Únor 2012

Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:

28. února 2012 v 15:08 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 90
Utery: 69
Streda: 103
Ctvrtek: 100
Patek: 103
Sobota: 101
Nedele: 101

Celkem: 667
Moooc vám děkuju za návštěvnost, jsem za ní moc ráda:)

Páteční praxe .. MUČENÍ ..!!

26. února 2012 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Páteční praxe byla snad ta nejhorší co jsem kdy měla ..
Byla to druhá praxe číšnice a hned jsme byli na place .. Obsluhovali jsme u nás v hotelu v restauraci na obědech .. Když to byla druhá praxe, tak jsme neuměli ani držet talíře, z jaký strany obsluhovat, prostě nic ..
Takže jsme přišli a šli jsme do modrého salonku o který jsem se starala jen já .. Prostírala jsem stoly, ubrusy na to naprony a pak jsem celej salonek vysávala .. Mohla jsem přijít o ruce, protože to byl debilní vysavač .. Když jsem doklidila salonek, tak jsem šla vedle do restaurace, která už byla připravená a mistrová nám ukazovala jak držet talíře, já to uměla, protože mi to ukázal táta ..
Byli jsme nehorázně nervózní, jak se ztrapníme atd .. Začli chodit lidi a hned k mým stolům ..
Zatím to šlo docela v pohodě, ale pak jsme vůbec nestíhali, to bylo hrozný, museli jsme si pomáhat navzájem .. Kžadá jsme měla tři stoly a mitrová si vzala pět stolů .. Mně zbyl z těh tří stolů jen jeden, protože jsem schytala takový imbecily, který mi ušpinili dva stoly .. Prostě PRASATA ..!! Když jsem měla jeden stůl, tak jsem pomáhala holkám když nestíhali ..
Bylo nám děsné vedro jak jsme pořád běhali sem a tam .. Já jsem se třikrát málem vyflákala, protože u baru to bylo všude mokrý z kuchyně a klouzalo to jako kráva ..
Z bot mám děsné puchýře a ke konci když jsme uklízeli stoly, tak jsme už chodili bosy, protože se to nedalo vydržet ..
Naše mistrová končí, takže budeme mít novou a prý budeme každou praxi na place, jsme vážně nadšený .. Na place je to horší jak v kuchyni, vůbec mě to nebaví ..

To byl pátek .. No prostě hrůza ..

Psali jsme i samé testy, hlavně ve středu to jsme psali tři a pak jsme dostávali známky z dějepisu .. Na dějepis jsem se učila asi týden, protože toho bylo moc, moc a naštěstí to dopadlo dobře .. Dostala jsem 1,2 .. A to jsem to vážně nečekala ..

Tento týden bude taky docela drsný ..
V pondělí máme laborky (vaření) ..
V úterý nic nepíšeme, tak by to snad mohlo být v pohodě ..
Ve středu píšeme hned dva testy, tak se musím šprtat, nechci dostat špatné známky ..
Ve čtvrtek to nic nevim, že bysme měli něco psát ..
V pátek jdu k zubařce potom v Praze na kožní a pak jdu teprve do školy .. I když nevím jestli to stihnu ..

P.S.: Na těch fotkách jsem já, takhle mám teď ostříhanou ofinku ..
Omlouvám se, že jsem, že jsem nepřidala článek jak jsem slíbila, ale vůbec jsem nevěděla co napsat, tak jsem to nechala na neděli ..
Jdu se učit, tak papa♥
Vaše ♥Bubble♥

♥♥ 300: Bitva u Thermopyl ♥♥

26. února 2012 v 1:09 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Tento film mě tedy okouzlil .. Je to výborné téma na zfilmování a divila jsem se jak VÝBORNĚ ho zfilmovali .. Krásné efekty, vše vypadá opravdově .. Viděla jsem ho po druhé a mohla bych ho vidět znovu .. Když jsem ho viděla poprvé, tak jsem koukala na obrazovku s úžasem a ke konci jsem měla i děsné křeče a zatajovala jsem dech, jak to bylo napínavé .. Ano, učilo se to ve škole, tak asi víte jak to dopadne .. (také vám ke konci vrtalo hlavou jak by to dopadlo kdyby král Leonidas nebyl zrazen ..?)
Byla jsem okouzlena hlavně tím jak byli Sparťané stateční a hrdí .. Byla jich "hrstka" proti tisícům a i tak se vrhli do boje s velkou hrdostí ..
Tento film nemohli lépe zfilmovat ..
Herci byli krásní, vypadali vážně jak ti praví Sparťané .. Urostlí, vypracovaní, hrdí .. Hlavně Král Leonidas - Gerard Butler ..
Kdo tento film neviděl a miluje historické, válečné filmy, tak tento film je pro něj ..

Navstevnost za minuly tyden (13.2. 2012 - 19.2. 2012) je:

23. února 2012 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 125
Utery: 86
Streda: 73
Ctvrtek: 97
Patek: 85
Sobota: 117
Nedele: 86

Celkem: 669

Co se doufám stane ..

20. února 2012 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Já jsem si včera řekla, že si konečně budu šetřit .. Abych mohla nakoupit dárky na narozeniny, a aby mi pak ještě zbylo na velké nákupy ..
Každý měsíc dostávám 700,- a když je to nasčítá, tak je to přes 2 000,- jen v dubnu .. V dubnu koupím dárek tátovi a sestře a mamce a pak dostanu ještě v květnu a červnu + si chci sehnat brigádu, tak snad seženu ..
Dneska jsme se totiž domluvili se spolužačkou, že na konci června půjdeme na velké letní nákupy, ať máme na léto nějaké nové věci :) ..
Už i vím co bych si koupila, snad to seženu ..
Mám jen dva obrázky a další oblečení jen popíšu ..
Černé legíny:
Tyto legíny chci už dlouho, ale jaksi nebyla příležitost a peníze, abych si je koupila .. Dají se nosit skoro ke všemu i po věci v zimě .. Jsou velmi dobré :)
--------------------------------------------------------------------
Boty:
Tyto boty jsem nenašla ve větší velikosti, protože nevím jak se jmenujou .. Ale přesně takové chci, ale v modré a černé barvě ..
--------------------------------------------------------------------
Modrou košili:
Chtěla bych modrou, kostkovanou košili s dlouhými rukávy, které se dají připnout na poloviční .. Chtěla bych to nosit i s těma botama, proto je chci modré .. Přinejlepšim ve stejné modré :)
--------------------------------------------------------------------
Trička:
Nějaké obyčejné, jednobarvené tričko pod tu košili (popřípadě víc) .. A nějaká s potiskem a tílka ..
--------------------------------------------------------------------
Tohle by byl jeden outfit, myslím, že by to vypadalo dobře .. Když tak i nějaký pásek ..

Nevím co se změní, ale 100% si chci sehnat tu brigádu .. Chci jí dlouho, ale ještě jsem žádnou nenašla .. Na internetu chtějí všude 18+, tak to je mi prd platný ..
Možná si toho koupím víc, třeba i plavky co já vím kolik budu mít peněz, ale tyhle věci chci 100% ..

U té brigády mi držte palce, opravdu chci sehnat a půjdu se i ptát a snad budu mít štěstí ..

Jdeme se sestrou dívat na The Vampire Diaries ..
Donutila mě se na to dívat ..
Zatím to vypadá dobře, tak uvidíme ..
Tak já zas jdu papa♥
Vaše doufající ♥Bubble♥

Začínám být závislák ..

18. února 2012 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Čoveče, začíná být ze mě závislák .. Včera jsem si nainstalovala hru The Sims 3 a hrála jsem jí celý den a dneska taky .. Šíleně mě baví a asi ani nepřestane ..
Hráli jste jí ..? Mojí sestře to vůbec nejde, tak to ani zkusit nechce .. Prý je má pořád červený a přestává jí to pak bavit :D ..
Mě to poslední dobou nějak jde, mám je pořád zelený, mají už i dítě, tak je to fajne ..
Píšeme ve škole samé testy, ale já se nedokážu učit a hlavně se mi do toho vůbec nechce .. Ale hrát ..? To bych mohla pořád :D Nafotila jsem nějaké fotky ze hry, ale nevím kam se uložili :D ..
Takže smůla, neukážu vám mé simíky :D ..
Miluju tuto hru ..
Vždycky jsem jí měla ráda, ale neměla jsem jí nainstalovanou, ptž můj předešlý počítíač tu hru neunesl a vypínal se .. Ale tenhle ne, tenhle to unese normálně, takže fajn :)
Takže půjdu asi zase hrát ..

Zítra se tu asi objevím a napíšu menší článek co mě čeká, tak papa
Váš zavislák ♥Bubble♥

Jsme blázni a ..?

16. února 2012 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Takže na toho "slavného" valentýna jsem spala u kamarádky ..
Spali jsme u ní dvě ..
Všechny tři jsme osamělé duše, tak jsem si ho chtěli užít a myslím, že se to i povedlo .. :D
Jsme blázni, máš problém ..?
Ano i ve škole jsme s tím docela známé (myslím ve třídě) ..
Nestydíme se, děláme kraviny .. Prostě celé my ..
Prostě jsme šli do kina na Kocoura v Botách, abych pravdu řekla, čekala jsem od toho víc, ale někdy to bylo dobrý :) pak jsme jeli k ní a když jsme k ní dorazili, tak už byla tma .. Ano, ta cesta trvá dvě hodiny ..
Dorazili jsme k ní a šly jsme ven Á fotili jsme se .. Když jsem napsala, že jsme blázni, tak ty fotky tomu i odpovídaj :D
Ani nevím jak dlouho jsme byli venku, ale dost dlouho na to, aby mi mrzli ruce, jsem je necítila .. Pak jsme šli zas domů, hned jsme večeřeli a šly do pokoje .. Tam jsme zapli fb a všechny jsme si zkontrolovali účty :D .. To víte závisláci .. Zkontrolovali jsme a vymýšleli co budeme dělat, tak jsme dali fotky do pc .. Docela jsme se nasmály, když jsme to koukali :D Hlavně mně, jak jinak, dělala jsem xichty a asi víte jak to dopadlo :D (katastrofálně) :D
Pak jsme hledali nějaký "hity" na youtube, že bude karaoke, no tvl to dopadlo .. Zpívali jsme fakt jako, že starý hity :D Třeba: Michal David, Lucka Bílá, no prostě hrůza :D ..
Pak jsme toho radši nechali a začli se učit tanec z Hannah Montany in the Movie .. Učili jsme se tento tanec:

Trvalo mi to dloooouho než jsem se to naučila .. Ten tanec nevypadá těžce, ale je dost těžkej .. U Káji jsem se ho nenaučila, jen půlku, protože mi to nějak nešlo .. Druhý den jsem přijela domů a zkusila si ho doma a 10x za sebou jsem si tančila a nakonec ho umim .. Je dost únavný, ale stojí za to;)
Tady máte video na postup v tom tanci (krok po kroku):
Podle tohohle jsme se to učili, máte tam krok po kroku, pak pomalejc celej ten tanec a pak v té normální rychlosti .. je to dobré video :) ..Zkuste si to ;)
Když jsem to vzdala, tak jsme šli spolu jen kecat a ještě jíst, měli jsme hlad ..
Ani už nevím co všechno jsme pak dělali :D .. Jo pak byla Kája na compu Simča seděla vedle ní a já ležela .. A blbli jsme, jak jinak .. Pak jsem já s Kájou umírala a chtěli jsme jít spát a Simče se nechtělo .. Já a Kája jsme si šli lehnout a Simča za chvíli přilítla a skočila do postele :D .. Leželi jsme všechny tři na jedný matraci :D .. Kája a Já na kraji a Simča mezi náma, a skočila doprostřed přeze mě .. Docela to bolelo :D ..
Usli jsme po nějaký době a vstali v deset ..
Ráno jsme vstali a zcivilizovali se .. Šli jsme se nasnídat a pak jsme pochodovali do Penny .. Šli jsme přes pole a tam bylo hrozně moc sněhu a já, že to nevypadá zle, tak jsem šla první a zabořila jsem se do sněhu :D .. Celý kozačky od sněhu, tudíž promočené :D ..
Šli jsme zpět stejnou cestou a já jsem se málem přizabila, protože jsem zapadla do nějaký díry :D .. No jako docela se mi nemálo smály :D ..
Došli jsme domů, naobědvali jsme se a šli jsem na bus .. Á jeli domů :D ..
Teď vám sem přidám fotky:

Jsme Blázni ..

Já a Kája ..
Docela mazec fotka:D Děsně se nám líbí ..
Více v C.Č.:

Info odpoledne;)

16. února 2012 v 0:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Info o zážitcích vám napíšu až odpoledne .. Teď tu stejně nikdo není a nechce se mi psát ..
Čekejte tu tedy odpoledne dlouhý článek s videem a fotkama ..
Nevím jestli si to někdo přečte, ale bude to dost vtipný článek :D .. Dost se zasmějete :D ..
Teď jdu na chvíli na facebook a uvidim jak dlouho se tam zdržím :D a pak půjdu spát ..
Tak papa♥

Blendy 32 - Miley Cyrus

13. února 2012 v 17:41 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Musela jsem ten blend udělat .. Prostě jo ..! :D

Mám tam svou přezdívku, tak
!!NEKOPÍROVAT!!

Editorials 8 - Miely Cyrus

13. února 2012 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Udělala jsem ještě s Miley ..
Nevím jak starý je tento shoot, ale nehorázně jí to na něm sluší .. :)
Mám tam sice svou přezdívku na blogu, ale přesto

!!Nekopírovat!!

Všechny se mi moc líbí .. :)

Editorials 7 - Miley Cyrus

13. února 2012 v 16:29 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Udělala jsem editorials ..
Zas z nového shootu Miley, jsem z něj prostě hotová ..
Mám tam sice svou přezdívku na blogu, ale přesto

!!Nekopírovat!!

Moc se mi líbí .. :)

Blendy 31 - Selena Gomez

13. února 2012 v 15:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Všimla jsem si, že jsem dlouho neudělala blend ..
Když máme ty narozeniny, tak jsem udělal hned dva ..
Na tomhle shootu to Miley děsně sluší, tak jsem chtěla udělat blend ..

Podle mě se mi povedly ..

-> Co říkáte na blendy ..?

Slavíme třetí rok ..!!!

13. února 2012 v 15:19 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Dneska slavíme s blogem

TŘETÍ ROK ..

Tento blog mám od: 13.2.2009 ..
Je to můj první blog a vyržel mi takhle dlouho, tak snad ještě dlouho vydrží .. :)
Jsem ráda, že ho pořád mám a snad mi ještě dlouho vydrží:)
Když máme ty narozeniny, tak asi budu přidávat grafiku:)

Navstevnost za minuly tyden (6.2. 2012 - 12.2. 2012) je:

13. února 2012 v 13:19 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 83
Utery: 80
Streda: 75
Ctvrtek: 83
Patek: 111
Sobota: 136
Nedele: 109

Celkem: 677

Tak na tuto návštěvku nemám slov:) Moc vám děkuju♥

Ples + fotky ..

11. února 2012 v 0:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ve středu 8.2. jsem měla ples = Imatrikulaci (stužkování prváků) ..
Dopadlo to dobře, na botách jsem se nezabila .. :D .. Šaty jsem neměla stejný jen se spolužačkou, ale mělo jich víc holek, ale každá jsme naštěstí měli jinou barvu :D
Maturantky byli samozřajmě nádherný jako vždy .. Krásné účesy i šaty :) ..
Popíšu vám co se dělo:
My prváci jsme měli sraz v 15:45h. .. Se třídou jsme se sešli a šli jsme za třídní do vnitř, protože venku byla šílená zima .. V šatně jsme si odložili tašky a bundy a šlo se zkoušet .. Prváci šli do haly a čekali na pokyny .. Stáli jsme ve skupinkách podle tříd .. Pak nám říkal jak máme nastupovat .. Třídní na nás ať jdeme po párech nejlíp holka a kluk a pak holky s holkama, protože kluků máme jen 7 .. Tak já bych šla s Marcelem, protože jsme nejvyšší, on z kluků a já z holek .. Pak jsme se, ale dozvěděli, že nejdeme po párech, ale sami, tak zas nic :D .. Šli jsme za sebou jak housata a podle abecedy, tak já šla až 6 od zadu .. Dostali jsme pokyny, tak jsme šli zkoušet .. Bylo to primitivní .. První šla 1.A a pak my .. šli jsme hned za nimi obešli jsme celý ten sál a pak se jen zařadili .. Pak měla proslov řeitelka, tak jsme se na ní otočili a pak jsme se otočili zas k rodičům .. A bylo na řadě stužkování .. (podle mě jsme měli nejhezčí stužky ze všech,byli růžovo-bílé, fialovo-bílé, modro-bílé a tyrkysovo-bílé) .. My měli ty fialovo-bílé .. Nemám jí samotnou vyfocenou, ale mám jí na šatech, tak jí uvidíte .. Dali nám stužky a pamětní listy (tam jsou jen jména naší třídy), vyfotil nás fotograf (samotné) po pas a celou postavu a šli jsme se zas zařadit .. Po dostužkování naší třídy, stužkovali další třídu a nás šli fotit .. Máme třídní a pak skupinky .. Máme hrozně moc fotek, ale fotky dostanem na CD až za 6 týdnů, než to vše vypálí .. To bylo vše, pak jsme se zase vraceli .. To bylo vše co jsme my dělali pak byli na řadě nástupy maturantů .. My prváci jsme už nic nedělali, ale byli jsme tam tak dlouho jak jsme chtěli ..Já tam byla do jedenácti .. Mohlo se pak i tancovat, ale já nemohla nikoho dokopat, tak jsem netancovala ..
Tady jsem vám popsala celý večer .. Nic zajímavého tam nebylo ..
Sestra vzala foťák a pak fotil spolužačky bratr, tak mám všechny fotky přidám je:
Pro zvětšení fotky, klikněte na ni!
To je má spolužačka vedle které sedím .. Hrozně moc jí to slušelo .. Jako princezna:)
Tu jsem se sestrou .. Slušelo jí to velmi ..
Toto je ta má slavná parta .. Miluju je ..!♥ To jsou prostě moje zlata, bez nich by to nebylo ono ..! Zbožňuju tuto fotku, ta se povedla .. Sluší jim to tam .. :)
A naposled celá má třída .. Není tam moc vidět, protože spolužačky bratr to fotil z boku, ale aspoň něco .. Kluků máme očividně málo :D Je jich 7 .. A nás celkově ve třídě není moc :D .. Jestli mě nevidíte, tak já jsem zleva druhá :D ..

Není moc fotek, ale aspoň něco .. Určitě dám fotky, které budou na tom CD, ale na to si musíte počkat, tak jako já :D ..
Dám sem písničku, na kterou jsme nastupovali ..
Už si nejsem moc jistá, ale mám pocit, že to byla tahle .. Myslím, že dali pryč to rychle a spomalili to ..

Ta písnička je ze hry, trak vám sem dám ochutnávku z té hry :D .. Ta písnička co tam hraje, tak je ona, ale byla spomalená ..
-> Tak co říkáte na ples ..?
-> Líbí se vám fotky ..?

Plesu jsem se dočkala, praxe čeká ..

9. února 2012 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ples je za mnou a dopadl velmi dobře .. Užili jsme si ho s holkama a mám kopu fotek .. Článek o plesu napíšu zítra ..
Zítra mám praxi číšnici .. Vůbec se tam netěšim, ale snad to přežiju ..
Příští týden mám prázdniny jarní, ale je tu sníh ..
Dneska sněžilo celý den, docela mazec no .. Brzo nasněžilo, ale s tim nic neuděláme ..
Jdu si lehnout, protože jsem děsně unavená, naspala jsem 4 hodiny kvůli plesu .. Celý den ve škole jsem byla mrtvá, furt jsem usínala, mžourala očima, vypadala jak sfetlá a byla protivná, protože jsem byla nevyspalá ..
Tak pa♥
Vaše unavená ♥Bubble♥

Přípravy na ples ..

7. února 2012 v 23:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zítra je ten slavný ples, který jsem vám tu oznamovala skoro v každém článku ..
Tedy zítra na něj budou i přípravy .. Do školy jdu na první dvě hodiny, protože se píšou testy a po druhé hodině jdu ke kamarádce na školu (je kadeřnice) a bude mě stříhat a dělat mi účes ..
Pojedu domů, naobědvám se a pak začnou mé přípravy .. Budu se líčit a hlavně si budu balit věci .. A to líčení bude trvat dlouho, protože ještě nevím jak se nalíčím .. A psychicky připravit ..
Ve 14:24h. nám se ségrou jede bus .. Na Florenci (stanice metra) mám sraz se spolužačkou a na Vyšehradě (stanice metra) máme sraz s další spolužačkou .. Na Vyšehradě máme vystoupit a jít do Kongresového centra, tam máme tu imatrikulaci .. Ani jedna z nás neví kde to je, ale všichni říkají, že to je hned u metra, tak to snad najdem ..
Hned jak tam dojdem, tak se jdem připravit jen svlíknout boty a ták (ale ještě se nebudem převlíkat) a jdeme zkoušet nástup .. Ten se prý bude nacvičovat asi jen 45 minut a pak budeme dvě hodiny mít na to, abysme se připravili .. Ještě budeme i brzo a nebudeme mít co dělat .. Až na mě já mám furt co dělat .. Já budu kulmovat vlasy spolužačce, upravovat si líčení, sobě si budu upravovat vlasy (a ještě kamarádka my je bude doupravovat), no protě furt něco ..
V 18:30h. to vypukne .. Prváci, tedy my, máme nástup .. Nastoupíme a budou nám stužkovat .. My 1.B budeme mít světle fialové stužky, protože 4.B bude mít světle fialové šetpy, tak podle nich máme my stužky, protože nás oni budou stužkovat .. Prváci pak dostanou ještě pamětní listy a budou každého zvlášť fotit a pak se bude fotit ještě třídní fotka .. Pak prváci odejdou z pódia a budou nastupovat maturanti ..
My tam nemusíme pak být, ale můžeme když chceme, uvidím jestli tam bude chtít být ségra .. Ale docela ráda bych se koukla na maturanty ..
Ve čtvrtek jdeme normálně od osmy do školy, takže musím hlavně vstát ..
To je můj plán na zítra .. Snad se ten ples povede ..
Vaše psychicky připravující ♥Bubble♥

Pondělí za sebou ..

6. února 2012 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Pondělí konečně za sebou .. Táhlo se to hrozně pomalu .. Byla to hrůza .. Všichni měli nějaký debilní nálady, jen někdy jsme se smáli ..

První hodinu jsme měli nějakou přednášku (jen holky) o gynekologii a menstruaci .. Bylo to zajímavé, ale někdy nudné :D ..
------------------------------
Druhou hodinu jsme psali test, tak snad jsem to nějak dala, ještě jsem radila :D .. I když nevím, jestli to je dobře :D ..
------------------------------
Třetí hodinu jsme měli tělocvik .. Dělali jsme gymnastiku (stojky, hvězdy, kotouly, mosty) no prostě vše jsem nedalal až na most a kotoul (ten jen do předu) :D .. Já jsem na gymnastiku děsný antitalent :D
------------------------------
Čtvrtou hodinu jsme měli technologii na kterou máme třídní a tam jsme probírali jen ples .. Ona se ptala, jestli máme otázky a jestli ne, tak budeme brát látku a já jsem naschvál zdržovala :D .. Furt jsem se na něco ptala, ale já jsem se vážně ptala na otázky, na které jsem chtěla odpověď, protože jsem si nebyla jistá .. A ona vždycky odpovídala zdlouhavě :D ..
------------------------------
Pátá hodina byla čeština, to jsme psali do sešitu, ale já zas ne, protože ho nemám dopsaný :D ..
------------------------------
Šestá hodina jsme měli počítače .. Ani mi nemluvte ..!! Měla jsme nemalé nervy .. Ale radši to tu nepíšu, prostě máme dementního učitele, je ošklivej jak noc, slizkej .. Když se na něj člověk koukne je mu jen zle od žaludku ..
------------------------------
Sedmá hodina tedy poslední jsme měli němčinu a psali jsme test, já měla tahák, protože jsem to moc neuměla, ale jinak jsem toho docela dost dala z hlavy a ještě jsme si radili, snad to dopadne dobře ..

Nic moc den .. Nevím čím to bylo asi tou nesnesitelnou zimou .. Fakt nevím ..
Zítra nám odpadly dvě hodiny, a jedna hodina, která nám odpadla, tak to byl dějepis a to jsme měli psát test .. A druhá hodina byla toska .. (neřešte co to je) ..
Ve středu jdu do školy jen na dvě hodiny, abych si napsala testy a pak jdu za kámoškou do její školy, aby mi udělala vlasy na ples ..
Ve středu nás bude sestra fotit, tak se pak ve čtvrtek určitě dám fotky;) ..
Ve čtvrtek ani nevím co se bude dít .. Jsem nějak mimo ..
V pátek máme praxi .. ://

Tohle byl dnešní den a co mě čeká ..
Nic moc týden, ale ten další jsou konečně prázdniny a trochu klidu .. Bude zima jako kráva, takže nebudu moc ani chodit ven, jen do kaváren si posedět s kámoškama a pokecat;)
Já jdu tak pa♥
Vaše unavená ♥Bubble♥

Navstevnost za minuly tyden (30.1. 2012 - 5.2. 2012) je:

6. února 2012 v 18:10 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 115
Utery: 74
Streda: 77
Ctvrtek: 71
Patek: 64
Sobota: 90
Nedele: 96

Celkem: 587
Moc vám děkuju .. :)*

Pitbull ft. Chris Brown - International Love

5. února 2012 v 18:19 | ♥Bubble♥
Tuhle písničku mám moc ráda ..
Povedla se jim ..
Pitbull má suprový písničky, ale tahle je BOMBOVÁ ..!
Ten klip je taky boží, prostě NEEJ ..! ♥