Září 2012

Bylo to fajn:))

30. září 2012 v 21:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Jak jsem psala, o víkendu tu byla pouť .. Byla jsem na ní v pátek a v sobotu .. V pátek byla docela zima, ale vydržet se to dalo .. Přišli jsme tam a na to, že to byla pouť, tak přišlo docela málo lidí .. Jen 2 atrakce, byli normální .. Takže jen na ty 2 jsme šli ..

V pátek jem šla jen na ten extrém, jak jsem o něm psala minule .. A v sobotu jsem šla na extrem a lavici .. Obojí bylo super, jenže v sobotu pršelo, ale i tak jsme na ty atrakce šli :D .. Na lavici na nás ještě pustili pěnu, takže jsme vypadali úžasně no :D .. Rozcuchaný, mokrý od deště a od pěny :D .. Ona ta pěna voněla jak prášek na praní .. :D ..

Docela se divím, že nejsem znovu nemocná :D .. Bylo tam sice v sobotu málo lidí, ale i tak na atrakcích bylo plno :D ..
Tohle je ten extrém:
Fotila jsem to mobilem, tak se omlouvám za horší kvalitu .. Takhle ta atrakce byla v maximu, docela mazec ne ..? :D
Já mám tu atrakci hrozně ráda :)) .. Ona vypadá vážně děsivě, ale vůbec neni ..
Nejlepší je, když padáte pořád předem, já jem pořád vybírala takový místa :D .. Když jsme v sobotu šli na tu atrakci, už jsme se rozjížděli a pustili nám k tomu super song: "Gagnam Style" .. Nemám ráda ten song, ale k tý atrakci byl super :D ..

Svatováclavská pouť:))

28. září 2012 v 18:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ode dneška začíná Svatováclavská pouť .. Ve 21:00h. je ohňostroj .. Já jdu dneska se sestrou a mamkou hlavně na ohňostroj .. Mám se tam sejít s kamarádkama, mám jim zavolat a sejdeme se .. Jsem zvědavá kolik tam bude atrakcí a doufám, že tam bude ta moje .. Koupím si zase ten velký pendrek jak mývaj na poutích :D .. Ten si kupuju vždycky :D
<- S kamarádkama chceme jít na tuto atrakci ..
Na téhle atrakci jsem byla už minulý rok, chtěla jsem se překonat, že půjdu na nějakou horší než jsem chodívala .. Tak jsem na ní šla a byla jsem nadšená :) .. Ona vypadá děsivě, ale není tak hrozná, když člověk křičí, tak je to nejvíc suprový :D ..
Chci natočit ten ohňostroj a vyfotit vám tu atrakci .. Budeme se fotit s kamarádkama, takže až dám fotky do pc, tak dám i sem na blog fotky .. To video, nevim jestli se mi povede sem dát, ale budu se snažit, protože tento ohňostroj je nejvíc nádherný ..

Jdeme tam okolo půl osmý nebo osmý, protože čekáme na sestru, která teprve přijde z práce .. A hlavně se pak musíme připravit a chci, aby mi připletla dva copánky .. Moc se mi to líbí a teď mám vyžehlené vlasy, takže by jí to mělo jít .. Budeme hotový tak zavolám kamarádce, která půjde s náma ..
Dávají Legendu o Zorovi, tak se jdu dodívat, tak papa .. Dneska už nepřijdu ..
Vaše ♥Bubble♥

Navstevnost za minuly tyden (17.9. 2012 - 23.9. 2012) je:

25. září 2012 v 22:19 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost

Pondeli: 49
Utery: 55
Streda: 52
Ctvrtek: 56
Patek: 62
Sobota: 75
Nedele: 100

Celkem: 449

Já už návštěvnost nepřidávám, ale tuhle jsem musela .. Jsem nadšená z té neděle, konečně se mi podařila aspoň ta 100, moc vám děkuju :))**

Editorials 26 - Christina Aguilera

25. září 2012 v 19:19 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Moc se mi tyto editorialy líbí:)
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Pořád mi není nejlíp .. ALE nic mi není ..

23. září 2012 v 19:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zítra je zase pondělí .. To není možné jak ty víkendy utíkají .. Sice jsem si tento víkend prodloužila o den, ale nejpříjemnějc mi teda nebylo ..
Zítra je škola, já do ní musim i když mi furt není moc dobře .. Táta mi dneska řekl, že jdu do školy, že mi přece nic není .. Vůbec se mi tam nechce no, ale zatim co jsem si psala se spolužačkama, tak jdou všechny krom jedný .. A všem není ještě moc dobře no ..Nějak to tam přežiju, půlka třídy - jsem v ní - má jen do půl jedný .. A ta druhá půlka má do půl jedný s náma vyučování a pak mají ještě laborka (vaření) a to je do pěti .. Takhle to mám já v úterý, je to mazec, ale takhle to máme daný hold no ..
---
Někdy čekejte nový dess, vůbec nevim kdy, nevim s kym, jaký barvy .. Nevim nic .. Jen mě tenhle už přestává bavit nu .. Přemýšlela jsem nad novym, ale vůbec nemám nápady, tak až mě něco napadne, tak zkusim něco, ale nevim kdy .. Času dost ..
---
(Je to už stará koláž, ale nepřidala jsem jí sem)
---
Tenhle víkend máme prodloužený o 1 den (pátek) .. Je svátek a my máme pátek, sobota, neděle svatováclavské slavnosti - pouť a ohňostroj - těším se, tak snad už mi bude líp .. V pátek přijede náš kamarád ze Sk a odjede v neděli, těším se na něj .. V pátek je ohňostroj a chci ho natočit, tak se mi snad povede ho dát sem na blog .. Uvidíme, chci jít na jednu atrakci, tu vám vyfotim:P .. Snad nebude pršet, to bylo jen 1 rok myslim ..
---
Nevím kdy se tu zase objevím .. Články se budu snažit přidávat každý den, ale někdy se to hold nepovede .. Grafiku nějakou už mám připravenou a takový ty kecy ..? Něco vám sem snad budu stíhat psát .. Ve středu máme psát z cestovního ruchu a o jiném testu nevim, snad nám nedaj přepadovku, protože já nic neumim :O :D ..
---
Večer se budu dívat na Taxi, Taxi .. Chci se zasmát :D .. Mám ráda tento film ..
---
Slyšeli jste ten nový song od Christiny Aguilery ..? Je suprový .. Moc se mi líbí, je to něco úplně jinýho než měla do teď .. Teď na nej natáčí klip ..
-> Co na ni říkáte ..?

Já jí jedu pořád, moc se mi líbí .. :)
---
Já jdu ještě do vany, tak se mějte:)
Vaše nemocná ♥Bubble♥

I am sick. Oh shit!!

23. září 2012 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  O mně
Už od čtvrtka jsem nemocná .. Ve čtvrtek jsem šla do školy i když mě ráno šíleně bolelo v krku .. Ve škole mi samozřejmě bylo hrozně zle .. Když jsem jela domů, tak jsem se cestou stavila za ségrou do práce a ta hned poznala, že je mi zle .. Šla jsem si teda koupit do lékárny aspoň strepsils na ten krk .. Došla jsem domů a hned jsem se převlíkla a lehla do postele .. Večer se to vystupňovalo, bylo příšerně .. Měla jsem teploty 38,6, bolelo mě v krku - nemohla jíst, pít ani polykat, rýmu - nemohla jsem dýchat a hlava mi mohla uhořet i oči mě bolely, bolelo mě celé tělo, s těží jsem se hýbala .. Tak jsem šla spát, pro moje překvapení jsem usla hned, pak jsem se vzbudila asi v půl dvanáctý v noci .. Dala jsem si čaj s tvarohovým šátkem, šátku jsem snědla jen půlku a pak jsem šla zase spát ..
V pátek jsem nešla do školy .. Mamka mě poslala k doktorce, dorazila jsem tam a měli na dveřích napsáno, že ordinují někde v nemocnici, nenašla jsem je .. Mamka jim teda volala na telefon - ten nezvedali - já jsem tedy k nim zvonila na zvonek - na ten nereagovali .. Takže já jsem jakou dobu stepovala venku v té zimě zbytečně .. Došla jsem domů a bylo mi ještě hůř .. Hlavně, když jsem chodila, tak se mi motala hlava a měla jsem celkově potíže s chůzí ..
Takže mi rodiče dali jen paralen, táta mi koupil kapky do nosu a strepsils .. Celý den jsem měla jen zvýšenou teplotu ..
V sobotu jsem už vůbec neměla teplotu, ale začínal mi pomalu kašel a hnusně mě škrábalo v krku .. Tak jsem pořád cucala strepsils, pořád si dávala kapky a smrkala, že jsem si málem vysmrkala mozek (pořád mám ucpaný nos) ..
Dneska mám ten kašel ještě horší, kašlu v jednom kuse .. Už jsem i zahliněná, ale nejde mi to vůbec vykašlat .. Něco hroznýho .. Teplotu nemám vůbec (ještě to tak) .. Musím to dneska ještě nějak vyležet, mamka mě chce poslat zítra do školy, uvidíme jak mi bude no ..

Takhle nemocná jsem nebyla dlouho .. Já nebývám nemocná a když jsem, tak je dost zřídka .. Teď je nemocný skoro každý .. V mé třídě nás bylo v pátek jen 15 z 24 .. Docela mazec, to jsou všichni nemocní ..

Editorials 25 - Christina Aguilera

23. září 2012 v 16:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Co se to učím ..? :)

23. září 2012 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  O mně
S mým Affs jsme se domluvili, že jí vyfotím mé sešity co se učím .. Ke každé fotce vám napíšu jaký je předmět a tak co tam je napsáno, aby jste nějak tak věděli oč tam jde ..
Ty sešity jsou focené z dálky, aby jste viděli úpravu sešitu, ale z té fotky nic nevyčtete :D ..
Neděste se mého písma :D .. Jsem levák, má to svůj dopad :D ..
Je to delší článek :) ..
Začneme ..:
Matematika:
-Začali jsme brát funkce .. Začínáme s novým učitelem, takže teď bereme staré látky a pak na to budou navazovat úplně nové ..
Více v C.Č.:

No to neee ..!!!!

22. září 2012 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  O mně
Mám nehorázné schýzy ..!!!
To je něco hroznýho .. Dneska jsem si myla hlavu a vypadalo mi zase kopu vlasů ..
Na ruce mi vždy zůstaly prameny .. Dva takový velký prameny jsem si vytáhla z vlasů .. Musela jsem vám to vyfotit ..
Vypadá to, že je jich málo, ale bylo jich vážně dost a ještě kopu mi jich vypadalo když jsem se česala ..
Je to deprimující .. Měla jsem docela husté vlasy, krásné vlny a teď ..? Mám jich míň, vlny jsou naprd .. Vůbe se netočí, tak jako dřív .. Je to vážně hrůza ..
Vypadá někomu z vás tolik vlasů při každém mytí vlasů ..?
Děláte s tím něco ..?
Já půjdu na kožní a uvidím co mi řekne, protože je to vážně deprimující ..

Blend 43 - Christina Aguilera

22. září 2012 v 19:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba

Blend 42 - Christina Aguilera

22. září 2012 v 17:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba

Editorials 24 - Miley Cyrus

22. září 2012 v 16:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Editorials 23 - Miley Cyrus

20. září 2012 v 17:09 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


My nails 6

18. září 2012 v 21:29 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
Dneska jsem si nalakovala nehty .. Mám dlouhé nehty, tak jsem si udělala fran. manikúru, ale není jen tak obyčejná :)
Tu je postup:
Jaké laky jem použila
Bílý, tělový podkladový a černý

Více v C.Č.:

My photos 22

17. září 2012 v 20:19 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Včera jsem vyfotila zase pár fotek .. :)
Ty pírka jsou sestry:) I ten svetřík:) ..
Více v C.Č.:

Blend 41 - Christina Aguilera

16. září 2012 v 22:39 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
A nějaký ten blend s Christinou :) .. Moc jí to tu sluší :)

Nový layout 5♥

16. září 2012 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Vyrobila jsem nový layout .. Vím, psala jsem, že ten s LOL chci nechat dlouho, pořád se mi líbí, ale napadlo mě, že jsem nikdy ještě neudělala grafiku s christinou a ta má hodně photoshootů, tak jsem stahovala a stahovala a pak z toho vznikl layout ..
Nevím, jestli se ten s LOL sem vrátí, možná ano, možná ne ..
Tento se mi HODNĚ líbí .. Je to něco úplně jinýho než co jsem tu kdy měla ..
Je to jiný styl a asi budu dělat jen takovéhle, moc se mi líbí .. :)
Udělala jsem ho v tmavých barvách .. Nelíbil se mi barevný a takhle se mi líbí moc, moc ..
Je tmavý i proto, že je venku hnusné počasí, pořád zima, prší, tak proč mt světlý layout .. :)

-> Co na něj říkáte vy ..?


Blend 40 - Miley Cyrus

16. září 2012 v 20:19 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
U tohoto blendu se musím pochválit, podle mě se mi moc povedl a mně se hrozně líbí:)

Editorials 22 - Miley Cyrus

15. září 2012 v 21:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Miluju tyhle fotky ..!!!
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Blend 39 - Miley Cyrus

15. září 2012 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Moc se mi tu líbí:)