Duben 2012

Oslava byla fajn:P

28. dubna 2012 v 21:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska jsme měli oslavu jak jsem zmiňovala, narozeniny máme sice ve středu (já), čtvrtek (ségra) a popříští sobotu (mamka):D .. Oslavili jsme to už teď, protože jindy nemáme nikdo čas .. Jako byla nemalá sranda :D Hlavně u krájení dortu :D .. Dort vypadal hezky, ale když se rozkrájel, tak tak nádhernej nebyl :D .. Jaksi se trošku rozpadl a zbyla z toho patlanice :D ..
Na tom dortu byla čokoláda a byla trošku tvrdá a mamka na ségru ať teda rozkrojí dort :D Píchla tam ten nůž a jaksi ta čokoláda praskla :D a jak chtěla dokrojit ten kousek, tak se to celý rozpadlo, protože ta čokoláda se celá rozpadla a zničila ten kousek a pak byl mazec tu patlanici přendat na talířek (my nemáme na to takovou tu lopatičku), tak jsme to přendávali nožem a tudíž z toho byla ještě větší patlanicce :D .. No prostě docela sranda no :D .. Takhle to bylo celou dobu, než jsme to všechno nakrájeli :D ..
Dali nám dárky a pak jsme kecali a furt se smáli :D .. Byla to fajn:) .. Mám nové náušnice, takovou tašku a přívěšek na klíče:) nejvíc jsme nadšená v náušnic, protože dvoje jsou modrý:) .. Jedny jsou ve tvaru modré kotvy, druhé hnědého kormidla, třetí bílé perly a čtvrté půl kruhy :) Moc se mi líbí :)
Pak jsme je šli doprovodit a bylo po oslavě ;) ..
Užila jsem si jí a to je hlavní, fotili jsme jdu přidat fotky:P:
Tak tu je dort:) .. Jojo, já "budu mít" sladkých 16 a ségra kulatiny:)
Více v C.Č.:

Prázdniny + krásné počasí = ♥

27. dubna 2012 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska mi začínaj "prázdniny" .. Ony to nejsou přesně prázdniny, ale mám 4 dny volna ..
4 dny volna a nádherné počasí, co jiného si přát ..?
Od středy je tu počasí jako v létě:) Dneska je venku takový hic, že jsem z toho byla hotová .. Ve škole bylo dusno a v autobuse jsem málem padla ..
Ale i tak jsem strašně ráda, že je konečně hezky:)
Tahle tu svítí odpoledne sluníčko, ve škole se o polední přestávce můžem i opalovat :D .. Je to krásný, sluníčko, teplo, všechno rozkvétá:)

O prádninách mým co dělat .. Zítra ráno vstávám, abych šla nakoupit nějaké drobnosti a šla pro dort .. Odpoledne máme oslavu narozenin .. V neděli se asi budu dívat na filmy a číst si .. V pondělí jdu ráno k doktorce a nevím jak dlouho tam budu, ptž mi musí změřit tlak a pak se jí zeptám jestli je mi něco když pořád spím (mamka řekla, ať se jí na zo zeptám) a v úterý jdu ven s kámoškou;)
Pak ve středu jdeme se školou do Kina Blaník (totálně nevím kde to je) .. Je to na mé narozeniny, tak je to fajn;) .. Ve čtvrtek se učíme, ale to se nic nebude dít a v pátek mám praxi ..

-> Je u vás taky krásné počasí ..?

Nechtěla jsem, ale bohužel se stalo .. :((

25. dubna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
To je až smutný jak se člověk může splíst v člověku .. Já jsem si myslela, že s S. budeme kamarádky ty celé 4 roky a možná i dýl, ale spletla jsem se, ptž naše kamarádství nevydrželo ani půl roku .. Abych řekla pravdu, tak tenhle půl roku co jsem se hodně bavila s S. to byl nejhezčí půl rok co jsem kdy měla s kamarádkou .. Měli jsme své tradice, říkali jsme si všechno, pořád jsme se smáli, vždycky když jsme se pohádali, tak to vždy za chvíli bylo za náma a bylo fajn .. Prostě takovou kamarádku jsme neměla dlouho .. Jenže já se svou DEBILNÍ povahou jsme si nedokázala ani tu S. udržet, teď se mi vzdaluje i K., ale je to jejich volba a já jim nemůžu bránit ..
Jenže to co mě nejvíc bolí je to, že to s S. jsem zavinila já, trápí mě to hrozně, ale S. jsem to říct nedokázala a to jak mě to bolí jí nedokážu říct ani do očí .. A to mi i sama napsala, jenže já jí dokážu říct co mě vadí, ale ne to co mě bolí ..
Co je na tomhle ještě špatný je to, že tou naší hádkou trpí celá naše parta, ptž tím jak se nebavíme, tak se rozpadá parta a to nechci, ale jaksi my se nedokážeme spolu bavit bez hádek ..
Naše jediné fotky kde jsme spolu:
To jsou jediné fotky kde jsme spolu sami .. Jsou to fotky když jsme spali u K. to jsme se spolu ještě hodně bavili a bylo to suprový ..

U téhle písničky jsme měli stejné pocity a líbí se nám oběma:
O téhle písničce jsme si psali nedávno, to bylo jediné téma o kterém jsme se nemuseli hádat .. Je to nádherná písnička a teď si jí pouštím, ptž je nejlepší když máte mizernou náladu a tu mám teď já ..

Konečně jsem se ze všeho vypsala a snad mi bude líp (i když v to nevěřím) .. Je mi vážně líto, že naše kamarádství skončilo, snad se to zlepší, ale NIKDY to nebude takové jako dřív ..

Jestli to S. čte, tak se jí za vše omlouvám .. Vím, že jsem ti to nenapsala do chatu, ale nevím nějak jsem to nedokázala, sem dokážu napsat cokoliv (je to můj takový deník) .. PROMIŇ :((

Mám tě i tak ráda♥


Vaše smutná ♥Bubble♥

Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:

23. dubna 2012 v 20:00 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 53
Utery: 55
Streda: 49
Ctvrtek: 50
Patek: 56
Sobota: 58
Nedele: 76

Celkem: 397

Jsem učtená .. :P

20. dubna 2012 v 20:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Povím vám, že jsem učtená jak něco .. Celé odpoledne čtu jednu knihu, začla jem jí číst včera asi v deset večer a přečetla jsem včera asi 6 kapitol, pak jsem četla dneska ráno doma, v buse a pak v buse cestou domů a teď doma celé odpoledne a teď jsem jí dočetla ..
Bylo to tak napínavé, že jsem se nemohla odtrhnout a četla jsem dál ..
Tuto knížku už jsem jednou četla (vlastně všech 6 dílů), ale nějak jsem neměla co číst a tahle knížka mě znova lákala, tak jsem jí vytáhla a za chvíli asi půjdu na druhý díl:) Jak to čtu, tak se mi vždy něco vybaví, že si vzpomenu co tam bylo, ale jinak nevím no .. Pořád mě to baví a myslím, že pořád bude:)
To víte, knížky o upírech to je moje:D
Tak žhavě čtu tuto knihu:
Je to první díl a jak sjem už zmiňovala je jich 6 .. Je to tak zajímavá knížka, že čtete pořád dál a jste napjatí co se bude dít ..
Určitě doporučuji:)

Menší nákupy:)

17. dubna 2012 v 23:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Včera (16.4.2012) jsme se sestrou šli na menší nákupy .. Nakupovali jsme na narozeniny, máme je sice na začátku května, ale aby to co jsme chtěli měli a aby jsme to už měli za sebou:) ..
Jsme z dárků nadšená, až je dostanu, tak je vyfotím a přidám:)
Vybrala jsem si takovou skvělou modrou mikinu a tmavě modré hodiny (takoý ty gumový) .. :) Oboje modré, jak jinak;) ..
Pak jsem si za své peníze koupila pro svou radost i tričko, z toho jsem nadšená úplne mega .. Takové ještě nemám:)
Přidám fotku:
Je dlouhé, takže je dobré i na studená rána, že mi nepodfukuje:)
Hrozně se mi líbí a mí také modrý nápis, takže k němu jde i mikina a i hodinky:)
Vuááááá .. Hrozně se mi líbí a nemůžu se dočkat až dostanu tamto, budu muset počkat do 2.5. :// :D

Na narozeniny si přeju peníze na nákupy a budu si šetřit, tak pak půjdu na velké nákupy a to teprve bude :D .. Potřebuu botasky a nikde nemůžu sehnat, které by se mi líbili a které by byli v mé velikosti :// Je to hrozný, mám hnátu jako kráva a v takovém čísle se schánějí blbě boty ://
Mám 41 jen tak pro zajímavost ..

Tak já zase jdu, nevím kdy zase přijdu, tak papa:)
Vaše nadšená ♥Bubble♥

Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:

17. dubna 2012 v 23:11 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 84
Utery: 57
Streda: 72
Ctvrtek: 82
Patek: 63
Sobota: 62
Nedele: 73

Celkem: 493
Moc děkuju .. Vím, že tu vůbec nejsem, ale nevim co tu psát a nemám čas:) Moc vám děkuju:))

Editorials 11 - One Direction

11. dubna 2012 v 21:30 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Tento shoot se mi moc líbí, tak jsem ho hned použila na editorialy:) Mo se mi líbí :)
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Dlouho jsem se neozvala ..

9. dubna 2012 v 20:00 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dlouho jsem nenapsala článek, který se vztahuje ke mně a k mému životu .. Velmi se vám omlouvám, ale nějak se mi tento článek nechtěl psát a hlavně jsem neměla co psát .. Když jsem se dlouho nepsala, tak bude tento článek trošku delší, tak mi je jasné, že ho asi moc čtenářů nepřečte, ale aspoň to vypíšu:)
<--->
Ve škole je to poslední dobou hrůza, pořád píšeme testy, zkouší nás, nemáme na nic čas .. Máme skoro pořád úkoly, na jeden den máme třeba 3 testy .. Je to hrůza, ale co se dalo čekat na střední ..
<--->
Chytla mě nějaká filmová mánie, ale ne všech filmů, ale jen těch tanečních .. Ráda koukám na filmy, kde hlavní herci a vlastně všichni tancují .. Je to úžasné se na ně dívat a koukat co všechno dokážou a také si někdy zasmutním, že já takový talent nemám, ale mohu obdivovat jiné:) A také je nejlepší se rozplývat nad hlavními herci, což já dělám docela často:D
<--->
Poslední dobou se docela hádám se svou spolužačkou, psala jsem tu o ní, jak si spolu rozumíme, všechno si říkáme atd .. Teď už to není jako dřív, pořád se hádáme, nerozumíme si .. Je mi to líto, ptž jí jako kámošku mám velmi ráda .. Myslím, že to bylo včera co jsme se nehorázně pohádali, ale nakonec jsme se udobřili a snad to už bude lepší .. Všechno jsme si vyříkali a snad to bude OK ..
<--->
Velmi mě trápí počasí .. Dávno je už jaro a ono je takovéhlo počasí ..? Jednou sněží, pak prší a je hrozná zima .. Tak si já jaro nepředtavuji, vy snad ano ..? Bohužel s tím nic neuděláme a budeme si muset počkat až toto přejde .. Jenže my se ve čtvrtek fotíme a to nebudou krásné fotky, když na nich budeme nabalení, červení od zimy a má ještě k tomu pršet .. Při nejhoršim se budeme fotit ve škole a to také nejsou krásné fotky ..
<--->
Blíží se narozeniny celé mé rodiny, táta má už tento týden v sobotu a pak já, mamka a ségra máme v květnu, hned za sebou .. Nemám peníze a čekám až mi přijdou, musím si pořád něco platit ve škole .. Snad mi peníze přijdou včas a koupím všechn dárky .. Vůbec nevím co koupit tátovi, nevíte co bych mu mohla koupit ..?
<--->
Změnila jsem dess blogu, ptž tamten byl velmi tmavý a studený a už mě nějak nebavil .. Je zase s 1D, ptž je mám čím dál tím víc radši .. Miluju jejich CD a viděla jsem i seriál ve kterém hráli .. Byl sice anglicky a rozuměla jsem asi jen půlku, ale i tak vím oč tam šlo a docela jsem se i zasmála, velmi dobře to zahráli .. :)
<--->
Nevím kdy sem zase příjdu, ale mám připravenou nějakou grafiku, kterou sem někdy hodím .. Nevím kdy a je to grafika s 1D .. Ne nebude se měnit blog, bude pořád o mně, jen tu bude trošku víc grafiky s 1D :D ..
Mé spřátelené blogy skoro vůbec nekomentují články a nějak už je mi to jedno .. Já jim články komentuji a je na nich jak budou oni oplácet mé komenty;)
<--->
Zítra jdeme zase po prázdninách do školy a vůbec se mi teda nechce .. Celé prázdniny jsem se válela v postýlce a bylo mi fajn, koukala jsem na filmy, poslouchala písničky a byla na fb .. Bylo mi fajn a teď musím zase do té zimy a do školy :// .. Hned zítra píšeme z němčiny a možná z matiky, ale to se neví jistě a ve středu píšeme velký test z hotelovýho provozu .. No je to hrůza :// ..
<--->
Tak já zase jdu, ve 20:00h. mi dávají Pán Prstenů: Dvě věže .. Už se těším, minulé pondělí dávali jedničku a já jsem zjistila, že si to vůbec nepamatuju .. Viděla jsem to už hrozně dávno, ale tento film mě velmi baví:)

Tak papa dětská:)
Vaše ♥Bubble♥

Bez hudby ... --------------

9. dubna 2012 v 13:50 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Já nemůžu být bez hudby ...
Nejde to, pořád musím poslouchat či si zpívat ..
V pokoji nemůžu mít ticho, vždy jdu něco pustit hudbu a někdy si s ní i zpívám ..

Narazila jsem na několik písniček, které jsem neznala a teď je poslouchám pořád dokola:) Jsou nádherné:)
2 jsou od Davida Archuleta .. Jeho jsem znala ze seriála Hannah Montana, pak jsem ho zahlídla v jednom klipu a tak jsem si řekla, že si ho najdu na youtube a on má písniček:D

1) David Archuleta . A Little Too Not Over You
Je nádherná, teď jí zrovna poslouchám:)

2) David Archuleta - Crush
Tuhle jsem našla jako první a hned se mi zalíbila je nádherná:)

-> Obě jsem zkoušela zpívat, ta druhá se mi zpívá líp, ale u obou jsem si málem vykřičela hlasivky :D .. Má to v jiné tónině než zpívám já, ale zazpívala jsem to, jen si to musím procvičit;)

3) Lindsay Lohan - That Girl
Tahle písnička je z filmu ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY .. Včera jsem na něj koukala a tahle písnička je až na konci, moc se mi líbí:)

3) Demi Lovato - Give Your Heart A Break
Z týhle písničy jsem nemohla hned jak jsem jí poprvé slyšela .. Nikdy jsem Demi neposlouchala, ptž se mi její písničky nelíbili, ale tahle je VELKÁ výjimka;)

4) Pink - You Make Me Sick
Tuhle písničku jsem také slyšela ve filmu NEŽÁDEJ SVŮJ POSLEDNÍ TANEC .. Nepoznala jsem, že je od ní, ale pak jsem jí našla a docela mě to překvapilo, ale je to boží písnička;)

5)Somos El Mundo Por Haiti
Poslední dobou děsně ujíždím na španěltinu, tak tedy i na španělské písničky .. Tato písnička je We Are The World pro Haiti, ale španělsky .. Tato verze se mi líbí víc, ptž je taková živější a líbí se mi víc španělština než angličtina .. :)
Každý z nich má nádherný a zajímavý hlas až jsem z toho hotová:D Mezi nima je i David Archuleta;)

Jestli bude možnost v druháku učit se třetí jazyk a bude tam španělština, tak se pořítím se přihlásit ..

-> Co říkáte na písničky ..?
-> Líbí se vám ta poslední ..?
-> Máte rádi španělštinu ..?

Navstevnost za minuly tyden (2.4. 2012 - 8.4. 2012) je:

9. dubna 2012 v 13:09 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 72
Utery: 65
Streda: 44
Ctvrtek: 82
Patek: 72
Sobota: 71
Nedele: 100

Celkem: 506
Moc vám děkuju za tu neděli, jsem z ní nadšená:)

Editorials 10 - One Direction

8. dubna 2012 v 23:09 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Udělala jsem pár editorialů.. Moc se mi nepovedly, ale nejvíc se mi líbí 2 první:)
Mám tam sice svůj blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Nový dess:)

8. dubna 2012 v 22:19 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Zase nový layout ..?
Jak jinak :D .. Našla jsem hezký photoshoot 1D a chtěla jsem s ním zkusit udělat dess a líbil se mi, tak jsem ho nastavila ..
Co na něj říkáte vy ..?
Udělala jsem ho ve světlých barvách, když je to jaro;) (sice to tak nevypadá, ale co) :D
Já jsem s ním velmi spokojená a doufám, že tu dlouho vydrží:)

♥♥ Love and dance ♥♥

7. dubna 2012 v 21:40 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Tento film jsem před chvílí dokoukala .. Je ÚŽASNÝ ..
Jsem z něj hotová a hlavně z toho hlavního herce ..
Je to úžasný herec, je vypracovaný (což já mám velmi ráda), výborně tancuje (jak jinak) a má nádherné oči ..
Má velké MODRÉ oči :))
Pro tkové oči já mám slabost, podle mě byste se na tento film měli podívat, jestli máte rádi film o tanci a lásce:)
Nemám slov na tento film, určitě si to kouknu znova:)

Demi Lovato - Give Your Heart A Break

6. dubna 2012 v 15:19 | ♥Bubble♥
Moc se mi tato psínička líbí ..
Já jinak Demi neposlouchám, ještě se mi od ní písnička nelíbila, ale tahle je BOŽÍ:)
Moc hezký klip, strašně jí to tam sluší, text je kráný:)
->Co na ní řkáte vy ..?

Zase jsem po dlouhé době malovala ..

5. dubna 2012 v 13:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Už dlouho jsem nic nenamalovala a předevčírem jsem se večer děsně nudila, tak jsem hledala nějaký obrázky a napadly mě Witchky :D
Namalovala jsem Will v normálním oblečení;)
Fotila jsem to webkou, je to docela vidět, tak snad se vám to líbí:)
Ve škole jsem se nudila, už ani nevím o jaké předmětu to bylo a namalovala jsem další nápisy, jsou jen dva;)
Smile is ma life
Peace and Love

Tyto dva nápisy mám moc ráda:)
Snad se vám obojí líbí a dneska čekejte články mám docela náladu :)

-> Co říkáte na obrázek a nápisy ..?

Kdo to tu byl ..?

1. dubna 2012 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Včera přijela spolužačka a přespala tu .. Bylo to fajnové, moc jsem si to užila:)
Nafotili jsme i kopu fotek, tak jich sem pár hodím;)
Přijela asi v půl čtvrté, byli jsme doma, protože byla docela zima, vichr a lilo jak z konve .. K. donesla 3 koblihy, bomboniéru a popcorn, byla jsem překvapená, protože jsem nevěděla, že něco donese .. Bomboniéru jsme snědli skoro hned a nechali jsme i mamce, koblihy jsme si dali dneska k snídani a popcorn jsem si neddali, nestihli jsme ho ..
Byli jsme na facebooku, kecali jsme pořád o něčem, dali jsme si pak čaj s mojim koláčem co jsem upekla, můj oblíbený .. Piškotový s vanilkovým pudingem a kakaem♥
Pak jsem K. vyžehlila vlasy, žehlila jsem jí je po druhý v jejm životě a bála se toho jak zubaře, nevím proč :D .. Bála se jak bude vypadat, já jí pořád říkala, že dobře a taky, že jo .. Vypadalo to super, Máme i fotky;) ..
Žehlila jsem jí je asi hodinu a půl a pak půl hodiny sobě .. Vyžehleno, tak bylo na řadě focení:) ..
ASi v devět večer jsme si konečně pustili film:
Lhář, lhář
K. ho ještě neviděla a já jí ho musela pustit, já ho mám strašně ráda, hraje tam Jim Carrey, tak co byste chtěli :D
Nasmála jsem se celý film, K. se skoro nesmála, al u čeho se natlemila bylo, když byl mezi taškama a měl ucho od tašky zaháknutý o nos, no to se mohla utlemit:D ..
Pak jsme si ještě povídali a v jednu jsme šli spát ..
Vstávali jsme něco okolo 10:00h. ..
Popovídali jsme si jako nikdy, bylo to fajn a doufám, že se to bude opakovat ..
Teď nějaké ty fotky:
Já a K.
KUK ..!! :)
Více v C.Č. -> Nebojte jsou tam i normální :D

Nákresy na "tetování" ..

1. dubna 2012 v 22:20 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Nedá se tomu říkat přesně tetování, ale já to holkám na ruce a ramena kreslila jako tetování ..
Hrozně se jim to líbilo, tak jsem vymyslela a nakreslila na papír víc návrhů jmen a různých slov ..
Vyfotila jsem to webkou, tak jsem si řekla, že vám to sem hodím a chtěla bych slyšet váš názor na ně :)
Tu je celý papír, nevím jestli všechno přečtete, ale snad ano;)
Vyfotila jsem je i každou půlku zvlášť, abyste na to líp viděli ..
Mě se teda líbí a asi jich nakreslím víc, i třeba nějaké věty, uvidím:)
A teď otázka:

Co na ně říkáte ..?

A prosím ne jen chvály, ale i kritiku, děkuju :)

Tou kritikou myslím, ne "to je hnusný" atd ..
Ale když se vám nějaká drobnost nebude líbit nebo se vám nebude něco zdát nebojte se a napište to a já na tom zapracuju :)