidává k Lovcům stínů a objevuje v sobě odvahu, sílu a schopnosti, o nichž neměla dosud nejmenší tušení. Stojí před ní úkol najít dávný pohár, jenž by měl být klíčem k nalezení její mámy. Zjišťuje, že její máma také bývala Lovcem stínů a ona sama do skrytého světa démonů a andělů patří. Clary a její noví přátelé a spojenci navíc zjišťují, že čelí hrozbě, která může rovnováhu mezi dobrem a zlem převážit na stranu temna.
---
Můj názor: Úžasný to byl film .. V pátek 13.9.2013 jsem na tom byla v kině .. Těšila jsem se na něj hned jak jsem zjistila, že se bude natáčet .. Četla jsem knížky (ty jsou tři a už jsem o nich též psala), knížky mě celkově pohltily .. Mám v plánu si je znovu přečíst a film mě nezklamal, naopak ! Bude se natáčet i druhý díl, takže jsem ještě víc nadšená :) .. Herce vybrali nejlíp jak mohli, totálně vystihly postavy - jak vzhledově, tak pohledama, chováním, mluvením .. Prostě vším .. Nejvíc mě překvapilo asi to, že film ztvárnil tu knihu stejně jak já jsem si jí představovala když jsem jí četla .. Úplně stejně !
Film byl velmi akční, hned na začátku je nějaká akce .. Člověk se vůbec nenudí, zasměje se a já jsem se i několikrát POŘÁDNĚ LEKLA ! :D A rozplývala se nad hercema :3
Jestli někdo nebyl na tomto filmu, tak ihned jděte do kina, nebudete litovat ! Je to vážně zážitek :)
Více v C.Č.:

My outfit 41

10. září 2013 v 21:09 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Dneska mi konečně přišel oversized svetr .. Hrozně jsem se na něj těšil a nezklamal mě :)
Jsem z něj opravdu nadšená :) A ta šála je též nová :)
-> Co říkáte ..?

My outfit 40

8. září 2013 v 20:59 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Po dlouhé době jsem vyfotila nějaký ten outfit .. Vyfotila jsem vám dnešní (8.9.2013) outfit ..
Vůbec jsem nevěděla jak se oblíct, protože je ráno je děsná kosa a odpoledne mělo být polojasno 26°C .. Oblékla jsem se dobře, protože mi bylo fajn :)
Outfit se mi líbí a to velmi :)
To tričko mám prostě ráda :3 ..
-> Co na něj říkáte vy ..?