Srpen 2012

Nemůžu si pomoct ..

31. srpna 2012 v 22:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ne, nejde to .. Celý den jsem četla knížku .. Vůbec mi nejde se od ní odtrhnout ..
Je tak napínavá, že to vážně nejde .. Vždycky jsem ji odložila a vždy jsem přemýšlela co asi bude dál .. Pak jsem si jí musela zas vzít a číst dál .. Takhle to bylo pořád, prostě to nejde být bez ní ..
Teď jsem jí odložila, ale jen proto, že jsem si pustila TVD, poslední 3 díly 3. série .. Já věděla, co tam bude, ale chtěla jsem to vidět .. Když jsem koukala, tak jsem nemyslela na knížku, tak to bylo fajn ..
(Krásně to vypadám, když čtu, že ..? Ale já se tak doopravdy tvářim, když čtu :D)

Dopíšu tento článek a půjdu zas na knížku .. Myslela jsem, že jí dneska dočtu, ale ne .. Mám jí i na zítra ..
Nechci jí dočíst, tato knížka mě vážně baví asi si jí budu půjčovat častěji, vážně mě baví .. Nevím, co je na ní jinýho, ale něco mě na ní až tak zaujalo, že o ní přemýšlim i když nečtu ..
---
Ráno jsme jeli s rodičema pro ty kuchařský kalhoty, stáli 279,- .. Docela levný, ale kdyby k nim byl rondon, tak už je to okolo těch 900,- .. Rondon je drahý, ale naštěstí ho budu potřebovat až ve třeťáku .. Dneska jsem si ho zkoušela, už mi jsou kratší rukávy, ale já je stejně nosím vytažený, protože to nejde je mít dlouhý, to bych už totálně padla vedrem ..
Vím, že jsem slibovala fotky v oblečení na kuchařinu a číšničinu, ale ty kalhoty smrděli, tak jsem je hned musela dát do praní, zítra je budu žehlit, tak snad se vyfotím zítra .. Snad se k tomu dokopu ..
---
Povim vám, jsem hrozně ujetá na Biebrovi .. Teď ho poslouchám dokola .. Na youtube jsem narazila na jeho "skupinu" kde má jen své písničky .. Pouštěla jsem si je a ono se to i samo přepínalo, tak jsem tam našla hromadu jeho písniček, které jsem neznala a oposlouchala jsem si rovnou i to jeho nový album Believe ..
Našla jsem jeho starou písničku a hrozně se mi líbí, tak teď jede furt dokola .. Má na ní i klip, ale u nás ho nehráli, což nechápu, je to úžasná písnička ..
(No neni úžasná ..?)

Má tam sice ještě vysoký hlas, ale mně se to prostě líbí ..
Jak ho pořád poslouchám, tak jsem i dneska dělala s nim grafiku, udělala jsem s nim editorialy a ještě vás jich čeká docela dost, protože jsem si postahovala jeho shooty ..
---
Škola se blíží rychlostí blesku a já se tam čím dál víc netěšim .. Měla bych se těšit aspoň na spolužáky ne ..? Ale povim vám, vůbec .. Ty s kterýma se bavim jsem se vídala i teď, chodila jsem s nima ven a ta která bydlí daleko, tak s tou si aspoň volám přes skype .. Ale jinak se za těma podivínama (klukama - tím myslím jen výjimky) vůbec netěšim .. Nechce se mi tam vůbec ..
Dneska jsem zjistila, že budeme mít novou mistrovou na číšničinu, takže nejvíc super !! Budeme pořád na place a tam mě to vůbec nebaví, nejde mi to tam .. Vždycky to zeseru .. Jak obsluhujeme žáky, tak jsem u nich nervózní a seru to, tim pádem se mi smějou a pak jsem nervózní ještě víc .. Nechce se mi tam ..
Kuchařina mě baví, je tam sranda a nikdo mě tam nevidí, takže když mi něco spadne a tak, tak to nevadí a když spadnu třeba já, tak se ještě zasmějeme .. (a to se mi stává hodně často :D)
---
No nic, napsala jsem toho asi dost, tak jdu na knížku .. Ještě si udělám čaj s koblihama, lehnu ke knize a budu nadšená + hudba = Justin Bieber ..
Nevim jak někomu může vadit při čtení hudba, já bych snad bez hudby nemohla číst .. Já u knížky nemůžu mít úplný ticho, mně to vadí .. Musim mít puštěnou hudbu, ale jen s anglickým textem ..
Tak já jdu, mějte se hezky .. Krásně se vyspěte :P
Vaše ujetá a nadšená ♥Bubble♥

Editorials 16 - Bad Weather

31. srpna 2012 v 18:19 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Když máme to špatné počasí ..
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Editorials 15 - Justin Bieber

31. srpna 2012 v 17:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Promo fotky na písničku Boyfriend ..
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Editorials 14 - Justin Bieber

31. srpna 2012 v 17:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Ještě nikdy jsem nedělala grafiku s Justinem, tak tady jí máte .. :)
Na tom shootu vypadá úžasně:)
Vím, že hodně z vás ho nemáte rádi, ale mně je to jedno .. Já ho přímo zbožňuju :)
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Informacé a fotký ..

30. srpna 2012 v 23:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska jsem byla doma a pak se v sedm večer stavila bývalá spolužačka, což mě docela překvapilo .. Dlouho jsme se neviděli a najednou se stavila, tak jsme na 2 hoďky šly ven .. Procházely jsme se a pokecaly jsme úplně o všem ..
Kamarádka dělala dneska 2 reparáty a udělala je oba, tak jsem nadšená, že jde s náma do druháku .. Zítra se staví a popovídáme si o všem ..
Přidala jsem 2 články a víc se mi jich nechtělo přidávat .. Celý den jsem si četla a volala si se spolužačkou přes skype .. Voláme si takhle docela často teď a hlavně si píšeme každý den ..
---
Jak se mi nechce do tý školy .. Zase za těma lidma, zase všechno od znova .. Úkoly, zkoušení, testy, samé učení .. Kopa nových učitelů, nové předměty .. Všechno si zase kupovat .. Božeee !!! Ta střední je hrozná .. Nechce se mi tam zase jít ..
Zítra jedeme kupovat kalhoty na kuchaře, protože ty co jsem měla mi jsou už krátké a pak ještě do tesca sešity .. Možná ještě nějaký tužky, atd .. Ještě mi musí táta zalepit boty na číšničinu, ptž jaksi se mi rozlepila podrážka až do půlky boty, krásné že ..?
No ohledně školy je toho ještě dost, pak bude běhačka s učebnicema .. Jestli je všechny prodám, to nevim, ale snad jo ..
Zítra se sem určitě kouknu a něco přidám .. Možná vyfotim ty kalhoty a sebe vyfotim v kuchařskym zase ať se rovnou pokocháte :P .. Můžu se vyfotit i v číšnickym, ale to je horší :D .. Udělám vám určitě radost a co no, vidí mě v tom oblečení celá škola, tak proč ne vy ..
---
Hrozně jsem se nudila, tak jsem se fotila .. Na webce a udělala jsem z toho takové koláže .. Nedám je všechny naráz, ale ke každému článku co napíšu dám jednu .. Jsou docela pěkné, mně se líbí a možná budu takhle fotit dál, abych měla ke každému článku jednu koláž ..
---
Jdu zase číst a budu muset jít za chvíli spát, protože ráno vstávám, budeme docela dlouho objíždět nákupy, tak musíme jet brzo .. Napíšu vám, jak dopadly nákupy .. Tak papa :)
Vaše ♥Bubble♥

Tetování, které bych chtěla ..

30. srpna 2012 v 19:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Toto tetování bych někdy v budoucnu chtěla mít ..
Nevím jestli na to budu mít odvahu :D .. Bojim se toho, bolí to, ale snad budu mít odvahu, abych si toto vytetovala :D ..
Hrozně se mi líbí a ještě je jedno takovéhle, ale s vlaštovkama, ale tohle se mi taky líbí :)

Máte někdo tetování ..?

Jaké ..?


Signatures 6 - One Direction

30. srpna 2012 v 15:19 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Tenhle shoot je starší, ale hrozně se mi líbí .. Děsně jim to tam sluší .. Hlavně ta 1. fotka se mi líbí:)
Mám tam sice svůj odkaz na blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


My outfit 12,13

29. srpna 2012 v 19:49 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Vyfotila jsem další 2 outfity ..
27.8.2012
Tohle jsem měla na sobě v pondělí, když jsem jela do Prahy .. K tomu ještě bílé baleríný a bílou kabelu ..

Více v C.Č.:

10. den - Jedna zpověď

29. srpna 2012 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  O mně
Povím vám pravdu, vůbec nevim co sem mám napsat .. Nevím, co si představujete pod pojmem zpověď .. Já sama nevím co k tomu napsat, tak prostě napíšu o sobě co mně napadne :)

Mám hrozně ráda psy a už asi rok o něj žebrám .. Nějak se mi nedaří přemluvit mamku, už to trpí rok a ještě mi to nepovolila, nevím jestli se mi to povede jí přemluvit, ale já mám docela velkou výdrž .. Moji příbuzní na Slovensku mají všichni psa a já je prostě miluju, hlavně od mé jedné sestřenky, ti mají dva a oba miluju .. Jeden může i dovnitř a vždycky když tam jsem, tak je pořád u mě .. Volám ho k sobě, mazlim se s nim, dávám mu pusinky, fotim se s nim, chodim s nim na procházky .. Toho miluju ze všech nejvíc, škoda, že už je starý, bude mu 10 let a to už je na psa dost .. Až on zemře, já budu plakat jak něco .. Když jdu na dvůr, tak je tam ten druhý pes, s nim se vždycky mazlim, on je takový hodný, poslušný, nezavrčí, nic .. Takový ťutín ..
---
Hrozně ráda čtu knížky, jsem schopná i za měsíc přečíst 6 knížek .. Nikdy jsme moc nečetla a vždycky když sestra četla v kuse, tak jsem nechápala a ptala se jí: "Co tě na těch knihách, tak baví ..?" .. Teď už to moc dobře vím, sice čteme jiné žánry, ale je to prostě něco krásného .. Když čtete, tak jste v jiném světě, vypnete ten svůj, s těma svýma problémama ponoříte se do imaginárního světa .. Je to něco úžasného .. Vždy když čtu a je to knížka vážně dobrá, tak mám vždy ten děj před sebou jako film, já si ho prostě tak dobře dokážu představit ..
---
Mám dost komplikovanou povahu, možná jsem vám tu už psala článek, jaký jsem cholerik .. Ano, mám po tátovi povahu a jaksi jsem cholerik a k tomu optimista, v něčem flegmatik .. Jsem vážně komplikovaná .. Když se naštvu, stojí to vážně za to .. Mamka mě někdy dokáže tak naštvat, že kopu do věcí, třískám dveřma, nadávám na celý byt a řvu na ní .. Dost se hádám a často i hádky vyvolávám, ale ne naschvál .. Na druhou stranu jsem strašný smíšek .. Dokážu být hrozně ironická když chci a to bývám docela často .. Pořád se směju i na nejmenší blbosti, dokážu skoro všechny rozesmát, dělám různé xichty, blbosti .. Jsem hrozně škodolibá .. Když se někomu něco stane a mně se to zdá vtipný, já se prostě začnu smát na celý kolo, já nevim, prostě si nemůžu pomoct .. Když se mi něco stane a všichni se smějou, tak já se směju taky ..
---
Dřív jsem dělávala atletiku .. Musela jsem skončit kvůli zdravotním problémům a povím vám, že se mi někdy po ní docela stýská .. Pamatuju si, jak jsem dřív byla hyperaktivní, pořád jsem něco dělala, měla jsem nějaký koníček, teď ho bohužel dělat nemůžu i kdybych chtěla .. Jak jsem s tím musela skončit, tak jsem hrozně zlenivěla, nemám žádný koníček, jsem pořád doma .. Nejradši bych se k té atletice vrátila .. Ano, byla namáhavá, ale bavila mě, bylo to něco v čem jsem vynikala, co mi šlo a bavilo mě to .. Teď jsem o to přišla .. Vlastně o všechno co jsem měla ráda .. Měla jsem hrozně ráda tělocvik, ale zas mi v tom brání zdravnotní stav, nemůžu dělat skoro nic .. Je to na prd !!
---
Když něco chci, udělám vše, abych to měla .. Psala jsem tu článek, jaké věci si chci koupit .. Dřív jsem nemohla, ale teď mám věk na brigádu a ke škole si chci nějakou najít, abych si na ty věci sama vydělala .. Nechci pořád rodiče otravovat kvůli penězům, a že něco nemám, aby mi to koupili .. Chci, aby věděli, že jsem soběstačná a že si sama vydělám na to, co chci .. Na ten mobil si už šetřím a teď si chci někde sehnat brigádu a šetřit si i na ty další věci .. Bude to dost namáhavé mít školu a k tomu brigádu, ale pak budu mít dobrý pocit, že to, co si koupím, bude za mé peníze ..

P.S.: Nevím, co dál bych vám napsala, to je všechno co mě napadá a asi o mě máte nějaký ten obrázek, doufám, že ne nějaký špatný ..
Nevěděla jsem co napsat k té zpovědi, tak jsem vám tu aspoň napsala něco o sobě, abych tento den nevynechala, doufám, že vám to nevadí a přečtete si aspoň toto málo, co jsem napsala ..
Dost mě tento řetězák bavil, doufám, že bude ještě nějaký ..

My photos 21

28. srpna 2012 v 17:59 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Jak jinak než nové fotky .. Už dlouho jsem se nefotila, tak jsem to napravila .. :)
27.8.2012
Tahle je focená včera, když jem přijela domů z Prahy a to bylo asi v půl devátý večer ..

Více v C.Č.:

Editorials 13 - Selena Gomez

28. srpna 2012 v 15:19 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Více v C.Č.:

9. den - 2 obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč

28. srpna 2012 v 14:19 | ♥Bubble♥ |  O mně
Nedala jsem obrázky zrovna vystíhující v tuto chvíli, protože jsem nevěděla jaké dát, tak jsem dala celkově:)

Překážky .. V životě máme každý překážky, já už jich měla dost na svůj krátký život a podle mě jich ještě další řádka bude .. Podle mě jsem dost silná, abych přešla všechny co mě čekají a abych dosáhla toho, čeho chci ..
Světlo na konci toho velkého a dlouhého tunelu .. To světlo na které čekáme celý život .. Až k němu dojdu, budu si tím 100% jistá .. Budu spokojená se vším co jsem dokázala a hlavně tím čím jsem si kvůli tomu prošla .. Bude to světlo, které mi projasní celý mů život .. A konečně budu úplně šťastná :)

8. den - 3 věci, které mě vzrušují

27. srpna 2012 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  O mně
1) Pánské parfémy - Vážně miluju když jde okolo mě kluk a cítím jeho parfém .. Vidim, že se o sebe stará a když ještě krásně voní kluk, který se mi líbí, tak jen + pro něj .. Pánské vůně ty jsou moje ..

2) Klučičí oblečení - Hrozně ráda nosím klučičí věci, třeba trička nebo mikiny .. (mám fotky i v kamarádově triku a mikině) .. Vždycky nějakému kamarádovi ukradnu mikinu a nosim jí (když mi je zima) a vždycky pak cítím i jeho parfém ..

3) Modré a tmavě hnědé oči - Modré oči doslova miluju (to už jsem tu psala) .. Ještě mám, ale ráda tmavě hnědé, ale myslím ty výrazně hnědé a až skoro černé .. Ty jsou vždy takové zamyšlené ..

My outfit 8, 9, 10, 11

26. srpna 2012 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity
Dlouho jsem nepřidala nějaký svůj outfit, tak tady jich pár je:)
Napíšu i datumy kdy to bylo focené .. :)
Jak jsem říkala dost jsem si oblíbila legíny a všechny tyto outfity jsou s legínama ..
10.8.2012
Tento svetr mám nový a dost jsem si ho oblíbila, je dlouhý jako šaty, takže může být i k silonkám, legínám, kalhotám .. :)

Více v C.Č.:

Hodlám ..

26. srpna 2012 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Hodlám si toho docela dost koupit, ale nejdřív si na to budu muset vydělat, ale nebojte penízky se nastřádaj a pak to začne :P
Napíšu vám sem co bych si ráda koupila + fotky ..

1) Mobil: Sony Ericson Xperia mini
Psala jsem vám tady o tomto mobilu a nakonec jsem se rozhodla pro ten MINI .. Kamarád má tu Xperiu X8 a říkal, že je to srač*a a že ta MINI je o dost lepší .. Takže teď si šetřím hlavně na tento mobil .. Ještě ale nevím jestli černý nebo bílý, ale hrozně se mi líbí ten černý :)

Více v C.Č.

7. den - 4 věci, které mě dokážou znechutit

26. srpna 2012 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  O mně
1) Falešnost - falešní lidé, to je něco co bych nejradši vystřílela .. Hned by byl svět hezčí ..
2) Namyšlenost - namyšlené pipky, podpatky, tuny make-upu, poslouchat jak se vychvalují, jak všehno mají, jak jsou oblíbené .. Kdo o to stojí ..? Já teda zrovna ne, nejradši bych jim vrazila ..
3) Nevděčnost - ne každému člověkku se zavděčíš, ale i když je to malinká drobnost stačí říct to jedno posra*é DĚKUJU!!!
4) Neslušnost - když jsme třeba někde na výletě a jsme na místě kde se v dějinách povraždila hromada nevinných lidí a nějaký debili, tam začnou vyhukovat, smát se, nadávat a bůh ví co ještě .. Je to normální ..?

6. den - 5 lidí, kteří pro tebe hodně znamenají

25. srpna 2012 v 13:59 | ♥Bubble♥ |  O mně
1) Táta - s nim mám lepší vztah jak s mamkou .. Jsem taková tátova holčička (i když ne doslova)
2) Mamka - furt se s ní hádám, kvůli každé kravině, ale někdy je to fajn, často se i spolu zasmějem a popovídáme si ..
3) Sestra - ta, kterou bych nevyměnila .. Dost často je sice na zabití, ale je to má sestra a mám jí moc ráda ..
4) Sestřenka B. - ta, s kterou si moc rozumim, říkáme si všechno .. Sice jsme od sebe daleko, ale i tak máme super vztah a mám tě ráda ..
5) Kamarádka - sice teď na mě dost sereš, ale i tak tě mám ráda ..

Nové ..

24. srpna 2012 v 21:19 | ♥Bubble♥ |  O mně
Dneska jsem si koupila nové boty ..
Jak jsem vešla do patra s botama hned mi padli do oka, jako první jsem viděla tyto .. Hned jsem se k nim řítila a měli jediný moje číslo, vzala jsem si ho a vyzoušela .. Moc se mi líbili, tak jsem si je koupila, jsem z nich nadšená .. Takové boty jsem dlouho hledala a už je mám ..
Vážně jsem z nich nadšená, takhle na fotce a ještě pod lampou nevypadaj tak pžasně, ale já vám je ještě někdy vyfotím na mně a pak na normál světle ..
Vypadají docela male, ale je to 41 číslo .. Taky proto se mi líbí .. Ano, mám velkou nohu a proto všechny mé boty vypadají jak lodě, ale tyto boty mají dobrý střih, takže vypadají malé:)

Co na ně říkáte vy ..?


5. den - 6 věcí, o kterých si přeji, abych je nikdy neudělala

24. srpna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
1) Nehádala bych se s kámoškama kvůli každé blbosti ..
2) Nenaletěla bych falešným kamarátkám ..
3) Nesnažila se pomoct a pak bych na to jen doplatila ..
4) Nepokazila bych si kamarádství kvůli mé povaze ..
5) Nenechala se slovně šikanovat ..
6) Nenechala bych se zblbnout jedním klukem, na kterého pořád myslím ..

Konec ..

23. srpna 2012 v 23:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Nebojte nekončim s blogem ..
Je to o seriálu Glee .. Teď jsem dokoukala poslední díl seriálu Glee a povim vám, jsm uřvaná jak něco ..
Já jsem se na tento nechtěla podívat, hlavně proto, že jsem nechtěla, aby tento seriál zkončil, ale nevydržela jsem to a teď mám červené oči, mokré tváře, prostě jsem brečela jako u Armageddonu ..
Nevim co tam bylo tam smutného asi jsem nějaká velká citlivka .. Vážně, to bylo něco .. Nádherný díl a měl smutný/šťastný konec, jak se to vezme ..
Tento seriál se mi hodně líbí a je mi líto, že nejsou další řady ..
Druhou a Třetí radu mám staženou, tak se budu koukat na nějaké části jako jsem to dělala do teď .. Hrozně se mi líbí ty písničky, některé verze písniček se mi líbí víc z Glee jak originál ..

A co vy, viděli jste tento seriál ..?
Co na něj říkáte ..?