Červenec 2013

My outfit 39

27. července 2013 v 13:29 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Už hrozně dlouho jem nepřidala ždáný outfit .. Na Slovensku jsem tolikrát chtěla nějaký vyfotit, ale nikdy nebyl čas .. Tak to teď napravím a budu fotit :) ..
Vyfotila jsem pár outfitů ..
Moc se mi tento outfit líbí, je hrozně letní a miluju modrou barvu ! :)
To tričko a náušničky jsou nové :) .. K tomu jsem měla ještě bílé balerínky :)
21.7.2013
---
22.7.2013
Tento outfit se mi též moc líbí a nosila jsem ho i na Slovensku .. :)

Demi lovato - 2 songs

25. července 2013 v 12:09 | ♥Bubble♥
Tyhle dvě písničky ..? Nemám na ně slov .. Nejvíc se jí povedly ..
Celé její album DEMI je úžasné ! Všechny písničky se mi na něm líbí ..
Už vydala dva klipy a jsou bezchyby ..
Demi Lovato - Heart Attack
Tak tahle písnička se mi snad nikdy neohraje, furt si jí pouštím dokola a na klip koukám fakt pokaždý !
---
Demi Lovato - Made In The USA
Tahle písnička je též pecková, ale ten klip je prostě ÚŽASNÝ ! Skvěle natočený, bezvadný děj a jí to tak neskutečně sluší !
---
-> Slyšeli jste už její album DEMI ..?
-> Co na něj říkáte ..?
-> Jakou písničku máte od ní nejradši ..?


My nails 11

21. července 2013 v 16:00 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
Naposledy jsem nehty přidala na začátku května .. Mám dojem, že jsem si lakovala nehty, ale vždy jen jedním lakem a fotit se mi to samozřejmě nechtělo .. Jak jinak ..
Když jsem byla na dovolený na Slovensku, tak jsem si naakovala nehty sestřenky lakem - Neonově oranžovým .. To bylo úplně poprvé co jsem měla takový lak na nehtech a mohu říct, že naposledy :D .. Byl hrozně pěkný, ale já až na takové výrazné laky nejsem ..
Tak jsem si včera koupila nový lak, hrozně dlouho jsem chtěla modrý lak .. A konečně ho mám !!!
Jaké laky jsem použila:
Ten stříbrný lak je zdobící, ten mám už dýl, ale použila jsem ho poprvé a ten modrý je ten nový .. Je skvělý ! Jsem ještě zvědavá jak dlouho vydrží ..
Více v C.Č.:

♥♥ Iron Man 3 ♥♥

18. července 2013 v 15:09 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Akční / Sci-Fi / Thriller
Hlavní herci: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley
---
Děj: Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezům a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. Při své odvetě současně objevuje odpověď na otázku, která ho ve skrytu duše dlouho sužovala: je on sám pouhou součástí svého obleku, nebo je oblek pouze součástí jeho samého?
---
Můj názor: Nemám na tento díl slov !! Těšila jsem se na něj hrozně dlouho .. Šla jsem se ségrou a šli jsme na 3D s dabingem .. U hodně filmů se mi dabingy nelíběj, ale Iron Man je vždycky dobře dabovanej, všichni herci maj stejný dabingy, a fakt dobrý je to .. Ty hlášky jsou suprový .. U tohohle dílu jsem se furt tlemila, bylo to suprově natočený, smál se vždycky celej sál :D .. Akční byl mega moc !! Na konci ..? Jsem byla unešená, líp to natočit snad ani nešlo !! Skvěle vymyšlený, bezchybně natočený, hlášky nezapomenutelný !! Nenudíte se u toho !!
Líbilo se mi to hrozně !! Vůbec mě to nezklamalo .. Jsme z tohohle dílu unešená !! ♥

-> Byli jste též na něm v kině ..?
-> Kdo ho viděl, co na něj říkáte ..?
Více v C.Č.:

Selena Gomez ESPY Awards 2013 - 17.7. 2013

18. července 2013 v 14:49 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Vypadala úžasně ! Šaty jí moc slušely, líčení skvělé, ale ty vlasy ..? Ty jsou DOKONALÉ !!!
Více v C.Č.:

R.I.P. Cory Monteith !!!

14. července 2013 v 23:49 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Je to hrozná zpráva, přála bych si, aby to nebyla pravda, ale bohužel je ..
Zbožňovala jsem ho ♥, jako zpěváka, herce, byl to krásný a talentový muž .. Poprvé jsem ho viděla v Glee a tam jsem si ho hned zamilovala rovněž i Leau .. A pak to pokračovalo a viděla jsem ho v Monte Carlo, Kluk od vedle a ještě si hodlám stáhnout víc filmů s ním ..
Zpěvák to byl úžasný, hlas měl božský, všechny písničky od něj zbožňuji .. Mě se líbil hlavně jaký byl pořád vysmátý, vypadal šťastně, hlavně když byl s Leaou .. Hrozně se mi líbilo v Glee jak to mezi nimi hned od první řady jiskřilo, bylo na nich vidět, že jsou spolu i doopravdy .. Byli krásný pár !!
A dneska sestra za mnou přišla a že: "Mám pro tebe špatnou zprávu!" a ukázala mi článek kde bylo napsáno, že ho našli mrtvého v hotelovém pokoji .. Dostala jsem šok, když jsem si to přečetla ..
A hlavně když jsem si přečetla, že byl drogově závislý a měl problém s alkoholem a několikrát byl na léčení, dost mě to vzalo .. Vůbec to nechápu .. Byl šťastný, měl 14 dní před svatbou a tohle se stalo ..
Je mi to hrozně líto, hlavně vůči jeho rodině a Leae ..
Je mi to hrozně líto .. Koukám odznovu Glee a bude to hrozný ho tam vidět a uvědomit si, že už nežije .. Je to hrozné :(

R.I.P. CORY MONTEITH !!


Více v C.Č.:

Dovolená !!

8. července 2013 v 23:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Nejdřív bych se vám chtěla omluvit za mou nepřítomnost, ale vůbec nebyl čas .. Od 1.7. jsem na dovolené, kde jinde než na Slovensku .. Jsem tu se ségrou a jen na 14 dní, takže 15.7. jedeme domů ..
1.7. jsme vyjížděly v 15.00h. z Praha Florenc a jely jsme Turancarem .. Bezvadný autobus, zastavoval v Brně, pak na nějaký benzíně a pak ještě Bratislava, Trnava, Nitra a dál nevim .. My vystupovaly v Trnavě, kde na nás čekal strejda se sestřenkou ..
Týden jsme u nich byli a každej večer jsme byli venku až nevim do kdy - bylo to SUPER !! Poznala jsem další nové lidi !! Byly jsme i v Trnavě se podívat a ještě tam pojedem znovu tento týden ..
A v sobotu jsme byli na diskotéce, bylo to bezva ! Domů jsme dorazili asi ve 4.00h. nějak tak okolo :D ..
A v neděli jsme se zase "přestěhovali" k druhý tetě .. Každý den jsme na zahradě, protože tu jsou hrozný vedra a večer vždy někam jdeme ..
Máme i fotky a i z té diskotéky .. Nějaké sem přidám ..
Možná nastavím i nový layout, protože jsem vyrobila dva s Demi (ta tu ještě nebyla) .. Ale nevim, kdy ho změnim, uvidím ..
Tak já jdu koukat na seriál .. Koukám od znova Glee :D .. Tak pa :*
----
Naše dívčí parta ♥ ..
Více v C.Č.: