Duben 2013

My photos 42

29. dubna 2013 v 12:19 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Jen 2 fotky, ale to nevadí :)
Více v C.Č.:

My outfit 32

28. dubna 2013 v 16:09 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Toho hezkého počasí jsem prostě musela využít ..
Vypadala jsem sice trošku jak barbínka, ale to nevadí moc se mi tento outfit líbil :) .. Ty růžičky ve vlasech mi všichni chválili ale hodně lidí se mě ptalo jestli jdu na svatbu :DD
26.4.2013
Já tu sukýnku mám prostě ráda :) Tu mikinu jsem měla jen ráno ..
Více v C.Č.:

♥♥ Gladiátor ♥♥

25. dubna 2013 v 19:19 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Akční / Dobrodružný / Drama / Historický
Hlavní herci: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed, Richard Harris, Derek Jacobi, Djimon Hounsou
---
Děj: Římský generál Maximus (Russell Crowe) opět dovedl své legie k vítězství na bitevním poli. Válka je vyhrána a Maximus sní o domově. Nepřeje si nic jiného, než se vrátit k ženě a svému synovi. Umírající vládce Marcus Aurelius (Richard Harris) pro něj nicméně má ještě jeden úkol. Žádá, aby se generál ujal vlády. Commodus (Joaquin Phoenix), dědic trůnu, žárlí na vládcovu přízeň Maximovi a nařizuje Maximovu popravu, včetně jeho rodiny. Maximus sice o vlásek unikne smrti, ale těžce zraněného ho "zachrání" otrokáři. Maximus se tak dostane do gladiátorské školy a v aréně jeho sláva den ode dne roste. Nyní přichází do Říma, aby pomstil vraždu ženy a svého syna, aby zabil nového císaře - Commoda. Poznal, že jediná moc, silnější než vládcova, je vůle lidu. Cesta, která vede k naplnění Maximovy pomsty je stát se největším hrdinou celé říše.
---
Můj názor: Úžasný film!! Kopala jsem se k němu dlouho, ale byla jsem příjemně překvapená!! Zajímavý byl hned od začátku, jsem to zapla a titulky mě hned zaujaly, velmi dobře udělané .. Na zažátku rovnou dobrá akce ..
Čučela jsem na to (doslova) s otevřenýma očima dokořán .. Na konci jsme plakala jak malé dítě, protože to bylo děsně smutné .. Nečekala jsem, že to takhle skončí ..
Tohohle herce mám hodně ráda, děsně se mi líbil v Bídníkách a tady na něj nemám slov .. To je kus chlapa :3 .. Děsně mu to tu sluší a při těch bojích vypadá luxusně :3 ..
Kdo má rád bojové filmy, tak je tento film stvořený právě pro něj .. Nebudete se u něj nudit a kdo si rád popláče, tak si ho určitě pusťte .. Nebudete litovat !!
Více v C.Č.:

♥♥Legendární parta ♥♥

24. dubna 2013 v 19:49 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
"Hlavní herci": Chris Pine, Alec Baldwin, Hugh Jackman, Jude Law, Isla Fisher, Dakota Goyo, Dominique Grund
---
Děj: Naši hrdinové. Jejich neformálním šéfem je Santa, jenž bohatýrským zjevem a chováním připomíná ruského kozáka. K ruce má nejen skřítky, ale i bandu sněžných mužů. Jeho křehkým protipólem je pak Víla Zuběnka se svou armádou minivíl. Partu pak doplňují Velikonoční zajíc, za jehož drsným vzezřením se skrývá roztomilý zajda, a mlčenlivý pohodář Sandman. Ti všichni zpříjemňují životy dětí, ať už jim nosí dárky na Vánoce, vyměňují vypadlé zuby za peníze, schovávají velikonoční kraslice nebo je každý večer uspávají a jako bonus dodávají hezké sny. Všudypřítomnou idylu ale kazí "Bubák". Taková ta potvora, co se na beton schovává pod postelí nebo ve skříni a spícím dětem přináší jen noční můry. A tenhle Bubák se rozhodne škrtnout Velikonoce, Vánoce i kšeftování s mléčným chrupem. Legendární parťáci si záhy uvědomí, že na tohohle nepřítele sami nestačí a povolají do svých řad Jacka Frosta. Bohužel, vysmátému klukovi, který škádlí lidi mrazivými malůvkami na oknech a náledím uprostřed města, se do záchrany světa nechce. Štve ho, že na rozdíl od jeho kolegů v něj děti nevěří. Otázkou je, co se stane, až pod vlivem nočních můr přestanou caparti věřit i v jejich existenci.
---
Můj názor: Suprovej animák !! Moc se mi líbil .. Už od začátku byl zajímavej a hrozně dobře "natočenej" .. Zasmála jsem se dost :) .. Což já mám ráda .. Děj je velmi zajímavý, akce tam jsou !! A ty hlavní postavy jsou BEST :D .. Vážně vám ho doporučuju, jestli máte rádi animáky, tak tenhle musíte vidět ! Stojí za zkouknutí ! DOPORUČUJI !!!
Více v C.Č.:

My outfit 31

20. dubna 2013 v 20:29 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Konečně tu máme nějaký letní outfit!! Moc se mi líbí, je takový lehký a i společenský:) Měla jsem k tomu bílé balerínky:)
18.4.2013

My outfit 30

19. dubna 2013 v 21:29 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Je to starej outfit, ale vždycky jsem zapoměla ho přidat ..
5.4.2013

My photos 41

18. dubna 2013 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Nedávno jsem se nechala ostříhat .. Moje vlasy to nutně potřebovaly .. Vypadávaly, byly zničený, tak potřebovaly probrat .. Abych řekla pravdu, tak jsem se nemohla dočkat až budu ostříhaná ..
Všichni mi vlasy chválí a já jsem s nimi spokojená také .. Je to teda prý velká změna, ale už si zvykaj lidi :D ..
Co myslíte vy ..?
Více v C.Č.:

♥♥ Rebelka ♥♥

17. dubna 2013 v 16:19 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Animovaný / Fantasy / Akční / Dobrodružný / Komedie
"Hlavní herci": Kelly Macdonald, Billy Connolly, Emma Thompson
---
Děj: Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu se k legendě přidá nová pověst, když odvážná Merida stane tváří v tvář tradici, osudu a nejkrutější bestii. Merida je zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor. Je odhodlána jít si v životě svou vlastní cestou. Vzepře se starému zvyku zasvěcení pánům země. Silnému lordu MacGuffinovi, mrzutému Macintoshovi a svárlivému Dingwallovi. Meridiny činy nechtěně rozpoutají v království chaos a běsnění. Když se obrátí o pomoc k podivínské staré čarodějnici, dostane prokleté přání. Merida, která následuje nebezpečné síly, objeví význam skutečné odvahy, aby zlomila příšernou kletbu, než bude příliš pozdě.
---
Můj názor: Viděla jsem trailer v kině a už mě tento animák zaujal .. Smála jsem se už jen u toho traileru .. Stáhla jsem si ho, ale nemohla jsem se nějak k němu dokopat .. Kamarádka ho viděla a říkala, že je to bmobový .. Tak jsem si to teda včera pustila a BOMBA!!! Smála jsem se a poplakala si též a musim říct, že v jedný chvíli jsem byla napnutá jak struna .. Vážně super animák .. Ten si určitě pusťte .. Písničky jsou tam též, ale jen málo jich je .. Já vim jen o jedný:D Ale už si nejsem jistá .. Vážně DOPORUČUJI :))
Více v C.Č.:

Selena Gomez MTV Movie Awards 14.4.2013

15. dubna 2013 v 16:49 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Já už vážně nevím jak to ta Selena dělá .. Na každé akci vypadá jak princezna!! Prostě překrásná:) .. Nemám slov, líčení, ÚČES - ten obdivuju nejvíc:) a šaty, krása !!
Na jedně fotce je z boku, kde krásně vidíte ten účes, něco krásného :)
Na posledních dvou fotkách je z vystoupení, vystupovala se svou nejnovější písničkou Come And Get It ..
Show byla úžasná, slušelo jí to, tancovala suprově, prostě bomba, ALE ZKLAMAL MĚ ZPĚV !!
Více v C.Č.:

Bella Thorne MTV Movie Awards 14.4.2013

15. dubna 2013 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Bella vypadala nádherně .. Je prostě krásná, tahle barva vlasů jí šíleně sluší .. Nalíčená byla velmi pěkně a oblečení jí velmi sedlo, barva k ní krásně jde:) ..
Více v C.Č.:

Ashley Tisdale Scary Movie 5 LA Premiere 11.4.2013

13. dubna 2013 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Ashley vypadala kouzelně :))
Premiéra na 5 a já ještě neviděla ani 4 :D
Více v C.Č.:

Selena Gomez British Fashion Council's London Show Rooms LA - 9.4.2013

13. dubna 2013 v 18:09 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Podle mě jí to tu velmi slušelo:) ..
Achjoo, jak já chci její vlasy :(:D
Více v C.Č.:

Co prosim ..?

11. dubna 2013 v 15:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Nevěřim .. Vážně ne .. Myslela jsem si, že dneska bude super den a zmýlila jsem se ..
Dneska jsme šli se školou do kina na Bídníky .. Ano, už jsem na nich byla, ale mě to nevadí je vidět znovu ..
Už ráno jsem měla takovou přešlou náladu ani nevim proč a tak jsme šli na ten film a to mi náladu zlepšilo, smály jsme se s holkama a film jsem si užila ..
Jediné co mě sralo bylo to, že nějakej kretén za mnou mi furt celou dobu kopal do sedačky, myslela jsem, že mu ty nohy urazim ..
Film skončil, tak jsme chvíli o tom debatovali a odešli jsme, s holkama jsme obcházeli obchody, protože spolužačka chtěla nějakou bundu a pak jsme šli do KFC .. To bylo v pohodě, najedli jsme se, pokecali a našli i tu bundu ..
A pak zjistim, že mám SOS od kámošky, tak jí volám a ta mi řekla, že byla za mistrovou a ta jí řekla, že ať výplaty tenhle měsíc nečekáme, že zařídila ať nám je daj příští měsíc .. PROSIM ..? UŽ NÁM JE ODKLÁDAJ DOBRÝ 3 MĚSÍCE .. Už mě to vážně nebaví .. Ředitelka na nás jen šetří a sdíraj z nás peníze .. Nakopat je !! Takže zase nasraná ..
Pak jsme šli na bus a bylo tam hrozně moc lidí, tak jsme šli dopředu a bus přijel .. Já vždycky když předbíhám, tak před sebe pouštim starší osoby a předbíhám ty mladší .. Tak já furt pouštim a pak jsem se zařadila a nějakej hnusnej chlap, ještě k tomu slovák na mě rozjel pecky:
"No předbíhejte .. Běžte pěkně nakonec fronty!"
"Hmm.."
"No ještě buď moudrá .. Ti takovou napálim!"
"A řekla jsem snad něco?!!"
"Tak drž hubu!"
"Nic jsem neřekla!"
(Mluvil slovensky, ale napsala jsem vám to česky)
Takhle jsem se tam s nim hádala .. Už i já jsem zvýšila hlas .. Ale promiňte, ale kvůli takovýhle p**ovině na mě bude takhle řvát a ještě mi vyhrožovat ..? Zkusil by si něco .. Hnusnej byl, bezzubej a ještě slovák .. Ať si jde kérovat na slovensko někoho a ne tady, vůbec tu nemá co dělat !!
Měla jsem ho poslat do p*** a to zklapnul .. Vážně mě nasral ..

No povim vám, dneska na hovno den .. Vůbec nevim komu jsem co udělala, že jsem tohle dneska prožila .. Fakt nálada pod psa ..
Jdu si radši pustit REBELKU, tak snad mi zlepší náladu .. Pak o ní určitě napíšu ..
P.S.: Omlouvám se vám za sprostý slova, ale jinak to nešlo napsat ..

♥♥ Jak vycvičit draka ♥♥

7. dubna 2013 v 12:59 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy
"Hlavní herci": Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera
---
Děj: Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Vikinský teenager nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly (kterých má pomálu), používá hlavu. Asi by se to dalo přejít, kdyby Škyťák nebyl synem náčelníka vesnice, Kliďase Velikána. Taťka má syna rád, ale bohužel si uvědomuje jeho "nedostatečnost". Zvlášť když se blíží Škyťákovo iniciační uvedení mezi dospělé Vikingy, které lze úspěšně absolvovat jediným způsobem - zabitím draka v souboji. Draci jsou totiž na Blpu jediným, zato permanentním problémem. Desítky druhů létajících ještěrů prakticky neustále útočí na vesnici, kradou domácí zvířata, spalují úrodu i hospodářská stavení, a tak je morální povinností každého Vikinga bojovat proti drakům, jak se dá. I Škyťák by samozřejmě rád nějakého toho Nodra smrťáka, Ohavného zipáka nebo Hrůzáka hrozivého skolil, jenže matička příroda ho na to opravdu vybavila nevalně. Nepomáhají ani užitečné lekce v Drakoškole místního samorosta, kováře Tlamouna. Škyťák je naštěstí hlava otevřená a tam, kde schází hrubá síla, pomůže hlava, díky níž zkonstruuje samostříl, kterým zaútočí na nejobávanějšího z draků, prakticky nepolapitelnou Noční fúrii. Jediný výstřel (velmi úspěšný) změní budoucnost soužití lidského a dračího plemene na ostrově Blpu. Když se totiž Škyťák vydá zraněného draka dorazit a stát se tak definitivně mužem, cosi se v něm při pohledu do jasných dračích očí zlomí. A ten zlom bude začátkem jednoho krásného přátelství. Teď už jen zbývá přesvědčit ostatní Vikingy, že skutečný nepřítel číhá jinde
---
Můj názor: Nesuprovější animák !!! Nejvíc se mi líbí .. Znám jí nazpaměť a i tak se u toho natlemim :D .. Ten drak je krásnej, roztomilej, sežrala bych ho:PP .. Vždycky z něj nemůžu, z těch obrovských, krásných očí:)) .. Ťuťu :D .. Kdo to neviděl, tak si to hned pusťte :D .. Viděla jsem tenhle animák 100x a poprvý jsem na něm byla v kině .. No nejvíc !!! ♥♥ DOPOROČUJI..!!
Více v C.Č.

Selena Gomez Arriving at a Studio in Toluca Lake, CA - 5.3. 2013

6. dubna 2013 v 19:29 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Já sice nepřidávám fotky z ulic, ale tyhle musím ..
Selena tu vypadá úžasně .. Vlasy, líčení, ale to OBLEČENÍ je suprový!! Vážně krásná:)
Více v C.Č.:

Nový layout 14♥

4. dubna 2013 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Po dlouhé době je tu nový layout .. Áno, s minulým jsem to vydržela přes měsíc - nastavila jsem ho 23.2. .. To je zatím můj rekord .. Jsem se sebou spokojená, že se už učím, nechat si layout dýl :D ..
Hlavně neměl nikdo hezký nový shoot .. Až na tenhle co jsem našla dneska se Selenou .. Má přes 1000 fotek, takže jsem stahovala jako divá ..
Tento shoot má více druhů, protože vždy je jinak oblečená, nalíčená a učesaná .. Jsou to úžasné fotky a od každýho shootu jsem udělala jeden layout .. Dohromady mám 4 a nevěděla jsem vůbec jaký si nastavit, protože se mi děsně líbí všechny ..
Tak jsem je poslala 2 kámoškám, aby mi pomohli vybrat .. Jedna vybrala tento a druhá jinej :D Takže mi moc nepomohly ..
Nakonec jsem se rozhodla pro tento a jsem s ním nesmírně spokojená :)
Na tomto shootu vypadá Selena úžasně:) .. Vybrala jsem nejlepší fotky :)
Doufám, že se vám líbí, tak jak mně :)
-> Co na něj říkáte ..?