Leden 2012

Všechno nejlepší ..

31. ledna 2012 v 22:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska má mé sb narozeniny, tak jsem se rozhodla pro takové menší blahopřání .. :)
Není to nic extra, jen taková pozornost .. :)

Všechno nejlepší k narozeniným Ebolin :)


Toto přání je vytvořený z jejích vlastních fotek:)
Vybrala jsem ty nejhezčí, fotí velmi dobře:)
Skoro jako profík;)

Zítra vysvědčení ..

30. ledna 2012 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Už zítra je vysvědčení ..
Dost rychle to uteklo ..
Už jsem psala co budu mít a jestli to někdo neví, tak budu mít čtyři 3 .. Nic slavného, ale u mě je to normální .. Tak jsem si zvykla ..
Vůbec to vysvědčení nechci, ale kdo by chtěl, že ano ..?
Jen je dobré to, že zítra se díky tomu učíme jen tři pvní hodiny, pak čtvrtou dostáváme výzo a pak pápá ... :)
Ještě teda jdeme na oběd a pak bude pápá, ale já pak půjdu ven s kámoškou a budeme kecat .. Jako vždy :D ..
Ve středu píšeme tři testy, takže se to budu muset našprtat .. A ve čtvrtek píšeme jeden, ale u toho učitele se dobře opisuje, takže je to cájk .. ;)
Zítra určo sem zajdu a napíšu co mi řekli rodiče na vysvědčení .. Myslím, že to nebude taková hrůza, je to přece první půl rok prváku a ten je vždy nejtěžší, než si na vše člověk zvykne .. ;) .. A okouknu učitele co si může dovolit :D ..

Ocenění blogu od Elsabeth

30. ledna 2012 v 20:59 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Dostala jsem další ocenění blogu ..
Moc si ho vážím .. Moc vám vážně děkuju ani nevíte jak jsem ráda za to, že na mě myslíte ..
Nikdy za celé skoro 3 roky blogování jsem nedostala ocenění a za týden jsem dostala dvě ..
Moc si toho vážím a ani nevíte jak a hlavně co Elsabeth k tomu napsala:
"děkuju Bubble za její neocenitelnej krásnej blog."
Vážně ti moc děkuju, tento koment co si ke mě napsala mě totálně dostal:)
Nemám slov♥

Zase zkažená nálada .. ://

30. ledna 2012 v 17:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zase zkažená nálada .. Já se na to už fakt můžu vysrat ..!! ://
Poslední dobou nemám jiný nálady, než špatný, nasraný, smutný ..
Dneska ..? Je to nasranost .. A proč ..?
Protože přijdu domů a jen hádky a to jen s mamkou, ale pak přišel táta a je to mazec .. Furt na mě řve, protože mu mamka všechno vykvákne .. Všechno mu poví co my jí řeknem a pak z toho máme problém, protože táta to děsn zveličuje a jen kvůli tomu na nás řve ..
Fakt je to na hov*o .. Ale tohle mě na mamce sere už dlouho .. ://
Tohle je hodně často, docela si už zvykám, ale dneska je to mazec a ještě přijde ségra a bude řvát na ní, tak to bude ještě větší mazec .. No dneska fakt na hovno den .. A to byl tak dobrej ..
Vždycky přijedu domů a zkazej mi náladu, ale tak je to každý den ..
To si mám říct tátovi o peníze, tak to radši ne .. Když má takovouhle náladu ..? Nebudu riskovat, nevim kdy se zeptám, ale dneska ne, to by nedopadlo dobře ..

Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:

30. ledna 2012 v 16:00 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 90
Utery: 96
Streda: 71
Ctvrtek: 69
Patek: 76
Sobota: 87
Nedele: 100

Celkem: 589

Hodně klesla, ale nevadí i tak jsem ráda za toto:) Moc děkuju:)

A další týden před námi ..

29. ledna 2012 v 22:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Máme po dalším víkendu a čeká nás další týden ..
V úterý končí leden a tím pádem dostáváme vysvědčení .. Vím co na něm budu mít, ale i tak se na něj netěším ..
Budu mít čtyři 3, vím žádná sláva, ale je to první půl rok prváku a ten je nejtěšší .. Říkají to všichni, učitelé, sourozenci, kamarádi, rodina .. Tak nezájem ..
Víkend utekl jako vždy rychle .. Pátek, praxe a po ní jsem šla nakupovat a přišla jsem pozdě celá hotová, sobota to jsem celej den ležela a četla si knihu a dneska neděle, to jsem uklízela a pak jsem spala :P ..
Jinak čtu tuto knihu:
Je to trilogie a já si zatím půjčila tuto knihu, abych věděla jestli mě to bude zajmat a tak .. A povím vám, čtu jí s tím co se bude dít dál .. Je velmi zajímavá, jen doporučuji ;) ..
Tento týden není zajímavé jen to, že je vysvědčení, ale i to, že hned ve středu píšeme 3 testy a ve čtvrtek 1 .. Docela mazec no a v pátek naštěstí máme volno .. Budu se snažit dát ty testy do trojky .. Ne horší .. Snad se mi to povede ..

Zítra máme laborky (vaření) jsem zvědavá co budeme vařit .. Neřekla nám to, tak nic nevíme .. To budou zase 4 jídla, budu přežraná, že budu ráda, když se dobelhám k autobusu :D ..

Nic jinak nového není .. Když bude, tak vám to sem 100% napíšu .. V úterý vám napíšu co mi rodiče řekli na vysvědčení..

Pod tímto článkem jsou ocenění, pro tři sbéčka ;) ..
Tak se mějte hezky a podělí přežijte pa♥
Vaše unavená ♥Bubble♥

Ocenění, za které jsem moc ráda ..

29. ledna 2012 v 21:50 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Já s mým blogem jsme dostali ocenění ..
Jsem za něj moc ráda, nikdy jsme nic takového nedostala a jsem ráda, že si na mě někdo vzpomněl ..
Dostala jsem ho od Joy ..
Ona toto ocenění též dostala a pak ho darovala ještě třem blogerkám, tak udělám to samé ..
Toto ocenění daruji:
Joy - Joy, mi toto ocenění darovala, tak jsem si řekla, žejí ho daruju také .. Ne na oplátku, ale proto, že se stárá o svůj blog a přidává články, není tam furt, protože má školu, ale když přidá článek, tak stojí za to .. Komixy ..? Úžasné, na tý nemám slov. :)
Elsabeth - Elsabeth, za tu jsem ráda, že jsem poznala její blog .. Rozhodla jsem se jí dát ocenění proto, že přidává úžasné články .. Dají se číst, mají hlavu a patu .. Prostě super ..! A hlavně je aktivní na blogu ..
Romi - Romi, není zas tak často na blogu, ale když je, tak to stojí za to .. Vymýšlí různé soutěže, fotky týdně, měsíce .. Prostě cokoli, aby na tom blogu bylo .. Dělá úžasnou grafiku .. Jen tak pro upozornění kdo to neví = Tak díky Romi jsem v grafice tam kde jsem .. To ona mě vše naučila, když jsem něco potřebovala a zeptala se, tak mi ráda pomohla .. A za to jí moc děkuju :)

Snad jsem vám zlepšila náladu, tak jako mě jí zlepšila joy :) .. Jen tak dál s blogama :) ..

Nákupy + outfit na ples

28. ledna 2012 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Včera po praxi jsem měla sraz v nákupním centru se sestrou a šli jsme nakupovat ..
Hledali jsme pro ní šaty na můj ples, pro mě boty k šatům na ples, pro mě ještě peněženku a pro sestru dárky pro jejího přitele .. Nakonec jsme našli vše ..
Sestra si koupila černé společenské moc hezké šaty, já mám moc hezkou peněženku (dám sem foto), pak mám nové, černé, společenské boty (také dám foto) a sestra koupila příteli hezký svetr a dvě trička, já jsem vybrala jedno tričko i svetr :D ..
Takže docela dobré nákupy a to jsme proběhli dost obchodů a koupili toho málo, já si toho koupila málo, protože jsme neměla moc peněz :D .. Kdybych měla peníze, tak bych to rozjela ve velkym, to mi věřte :D ..

Ani nebyli drahé ty věci:
Boty: 269,-
Peněženka: 120,-

Díky těm botám mám konečně dokončený outfit na ples .. Ples = tím myslím mou imatrikulaci (stužkování prváků) ..
Hodně lidí neví co to je imatrikulace, napsala jsem do závorky jiný výraz co se užívá, ale i tak často neví ..
Vysvětlení: Imatrikulace je spojená s maturiťákem, takže je to ples .. Máme být oblečení společensky, jsou tam prváci a čtvrťáci a rodiče nebo kamarádi, podle toho kdo si koupí lístek .. A pak jsou zavoláni všichni prváci a stužkujou se, stužkou s logem naší školy, tím dokazujeme, že studujeme na té škole ..
Ještě vymyslet líčení a účes .. ;)
(Dám sem fotku v tom oufitu)

Teď fotky:
Outfit na imatrikulaci:
To bolérko si vevnitř sundám, to mám jen na ven pod bundu a ještě jednu mikinu ..

Více fotek v C.Č.:

Spánek přes celý den ..

25. ledna 2012 v 23:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska jsem přišla, že školy a šla do obýváku, že se v pokoji ségra učí, přijde mamka a vyhodí mě z obýváku do ložnice .. Tak jsem byla nasraná, seřvala všechny okolo a šla se zavřít do ložnice ..
Pustila jsem si Varieté a byla na nb na facebooku .. Asi v půlce filmu jsem usla, ségra přišla a zařvala na mě ať nespim a zavolámjí na konečnou psničku .. Jenže pak odepšla a já znovu usla a ségra pak sama přišla na tu písničku co chtěla, zavřela mi notebook a přikryla mě ..
nevím přesně kolik bylo když jsem usla, ale málo bylo 100% .. Spala jsem do 21:11h. .. Docela dost a já bych spala dýl, ale mamka mě vzbudila, že si chce lehnout .. Spala jsem totiž na její posteli, táta nebyl doma ..
Takže jsem úplně mimo, nevím co píšu, když mi někdo něco říká trvámi než zaregistruju ..
ve škole jsem taky furt mimo, tam spíme skoro všichni (i o hodinách) to je u nás klasika .. Nemám ani dopsané sešity jak jsem chyběla, ale nějak nemám náladu a sílu na to si to dopsat ..

-> Taky furt spíte ..?

Tak další den úspěšně za sebou ..

24. ledna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska to bylo v pohodě ..
Dostávali jsme známky z dvou předmětů z matiky a němčiny .. Z matiky jsem dostala 3- a to jsem myslela, že to bude za 5, protože to bylo těžký jak něco a z němčiny za 2 a to jsem čekala tak 4, protože jsem nic nevěděla, jsem typovala ..
Psali jsme z tosky (stolničení) z přípravy stolů .. Napsala jsem tam vše co jsem věděla a bylo to asi půlku stránky, tak snad dobrý ..
Zítra píšeme test z angličtiny ze 4 lekcí, snad to bude v poho a dám to .. Já se snažím být bez 5 a 4 .. Jsem zvědavá jestli se mi to podaří ..
Zítra máme jen ty 4 hodiny, to jsem hrozně ráda, protože se mi tam nechce být, tak dlouho jako vždy .. Když máme jen 4 hodiny, tak máme do 11:25h. ..
Pak chci jít do obchodu sem k nám, se kouknout po botech k šatům .. Snad už nějaké najdu .. Chci to mít už z krku ..
Já chci nějaké obyčejně černé na podpatku, které bych když tak mohla nosit i normálně a nezabila bych se na nich :D .. Snad nějaké takové existují :D ..
Doufejte se mnou :D :) ..
Zítra, nevím jestli dorazím, protože se budu muset učit něco na čtvrtek .. Čtvrtek je nejhorší den, máme ty nejtěžší předměty, tak si něco zopakuju a pak když tak napíšu jak jsem dopadla s botama a jestli si nějaké koupí, tak je vyfotím a dám sem ..
Dneska jsem zase zaspala, ale nevadí, sice jsem přišla do školy o čtvrt hodiny pozdějc, ale bylo to na nultou hodinu a stejně se tam nic nedělo ani jsem tam nemusela být .. Všichni tam spali, bylo zhasnuto, učitelka šeptala, aby nebudila .. No prostě na nic ..
Přijela jsem a šli jsme se ségrou do knihovny, vrátili jsme knihy a půjčili jsme si další .. Budu číííst .. Konečně, snad mě ta kniha bude bavit .. je to nějaká trilogie, tak uvidíme jestli si půjčím další knihu nebo ne .. Pak jsme šli do Schleckeru, kde ségra vykoupila skoro všechny sprcháče :D .. Fakt hodně toho měla :D .. Byla sranda když to nesla domů a chtěla to schovat před tátou, tak mi to nastrkala do batohu, já to málem neunesla :D .. Ale to jí bylo šumák :D ..
Dneska docela dobrý den .. Pokecali jsme i s holkama hodně .. Neseděla jsem sama i když mi chybí kámoška se kterou sedím .. Jsme si přesedali :D .. Hádala jsem se se spolužákama jako vždy, protože mě srali (jako vždy) .. No co dodat ..
Takže v poho den ;) ..
Z tamtý depky jsem se vyspala a už je to v poho ;)
Děkuju vám moc za podporu ;)
Vaše unavená a vysmátá ♥Bubble♥

Nálada v prdeli ..

23. ledna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska mám vážně náladu v prdeli ..
Hned ráno mi jí zkazila třídní, protože hned jak jsme přišli do školy, tak na nás jen řvala .. Fakt celej den a hlavně na mě, protože jsem se s ní hádala, už mě nasrala .. Takže mám dneska hádavou náladu ..
Pak jsem se s ní hádala ještě v hodině, kterou jsme s ní měli .. Kvůli mým omluvenkám, no hrůza .. Fakt mi zkazila náladu ..
Přijdu domů a hádám se s mamkou a jsem na ségru i na mamku protivná ..
No prostě na nic nálada ..
A teď k tomu jsem ještě smutná kvůli jednomu klukovi ..
Mě se líbí jeden kluk ze školy, všichni na mě jak to bude dobrý, jak z toho něco bude, tak já blbá si dělám naděje a dneska našla spolužačka jeho fb a zjistili jsme, že je zadanej .. Ale bohužel se mi líbí jako kráva .. Já mám fakt smůlu .. ://:(( A bohužel ho budu furt potkávat, protože chodí na stejnou školu .. To bude bezva ..
Takže:
hádává + smutná = NA HOVNO ..!
Fakt dneska den ..
Člověka by z toho švihlo ..
Vaše smutná a hádavá ♥Bubble♥

Navstevnost za minuly tyden (16.1. 2012 - 22.1. 2012) je:

23. ledna 2012 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 75
Utery: 69
Streda: 79
Ctvrtek: 81
Patek: 80
Sobota: 125
Nedele: 113

Celkem: 622
Ani nevíte jak vám moc děkuju :) Jste zlata :)*

Co mě ještě čeká ..! ://

22. ledna 2012 v 20:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Toto zas uteklo .. Myslela jsem si, že když jsem k víkendu naíc ještě tři dny doma kvůli nemoci, tak že to uteče pomalu, ale ono neee ..
Ten čas snad fakt chce, abysme byli furt ve škole nebo já nevim ..
Když jsme ve škole, tak to docela často utíká pomalu, ale když jsme doma, tak utíká zas DOST rychle ..
Fakt mě to štve, ale zase ve škole mám kámošky, proklábosíme celej den (i hodiny) a pak ještě odpoledne .. Nevím kde chodíme na ty témata, ale furt máme o čem mluvit :D ..

V pondělí (23.1.) máme ve škole od devíti, ale to mně může být šumák, protože jdu ráno na kontrolu k doktorce .. Jsem velmi zvědavá co mi poví, ale já žádný léky nechci, já jdu už normál do školy .. Jen za ty tři dny budu dohánět dost, protože jsme už měli všechny předměty .. To mě poser :// .. To bude dopisování ..
V úterý (24.1.) by nám mohlo něco odpadnout ..
Ve středu (25.1.) máme jen 4 hodiny, takže končíme v 11:25h. To je fajneee :) ..
Ve čtvrtek (26.1) nevím co bude,ale tky by mohlo něco odpadnout ..
V pátek (27.1.) máme praxi .. Moje poslední praxe jake kuchař, pak jsem už jen číšnice .. Vůbec se mi na ní nechce ..

Tady máte můj rozpis týdenní .. Snad to dopadne nějak normálně ..

Pak až další týden to bude mazec ..
V podělí (30.1.) - laborky (kuchařina)
V úterý (31.1.) - Vysvědčení
Ve středu (1.2.) - Test Chemie
Ve čtvrtek (2.2.) - Test Cestovní ruch
V pátek (3.2.) - Pololetní prázdniny

Docela mazec týden, aspoň ten pátek to zachrání ..
Už se ta škola rozjíždí ..
Už se blíží i imatrikulace (stužkování prváků) je to 8.2.2012 ..
Už mám šaty, tento týden jdu kupovat jen boty;) ..
Já v šatech:
Ty šaty jsou nádherné a snad vypadám nějak normálně ..
Vezmu si k nim i jiné doplňky .. Aby to šlo k botám ..
Boty chci nějaké čistě černé lodičky, nic víc .. Ne moc vysoké, abych se nepřizabila :D ..

->Co říkáte na šaty ..?
-> Také máte, tak nabyté dny ..?

P.S.: Avatar mé výroby .. !!NEKOPÍROVAT!!
Vaše divná ♥Bubble♥

Nový dessing .. S One Direction ♥

22. ledna 2012 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Vím, že jsem nedávno nastavovala nový, ale byl znova se Selenou a Selenu tu mám furt nebo Miley .. A bylo to i v komentářích, tak jsem se rozhodla udělat nový .. Rozhodla jsem se dneska a hned jsem ho udělala .. Před chvilkou jsem ho dodělala a myslím, že se mi povedl ..
Je tu poprvý na dessu skupina .. Tuhle skupinu jsem si zamilovala, moje nejoblíbenější skupina :) .. Tak proč jí nedát na dess ..?
Tentokrát nebudu psát jak dlouho ho tu udržím, protože to sama nevím ..
Prosím nepište mi tu, že mi nesedí stránka, protože to vím, nevím proč .. Snažila jsem se jí srovnat, ale nejde to .. No budu to muset vydržet, ale na to se zvykne;)

-> Co na něj říkáte ..?

My photos 18

21. ledna 2012 v 21:50 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Jak jsem slibovala, tak tu jsou ty fotky ze Silvestra ..
Promiňte, že jsou tu tak pozdě, ale až dneska jsem j dostala ..
Kámoška, která to fotila neměla čas, tak nevadí .. Aspoň, že je už mám ..
Mám jen čtyři na kterých jsem, tak sem přidám jen ty 4 ..
Ještě mám momentky, ale za ty se stydim, takže ty sem dávat nebudu :D .. Budu je i popisovat, aby jste věděli kdo kdo je :) ..
Já a Supo ..
Je to kamarád už od léta .. :)
Peťka, Supo a já ..
Ty dva spolu chodí a Peťka je moje moc dobrá kamarádka ..
Znám jí sice teď od zimních prázdnin, ale i tak jsme si padli do oka a děsně si rozumíme .. :)
Já a Kika ..
Tu znám z tý Silvestrovský party .. Je to fajnová holčina .. Ta ty fotky fotila .. :)
Já, Kiko a Kuba ..
Tohle je taková prdlá fotka :D .. Kuba už byl trochu přiopilej :D ..
Kuba je Kiky přítel .. :)

To je všechno ..
Štve mě, že nemám fotku s Paťom, Maťom, Bašu a Maťu .. Štve mě to, ale nechytli jsme se zrovna když jsme se fotili ..
Nevadí v létě do doženeme .. :)

-> Co říkáte na fotky ..?

Miluju je ♥

21. ledna 2012 v 21:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu

!.. One Direction ..!

Je nejlepší skupina ..
Miluju je .. ♥
Mají suprovou hudbu, jsou to nádherní kluci, prostě jsou supr ..
Více v C.Č.:

Zajímavosti ..?

19. ledna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  O mně
Napíšu vám tady nějaké informace o mě ..
Možná to o mě nevíte a možná ano ..
Ale ještě jsem to tu myslím nepsala, tak to tu píšu teď (ptž už totálně nevím co psát)

Já:
Jméno: Tereza Šaštinská (mám slovenské příjmení)
Věk: 15
Datum narození: 2.5.1996
Svátek: 15.10.
Výška: 171 (neměřila jsem se dlouho a ségra mi řekla, že jsem vyrostla, tak nevím jistě)
Váha: 52

Škola:
Druh školy: Střední škola
Název školy: SOU Gastronomie a podnikání
Třída: 1.B
Obor: Hotelnictví a Turismus

Zajímavosti:
Oblíbené jídlo: špagety
Oblíbené pití: coca-cola
Záliby: malování, zpěv
Hudba: Pop, hip-hop
Tanec: Zumba

Ráda x Nerada:
Ráda: poslouchám hudbu, koukám na film, fotím se, chodím ven s kamarádkama, čtu knížky, sladkosti, psy
Nerada: cvičím, uklízím, školu ( :D )

Jsem:
stydlivá
líná
urážlivá
hádavá
zábavná (říkají to o mě)
smíšek (až moc velký)
důvěřivá (jen u někoho)
upřímná (řeknu vše co mám na srdci)
zvědavá
spolehlivá (jak v čem)
zapomětlivá (to dost :D)

Levák x Pravák:
Jsem levák

Co bych o sobě ještě řekla:
Rok jsem měla rovnátka (na pevno) teď už mám jen nandavací ..
Mám kudrnaté vlasy, ale žehlím si je ..
Skoro celou rodinu mám na slovensku (táta je slovák) .. Proto jezdím pořád na slovensko ..
Nejlepší kamarádku ..? No mám i nemám, podle toho jak se to vezme ..
Kluka ..? Nemáám .. Ale objev mám :D ..

Foto:

Něco tu o mě máte ..
Snad jsem vám nezkazila představy o mě :D

A teď bych vás chtěla poprosit o názory:

-> Co si po tomto článku o mě myslíte ..?
-> Překvapilo vás něco ..?

Je mi vážně zle ..

18. ledna 2012 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Je mi dneska vážně zle ..
Ráno to bylo v pořádku jen jsem kašlala, ale teď k večeru ..? Je to nesnesitelné ..
Hrozně se mi točí hlava ..
Odpoledne mě chvíli bolela, jen trošku .. Pak se to uklidnilo a už několik hodin se mi točí .. Je to dost nepříjemné .. Vždy když vstanu, tak se mi zatočí .. Ne hodně jen málo, můžu jít rovně v pohodě, ale je to dost nepříjemné ..


Pořád kašlu ..
Je to už nepříjemný kašel .. Ten suchý ..
Ještě víc mi to dráždí krk a tím víc mě bolí ..
Kašlu každou chvilku ..
Nesnáším kašel ..
Kašlu i přes noc i když to nevím, takže všechny budím, je to hrůza ..

Mám i děsnou rýmu ..
Mám jí teda pravidelně, celoročně ..
Já se jí nezbavim, ale teď je fakt krutá ..
Nesnáším rýmu .. Je to něco otravnýho ..
Nemůžu dýchat, furt musím smrkat ..


Ještě k tomu se mi blbě polyká a někdy mám zvýšenou teplotu .. Je mi pořád nehorázný horko .. Nevím z čeho ..
No je to hrůza .. Nikdy mi nic takovýho nebylo .. A už to nikdy nechci zažít .. Je to dost nepříjemné, to bych radši asi byla v tý škole ..
Doufám, že to zítra bude lepší ..
Mě se stav vždycky zhoršuje na večer .. Přes den je to dobrý a pak jak se stmívá se to hrozně zhorší ..
Držte mi palce, abych se brzo uzdravila :)
Vaše nemocná ♥Bubble♥

Kdo by to čekal ..?

18. ledna 2012 v 11:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Kdo by tohle čekal ..?
Já a nemocná ..?
To se nestává, tak často ..
Nebývám nemocná na základce jsem nebyla dva roky nemocná .. A teď v prváku, začně druhý pololetí a já hned nemocná ..
Z tohohle počasí se vůbec nedivim ..
Dneska jsem byla u doktorky a řekla mi, že mám zánět nosohltanu .. Příznaky ..? Mám kašel, špatně se mi polyká, mám chraptivý hlas (ale někdy je to tak drsný, že mi ani nerozuměj) a mám rýmu a zvýšenou teplotu .. Nic příjemnýho ..
mám být doma v posteli až do neděle a v pondělí jít na kontrolu .. Uvidím jak to dopadne .. Dala mi jen stoptusin a řekla ještě dýchání (voda a sůl), vitamíny a tekutiny ..
Uvidíme jak mi bude .. Není mi nejlíp, když mluvím, tak pořád chraptim až je to nepříjemné .. Je to hrůza ..

-> Jste také nemocní ..?

Jak bych si přála sníh ..♥

16. ledna 2012 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Možná jsem divná, ale strašně bych si přála sníh ..
Mám ho ráda .. Je to nádehrný pohled .. Když vykouknete z okna a vidíte jen tu bílou plochu, jak jsou zasněžené stromy, je to vážně kouzelné ..
Takhle to tu vypadalo snad jen jednou a letos tu nemám vůbec žádný sníh ..
Prostě bez sněhu to není žádná zima, nemá to to kouzlo ..
Ve sněhu jsou i nádherné fotky ..
---
JÁ CHCI SNÍH ..! :(
---
Sice je o to větší zima když je sníh, ale to nevadí .. Když jdu venku po cestě a rozhlížím se a vidím jen tu bílou plohu, jak je všechno nádherně zasněžené, tak je to prostě nádherný pohled .. Ten pohled je velmi uklidňující ..
---
Jdete večer po cestě, šlapete a slyšíte to praskání toho sněhu a ten klid .. Je to prostě nádhera .. Velmi dobře se v tom přemýšlí ..
---
Slibovali jak bude sněžit, tak snad se to splní .. Dneska trošku sněžilo, ale na zemi je jen prášek ..
---
-> Taky máte rádi sníh ..?
-> Líbí se vám ..?

Předminulý rok v zimě jsem fotila jak krásně napadl sníh .. Přidám sem ty fotky .. A posuďte sami ..
Neni to nádehrný pohled ..?
Je to vyfoceno z našeho okna .. Strašně se mi to líbí, tak jsem to vyfotila ..
Bylo to přesně:
4.10.2010