Prosinec 2011

Slovensko..!!:)

28. prosince 2011 v 0:54 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Od pondělka jsem na Slovensku a musím vám říct, že je to nejvíc super..:)
Hrajeme jejich novou hru a je to hrozně únavný..:D
Kinect x-box
Je to suprová hra, ale teda pěkně drahá.. Je sicě drahá, ale tojí to za to..:)
Člověk u toho i zhubne:DDD
Ve čtvrtek jedu do Horných Orešan a budu tam až do prvního.. Budu tam na Silvestra a nejvíc se na to těším.. Už to domlouváme teď a bude to teda mazec.. Jdeme na nějakou párty, jej to dopadne:DD
Určitě až přijedu domů, tak vám napíšu jaký to bylo.. Podle mě si ten Silvestr budu pamatovat ještě dlouho:D

-> Co plánujete vy na SIlvestra?
-> Jste někde teď o prázdninách?
-> A jak si prázdniny užíváte?

Jak u vás dopadl Ježíšek?

24. prosince 2011 v 21:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Tak co jaký byl Ježíšek, štědrý? Já měla štědrého...
Dostali jste vše co jste chtěli? Já, ano. Úplně všechno.
Měla jsem sicce Vánoce včera, ale to vůbec nevadí i tak jsme si to užili.
K večeři byl výborný bramborový salát a výborný kuřecí řízek... Pošmákla jsem si!:)
Vyfotila jsem všechny moje dárky i nějaké fotky naše vám sem dám.. Abyste viděli jak jsme vypadali.. A jak to vypadalo velkocě u nás doma..
Nejdřív my:
Tu jsem já u stromku:
Mám tu i notebook, ale ten přidám i zvlášť..
Více v C.Č.:

Všem vám přeju Veselé Vánoce:)*

19. prosince 2011 v 21:10 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Všem vám přeju Veselé Vánoce a Šťastný nový rok.
Přeju vám takhle brzo, protože nevím jestli se se dostanu, tento týden mám celý nabytý. Pořád nějaké testy. To víte, blíží se pololetí.
Tak tady máte něco pro to přání:
Nelekněte se fotila jsem to teď večer:D
Tak znovu:

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok

Ať na Vánoce dostanete vše co jste si přáli a ať jste s rodinou pohromadě a šťastní:)
Pěkně se nacpěte cukrovím, chlebíčkama a hubkama:D
Užijte si nejvíc Silvestra ať na něj dlouho vzpomínáte:)
Hlavně 1.1. začněte dobře. Znáte to: Jak na nový rok, tak po celý rok.

P.S.: Přes Vánoční prázdniny tu nebudu. Jedu na Slovensko a budu tam až do 1.1.2012, takže na blog se ozvu asi až 2.1., ale nevím to jistě. Tento týden se mnou asi taky nepočítejte.:) Papa:)*

Navstevnost za minuly tyden (12.12. 2011 - 18.12. 2011) je:

19. prosince 2011 v 20:53 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 80
Utery: 58
Streda: 57
Ctvrtek: 74
Patek: 71
Sobota: 90
Nedele: 96

Celkem: 526

Vím, že se návštěvnost snížila, ale to je tím, že na blog teď nějak nemám čas. Anebo článek napíšu, ale nikdo si ho nepřečte, protože je dlouhý.. Ale i tak vám děkuju:)*

Spaní u mého zlatíčka♥

17. prosince 2011 v 23:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Dneska jsem přijela domů v půl šestý večer. Byla už tma jak v prdeli a já byl posraná, protože jsem šla sama z námka až k nám domů, nikde nebyl ani človíček, fakt jsem se bála, ale dorazila jsem v pořádku;)

A teď k tématu.
Dneska jsem dorazila, tak pozdě, protože jsem spala u kámošky. U mého malého zlatíčka♥:)
Včera jsem u ní spala po druhý. Poprvý to jsem vám sem psala, ale že jsem nemohla přidat tu fotku, co jsme vyfotili minule, tak jí sem dneska dám.
Teďkon jsme nic nevyfotili, S.(říkejme jí tak) se nechtěla fotit. Tak nemáme fotku, ale to nevadí i tak jsme si to užili. Dělali jsme rafaelo, podle receptu. Já ho nikdy nedělala, ale aspoň to teď vím. Já ty kuličky, kt. udělala S. jen vymáchala v kokosu a dala do krabičky. No hrozná makačka:D Pak jsme byli v pokoji a různě si povídali a byli na pc;) Takový v pohodičce to bylo a je jasný, že furt hrála hudba♥;) Ani by jste nevěřili, ale já usla už v půl jedenáctý a spala jsem jak zabitá. Museli jsme jít spát, protože dneska jsme vstávali v půl osmý. Proč tak brzo? Protože v půl devátý jsme odjížděli. Oni jeli nakupovat, tak mě samozřejmě vzali s sebou:D No byla to docela sranda, nic jsem nekoupila ani tátovi ani mně:D Sobě mám koupit jako dárek od rodičů:D Myslela jsem si, že něco koupím, protože tam byla kopa obchodů a ono hovno:D
Pak jsme jeli k nim na oběd a s S. jsme po obědě jeli do Prahy do obchoďáku. Tam jsme prohledali všechny obchody a nenašly jsme žádný dárek pro tátu, kt. chtěl. Docela sranda a pak jsme hledali i něco pro mě. Já jsem našla jednu tašku přes rameno (větší) v Terranově. Byl na něm mikimaus a byla šedá.. Byla vážně hezká a stála 200,-, ALE byla zlevněná ze 700,-. To je dost velká sleva. Ale já blbá jsem si jí nekoupila, protože jsem si myslela, že ještě něco najdeme. Tak jsem poprosila S., ať mi jí v pondělí koupí. A řekla, že jo, tak to bude v poho, ale pak najít dárek pro tátu, to bude horší. Snad se poštěstí:)
Teď ta fotka:)
Je dost tmavá, ale měli byste něco vidět. Já jsem ta vlevo a S. je vpravo. Už jsme v pyžamech:D Vypadáme tam úděsně, protože jsme nenamalované, ale to stejně ani neuvidíte. A to jsem tu fotku i zesvětlila:D

No, tak jsme si to užili♥:)
Ani nevíte jak jsem ráda, že jsem jí potkala, to je moje spřízněná duše:) Jsme si děsně podobné♥ (myslím ve vlastnostech;))

Páteční praxe;)

17. prosince 2011 v 21:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Byla vážně nehorázná sranda:D
V pátek jsme nebyli jen část naší skupiny, ale CELÁ skupina i ta polovina, která je na číšníkách. Byli s náma na kuchařích, protože jim chyběla mistrová, tak byli s náma spojený. No to jste měli vidět:D
Samá sranda tam byla:D
Byli jsme rozdělený:

Dvě vařili kuře (teď to bylo hovězí) na paprice
Dvě vařili guláš
Jeden s mistrovou polívku
Dvě byli v kuchyni u jedný mistrová na výpomoc
A dva taky v kuchyni, ale u jinýho mistra

Takže na vaření u nás, nás zbylo pět. I tak to stačilo a stihli jsme to v pohodě.
Já s S. jsme vařili guláš, no my takový experti:D To jste nás měli vidět:D
Ona nám nejdřív říkala co máme dělat, ale pak S. šla krájet nudle (a to neuvěříte co se jí přitom stalo:D). Prostě, ona šla krájet nudle a ona jí mistrová řekla:

Mistrová: "Nekoukej na to budeš to mít menší." S. (To je ta spolužačka): "Já se, ale říznu." Mistrová: "Neřízneš."

Co myslíte, že se stalo? To je jasné, že se S. řízla, ale kdyby jste věděli jak. Ona si uřízla kus nehtu a i kůži, měla tam jen maso:// Ta je šikovná co? Ale co bysme od ní čekali, že:D
No kde jsem to skončila, jo jak šla krájet nudle, tak já jsem měla pak sama dělat guláš. Maso se dodusilo a já ho měla vyndat z tý vody, ALE já nevěděla, čím a kam ho dát. A pak s pomocí spolužaček jsme dali dohromady, že na talíř a s převracečkou:D Vyndala jsem maso a dělala ten guláš. Dala jsem tam jíšku a pak jsme s S. měli poznat co tam chybí za koření. Nám bylo jasný, že sůl a pepř, tak jsme je tam přidali a chutnali to, bylo to frut hnusný a pak S. řekla česnek, tak jsme ho tam přidali a chutnali. A 20 minut jsme přemýšleli co tam patří a pak jsme se zeptali:

S.: "Paní mistrová, tak nám řekněte aspoň první písmenko." Mistrová: "Ne." Já: "Tak aspoň poslední." Mistrová: "A." S. (na mě): "Tak to bylo jasný." ( na mistrovou.): "Tak, ale to končí skoro všechno koření, smilujte se." Mistrová: "M." Já: " Majoránka."

To víte, že to byla ona:D Já jí říkala, ale ona mě neslyšela:DDD
Tak jsme to dochutili a měli jsme konečně hotovo:D
Pak co udělal spolužák. On vařil polívku a on pak když jí jen míchal, tak na mistrovou.

Spolužák: "Ono to ASI přetejká." (Vtip je na tom to, že ono to přetejkalo a jak:D) Mistrová: "Tak to stlum." Spolužák: "Už to je." Mistrová: "Foukej do toho." (A on foukal do tý polívky) Spolužačka: "Ne do tý polívky." Mistrová: "Jo do tý polívky."

:D No byla sranda, my u tohohle chcali:D
Pak jsme dovařili a najedli se a klukům (těm co byli v tý kuchyni druhý) jsme měli donýst jídlo, tak asi pět nás šlo. Šli jsme za sebou jak housata a každý jedno jídlo:D Takhle jsme šli po celý kuchyni, protože jsme je nemohli najít:D Když jsme je našli, tak jsme jim to dali jeden spolužá ksi vzal ode mě polívku a vykulil oči:D No já se ani nedivím, my jim to donesli až pod nos:D

No tahle praxe byla fakt sranda:D nemálo jsme se natlemili:D


Co se stalo a stane;)

12. prosince 2011 v 18:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska?
Abych pravdu řekla, tak se ani nic moc neudálo. První hodinu jsme psali test z CER (cestovní ruch) a snad to dopadne dobře, radili jsme si všichni navzájem, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Ten učitel na CER je hroznej, je to gay, to mi ani tak nevadí, ale kdyby se nechoval jak největší debil a známkuje hrozně krutě.
Druhá hodina byla TOS (technika obsluhy a služeb), probírali jsme další látku a zítra píšeme test. Z tohoto předmětu píšeme skoro každou hodinu, je to něco hroznýho.
Třetí hodina byl TEV (tělocvik), necvičila jsem, protože se mi nechtělo. Řekla jsem mu, že je mi špatně, ale nejdřív mi bylo fakt blbě, nevím z čeho, ale pak když byl tělák, tak mi bylo dobře, ale nechtělo se mi cvičit, tak jsem mu řekla, že je mi špatně. Nejdřív si ze mě dělal srandu, že mu kecám, ale pak mě před ním podržela kámoška a omluvil mě a nedal mi čárku:D
Čtvrtá hodina bylo TPP (technologie přípravy pokrmů), byla to zas hrůza. Minulou hodinu jsem chyběla, tak s ito musím dneska dopsat + dnešní látku. Je toho vážně moc a ve čtvrtek z toho píšeme a nechtějte vědět z čeho všeho. Je toho vážně moc, tak jsem zvědavá jak se to naučím a jak to napíšu.
Pátá hodina bylo ICT (informační a komunikační technologie) to byla hrozná nuda jako vždy. Je to o počítačích a nechodíme ani na počítače, protože učitel se vymlouvá na to, že ředitelka není schopná nás rozdělit na dvě skupiny, ale podle nás je to jeho chyba.
A posledí šastá hodina byla němčina a ta byla docela v pohodě. Dostala jsem + za cvičení, které jsem měla dobře. Pak jsme psali do sešitu a vyplňovali cvičení. Bylo to v pohodě.
---
Přišla jsem domů a pekli jsme. Nedá se říct, že pekli, protože jsme to nedávali do trouby, ale jen koule jsme dělali. Udělala jsem z těsta kuličky a dala to do kakaa a do kokosu. Já je nejím, protože nejím kokos, ale aapoň vezmu do školy, ochutnat.
---
Zítra odpoledne jak přijedu domů, tak jdeme s mamkou nakupovat moje dárky. Boty a pudr. Boty nemůže koupit sama, protože neví mojí velikost, já mám vždy jinou. A pudr musím podle své pleti, aby mi sedl.
---
Tady máte menší info a já jdu opsat sešit a nakreslit něco pro kamarádku, která má zítra svátek. Musím se ještě naučit TOS, z které zítra píšeme. Je toho už docela dost, jak se blíží Vánoce, tak chtějí furt psát testy.
Zítra nevím kdy dorazím, tak papa
Vaše ♥Bubble

Navstevnost za minuly tyden (5.12. 2011 - 11.12. 2011) je:

12. prosince 2011 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost

Pondeli: 72
Utery: 84
Streda: 72
Ctvrtek: 114
Patek: 95
Sobota: 106
Nedele: 88

Celkem: 631

Moc vám děkuju za návštěvnost:)


Co mě čeká příští týden:/

11. prosince 2011 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Chtěla bych vám napsat co mě čeká příští týden, aby jste věděli proč tu nebudu. Sice nemám skoro vůbec nic, ale také jde o to, že poslední dobou píšeme samé testy.. Napíšu vám k nějakým dnům důležité věci i ze školy;) Některé věci se ještě můžou objevit, tak je to ještě prázdnější;)

Pondělí:
Test CER -> cestovní ruch
A hlavně má svátek SIMONA.. A já mám VELMIÁ DOBROU kamarádku Simonku:)
Úterý:
To nemáme nic, ale také se může něco objevit;)
Asi půjdu koupit dárky pro kamarádky, jestli mi přijdou peníze;)
Středa:
Dostáváme výplatu..
Čtvrtek:
Test z TPP -> Technologie přípravy pokrmů
Pátek:
Mám praxi a pojedu k dědovi pro dárky k Vánocům.
Sobota:
Jedu se Simonkou do obchoďáku kupovat dárky.
Neděle:
Nic, ale možná budeme péct cukroví.
Tady máte co mě čeká tento týden..
Vůbec se netěším na tento týden, bude to makačka. Hlavně v pátek, že po praxi pojedu daleko k dědovi. Já jsem vždy po praxi šíleně unavená.
No jsem zvědavá jak to dopadne. Ještě půjdeme někdy s mamkou kupovat dárky pro mě. Pudr a boty, protože obojí si musím vybrat sama. Tak to nevím kdy bude, tak to tam nedopisuju.

Nový layout 2♥

11. prosince 2011 v 16:39 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Tak jsem nastavila vánoční dess. Sice jsem říkala, že ho nastavím příští týden, ale to asi nebudu mít čas a chtěla jsem ho nastavit už teď. Nemohla jsem najít žádné fotky, tak jsem to udělala z těchto, moc se mi líbí. Sice jsou rok starý, ale to mi vůbec nevadí. Udělala jsem ještě jeden, také se Selenou a také fotky z Disneylandu a vánoční, ale z roku 2009. Rozhodovala jsem se a zvítězil tento nastavený.
Tento nastavený layout jsem dělala hrozně dlouho, včera jsem ho vyrobila a dneska celý upravila. A tento zmešený zrovna tak. Nevěděla jsem vůbec jak je udělat. Ze všech dessů co jsem kdy udělala, byli tyto dva nejtěžší a celkově vánoční dessy, jsou pro mě těžké.
Přidám vám sem ten druhý, je zmenšený:
Moc se mi líbí i tento.. Podle mě se mi povedly oba, ale prostě zvítězil tamten. Uvidím co udělám s tímto. Jestli mi blog vydrží i do příštích Vánoc, tak ho možná nastavím:D

Je tam sice můj blog a je zmenšený, ale přesto:
!!NEKOPÍROVAT!!
---
Udělala jsem k tomuto dessu i ikonku.. Udělala jsem jí z jedné fotky z toho shootu. Nechtěla jsem ikonku, tmavou a z úplně jiného dessu, která se nehodí k tomuto...
Tady je:
Když nový dess, tak se vším všudy;)
---
Aby toho nebylo málo, tak jsme z této várky fotek udělala i editorials. Dlouho jsem je neudělala, tak je budu přidávat k článkům (když si vzpomenu).
---
Také jsem se rozhodla, že když se blíží ty vánoce a mám hodně vánočních fotek Seleny, že asi budu dělat s nima grafiku. Třeba avatary, editorials a blendy,.. Budu je sem přidávat, ale nevím kdy je budu vyrábět, protože nevím jestli budu mít čas. Mám toho hodně na tento týden, ale to až v příštím článku;)..
---
-> Co říkáte na nový dess? (prosím nározy)
-> Který se vám líbí víc?
-> Co říkáte na ikonku?

Plány na vánoční prázdniny jsou domluveny..

10. prosince 2011 v 18:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Tak na vánoční prázdniny už je vše domluvené.

JEDU NA SLOVENSKO!

Ale ne vlakem, jak bylo řečeno, ale autobusem, protože rodiče se bojí mě poslat samotnou vlakem, protože s ním jezdí samý individua. A vlakem bych musela přestupovat, autobusem ne, ten jede přímo do Bratislavy a tam si mě vyzvednou.
Pojedu tam:

23.12.-1.1.

Takže tam budu na Silvestra. Už se děsně těším, to bude show:D
Ale užiju si to jak se má. Chci si užít aspoň jeden silvestr. 3 Silvestry za sebou jsem si neužila.
Snad se to nepokazí, ale nemělo by, protože už jsme našli autobusy a je to domluvený s tetama, takže se to NESMÍ pokazit.
Na Slovensku jsem nikdy nebyla v zimě, jsem zvědavá jak to tam vypadá:)

-> A co plánujete vy?
-> Jak oslavíte Silvestra?

My photos 16

7. prosince 2011 v 16:29 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Dlouho jsem nepřidala nové fotky, protože jsem se nefotila. Proto jsem se včera zas fotila a tady je hned přidám. Prosím okomentujte mi fotky, co na ně říkáte?:)
Více v C.Č.:

Navstevnost za minuly tyden (28.11. 2011 - 4.12. 2011) je:

6. prosince 2011 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost

Pondeli: 93
Utery: 87
Streda: 84
Ctvrtek: 72
Patek: 101
Sobota: 106
Nedele: 107

Celkem: 650

Moc vám děkuju za návštěvnost. Vím, že tu skoro vůbec nejsem, ale jsem tu o víkendech, ale musítě mě chapát na střední je to už něco jiného a mám už i docela blbé známky, tak se je budu snažit opravit a hlavně píšeme samé testy.
Ale i tak vám moc děkuju, jste má zlata:)*♥

Jaký byl Mikuláš?

6. prosince 2011 v 18:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Tak co lidi, jakýho jste měli Mikuláše? Já nic moc, teda dostala jsem nadílku jako každý rok, ale jinak jsem byla doma, ale abych pravdu řekla, tak mi to ani nevadí. Já jsem ten typ, který slaví každou kravinu a já neslavím vůbec, protože nemám s kým. A proíč bych měla slavit, když ani nepiju?
Spolužačka dneska přišla do školy, unavená a bylo jí špatně a měla kocovinku, taky se nedivte když včera trošku víc oslavila Mikuláše...
Když jsem jí viděla, tak mi ten chlast ani nechybí..
Já nikdy Mikuláše neslavila, protože ho nemusím, jediné co mám na něm ráda je to, že mám sladkosti:D Jasné, že nejsem takový žrout, že VŠE sním na posezení, taková jsem byla, když jsem byla malá.

-> Dostali jste toho hodně?
-> Slavíte Mikuláše?
-> Máte rádi sladkosti?

Vánoční dess..Se blíží..

6. prosince 2011 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Už mám vyrobený PRVNÍ zimní / vánoční dess. Myslím, že když je to můj první dess se zimním motivem, že se mi i docela povedl. Ještě ho nastavovat nebudu. Nastavím ho někdy příští týden už. Utíká to dost rychle. Před chvílí začal prosinec a už je 6.12. je to něco hrozného jak to rychle utíká a já mám jeden dárek:-O
Tak příští týden počítejte s novým dessem. Můžete klidne hádat s kým bude.
Poradím vám, že už tady ta celebrita byla;)
Podlě mě se máte na co těšit;)

Už jen 21 dní..

3. prosince 2011 v 23:09 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Utíká to jak voda.
Už jen 21 dní a budou Vánoce. Hrozně se těším. My už jsme i dokonce začli péct cukroví. Už máme napečeno asi 5 druhů a ještě nás hodně čeká. Bude jich hodně, ale aspoň donesu do školy a pochlubím se, jak jsem pekla:D
Nevím kdy postavíme stromek, ale na to je čas. Letos budeme mít asi smrk a červeno-zlatý. Minulý rok jsme měli jen červený a letos táta chce červeno-zlatý. Už máme i nekoupený ozdoby, tak se těším. Mám hrozně ráda zdobení stromku.
Dárky ještě nakoupené nemám. Dneska jsem koupila jen ségře. Černou velkou kabelu s mašlí. Je moc hezká. Stála 309,- a vybírala si jí sama ségra. Jinak nemám pro nikoho, hlavně ještě nemám prachy, takže čekám až přijdou a dostanu výplatu.
Já sama si přeju oblečení, boty, sluchátka a playboy play it rock (sadu).

-> Máte už nakoupené dárky?
-> Pečete už cukroví?
-> Jakou barvou budete mít vyzdobený stromek?
-> Je něco zásadního si přejete na Vánoce?

PNG a plakát/pozvánka do VGS pro Romi

3. prosince 2011 v 22:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Měli jsme udělat PNG, nikdy jsem nedělala tamkovýhle PNG, takže mé první, ale myslím, že s docela povedlo, není nijak zvláštní:D
PNG s Chelsea Kane:
A jako bonus jsme mohli udělat něco na mikuláše. Já jsem udělala plakát/pozvánku.
Plakát/pozvánka na mikuláše:
Nějak jsem nevěděla jak to udělat, tak aspoň takhle. Nejvíc se mi líbí ten čert a anděl:D

Ani na jednom neni moje přezdívka ani blog, tak:

!!NEKOPÍROVAT!!


-> Tak co na to říkáte vy?