Srpen 2013

Nový layout 19♥

29. srpna 2013 v 14:09 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Tak jo! Je tu nový layout! Rozhodovala jsem se docela dlouho a nakonec zvítězil tento ..Tento je už docela starý, ale hrozně se mi líbí, jak ty barvy, tak ten styl a fotky Seleny ..
Nevím jak dlouho tu vydrží, nic nebudu slibovat ! Znáte mě .. :D
Jak se líbí vám ..?

♥♥ Orel Deváté Legie ♥♥

28. srpna 2013 v 14:09 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Drama / Dobrodružný / Historický
Hlavní herci: Channing Tatum, Jamie Bell, Mark Strong, Donald Sutherland, Douglas Henshall
---
Děj: Dobrodružné drama z dob římského impéria se stoupající hvězdou stříbrného plátna Channingem Tatumem v hlavní roli. V roce 140 n. l. se dva muži, římský voják Marcus (Tatum) a jeho otrok Esca (Jamie Bell), vydávají na nebezpečnou cestu na sever za hranice dosud známého světa. Dvacet let před osudnou výpravou se římská Devátá legie pod vedením Flavia Aquily vydala dobývat divoký Sever. Žádný z pěti tisíc vojáků slavné legie se z válečné výpravy nevrátil. Spolu s nimi se ztratil i zlatý Orel, jejich emblém a odznak síly. Nyní se začíná proslýchat, že Orel Deváté legie byl spatřen v divošské svatyni daleko na severu. Flaviův syn Marcus neváhá a v doprovodu svého otroka Escy vyráží do rozlehlých a neprobádaných končin kaledonských hor (dnešní Skotsko) s jasným cílem: postavit se divokým severským kmenům, obnovit čest zmizelého otce a získat nazpět posvátného Orla.
---
Můj názor: Luxusní film !! Teď jsem ho dokoukala .. Měla jsem ho stáhnutý dlouho, ale nemohla jsem se k němu dokopat, ale jsem ráda, že jsem si ho pustila .. Mám prostě ráda takové filmy, hodně akční, dobrý herci .. Vážně mě ten film bavil, vůbec jsem se u něj nenudila !! Doporučuji !
Více v C.Č.:

♥♥ Percy Jackson: Sea Of Monsters ♥♥

19. srpna 2013 v 18:29 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Fantasy / Dobrodružný / Rodinný
Hlavní herci: Logan Lerman, Sean Bean, Alexandra Daddario, Jake Abel, Brandon T. Jackson
---
Děj: Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích. A ještě horší to je, když jste teenagerem, jehož otcem je Poseidon a matkou "obyčejný" člověk, který vaši výchovu a bublající hormony ne úplně zvládá. V takové situaci se nachází Percy Jackson, jehož jediným bezpečným útočištěm se stává Tábor Polokrevných, kde žijí všichni takto zplození. Tedy ti, jejichž jedním rodičem je bůh a druhým člověk.
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho ale sesype celá lavina potíží - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover záhadně zmizí a navíc Táboru Polokrevných i jeho obyvatelům hrozí zničení. Někdo se snaží probudit Kronose, jednoho z původních Titánů a otce nejvyšších olympských bohů, který jediný umí učinit bohy i polobohy smrtelnými. A který má s nimi navíc nevyřízené účty. A tak se Percy a jeho přátelé musejí vydat na další nebezpečnou výpravu... Věštba Orákula tuto partu statečných vyšle na cestu za Zlatým rounem, které jediné má moc je zachránit. Musí proniknout do míst, které my smrtelníci nazýváme Bermudský trojúhelník. Správný název ale je Moře nestvůr. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu na ně kladou další úkoly...
---
Můj názor: Na tomto filmu jsem byla v pátek 16.8.2013 v kině .. Těšila jsem se na něj od tý doby co jsem zjistila, že se natáčí .. Vůbec mě nezklamal, nenudila jsem se, byli tam samé akce, srandovní to bylo hodně !! Moc hezky natočené, hrozně se mi to líbilo .. A u titulků na konci je krásná písnička, kterou jsem si hned stáhla a poslouchám jí pořád dokola :D ..
Tahle:
Je nádherná, úžasně se u ní přemýšlí a usíná ..
Film je skvělej, určitě ho doporučuji !!
Více v C.Č.:

Práce, práce ..

9. srpna 2013 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Na blogu jsem teď velmi málo a za to se vám omlouvám, ale neni vůbec čas .. Dopoledne chodím do práce, přijdu domů najím se a jdu hned ven .. A večer jsem tak vyřízená, že jdu hned spát a takhle každý den ..
Moc se vám omlouvám, ale aspoň teď jsem si udělala čas, abych vůbec tento článek napsala ..
Dělám v hotelu DUO kde jsem měla praxi .. Moc se mi tam líbí, lidi jsou tam nejvíc boží !!
Jsem tam jako číšnice .. Jak jinak, docela mě to i baví, ale tak každého práce baví, když je suprový kolektiv .. No ne ..?
Jsem to krásná číšnice no ne ..? :D
Omlouvám se za kvalitu, ale fotila jsem to v rychlosti v práci a mobilem .. Ale vidět tam jsem to je hlavní :D ..
Toto oblečení je i velmi pohodlné, tak se nestresuju se silonkama, nesvědí mě nohy z nich atd ..
---
Tak proto jsem tu tak málo, omlouvám se vám, ale do konce prázdnin to tak asi bude a do práce budu chodit i přes školu .. Ale blogy obíhám pořád, jen není čas psát články .. Tak prosím, pochopení :)

Nový layout 18♥

2. srpna 2013 v 13:09 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Nový lay je s Corym a Leaou .. Musela jsem s nimi udělat layout po té tragédii co se stala .. To se prostě nedalo .. Nechápu proč s nimi nebyl už dřív lay, ale napravím to, budou layouty i s herci z Glee, protože Glee totálně zbožňuju !
Já jsem s ním až nadmíru spokojená .. Ten shoot je luxusní ! Moc jim to na něm sluší a ty barvy se mi spolu moc líbí !
Nevím jak dlouho tu zůstane, protože jsem včera vyrobila další dva nový, ale uvidíme .. Snad co nejdýl :)
-> Co na něj říkáte vy ..?