Listopad 2011

Škola, bolest ://

30. listopadu 2011 v 22:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Tak po dlouhé době se ozývám a píši do této rubriky. Do této rubriky jsem dlouho nepsala, tak dneska zas píši pospaný den.

Škola.
Je tam sranda, ale kazí to samé testy. Dneska jsem psali 2 a dostávali známky z dějepisu. Psali jsme z angličtiny a hotelového provozu. Angličtina, tam jsem měla všechno, takže by to mělo dopadnout dobře a hlavně mi pomáhala kámoška a u hotelového provozu? Vážně nevím, nejsem si jistá, protože jsme nikdo nevěděli, že budeme psát. Ona nám jinak vždycky řekla, že budeme spát. No, tak jsem tam napsala něco co jsem věděla a uvidím jak to dopadne, ale 2 by to mohla být. DOUFÁM! Dějepis ani nezmiňuju, ten dopadl špatně. Učila jsem se, ale já na dějepis nikdy nebyla i když mě baví, tak i tak si to na testy nezapamatuju. Dostali jsme dvě známky a já dostala 5,3. Vím, žádná sláva, ale co se dá dělat, ale nebojte, nebyla jsem jediná s pětkou, tam jich bylo. proto se rozhodla, že si napíšeme opravu, ale neřekla kdy. Můžeme zítra nebo i další hodinu, vážně nevíme, proto se to učím už dneska. Jinak tam byla zas děsná sranda, jako vždy, hráli jsme na ájině hru, popisovali jsme slovo. Buďto popisovat (anglicky) nebo pantomimu. No prostě sranda byla, ale ne jen při této hře, u nás je sranda i normálně.

Bolest.
Co bych vám k tomu řekla? Prostě šílím bolestí. Šíleně mě bolí záda, ale ne celý, jen jedno místo. Takhle vám to nevím popsat, tak je to jedno. Nejhorší je, že nevím z čeho. Začlo to včera a od té doby mě to bolí. Dneska jsem, ale šílela bolestí, fakt to je bolest. Bolí mě to při všem, když něco zvednu pravou rukou, když do ní dám sílu, když se ohnu, když silně dýchám, když sedím, chodím. No prostě hrůza! Jestli se to nezlepší, tak půjdu zítra k doktorovi a uvidím co mi řekne. Kdybych šla k doktorovi, tak vám sem napíšu jak to dopadlo, ale ještě nevím jestli půjdu. Podle toho, jestli to bude bolet nebo ne. Třeba TEĎ mě to šíleně bolí.

Tak jsem vám popsala dnešek. O víkendu se zase ozvu. Poslední dobou nemám vůbec čas, protože píšeme samé testy. Musím se pořád učit. Už sbírají známky na druhé pololetí, takže odznova zkouší. No je to makačka, ale s tím jsem měla počítat když jsem šla na střední.

Tak já se jdu ještě učit a pak si půjdu lehnout, tak pa děcka♥:)*
Vaše ♥Bubble♥

Spaní u kamarádky..

26. listopadu 2011 v 23:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Včera jsem hned po škole, jela se spolužačkou k ní a přespala jsem u ní. No co vám mám povídat? Prostě zážitek:D Hlavně s takovým trdlem jako je ona:D Je to moje zlato a samý výtlemy jsme měli. Hlavně v noci. Nebudu tu vypisovat všechny zážitky, ale jen si nás představte. Obě jsme ze všecho vždycky vyplesklý, děláme blbosti.. No prostě sranda nade vše.
Máme i fotku v pyžamech, ale tu má kámoška a není tu, protože prý nesmí na pc, takže jí bohužel nemůžu přidat, ale přidám jí jindy. No než jsme tuhle fotku vyfotili? To docela dlouho trvalo.
Jednou to bylo bez blesku, po druhý tam vypadáme děsně, po třetí já to špatně postavila, po čtvrtý teď taky a po pátý ko KONEČNĚ!:D
Pak jsme byli pořád na pc a psali si s kamarádem a dělali si z něj srandu, protože on nevěděl, že u ní (tý kámošky) spím a já jsem mu psala otázku na mě:D No měla jsem výtlemy.
Pak jsem všechno vypli a povídali si po tmě, no to jste nás m+li vidět. My jsme se nemohka nahlas smát, protože její mamka a babička šli do práce a tam je vše slyšet. Tak vždycky když nás chytl výtlem, tak jsme se museli přikrýt anebo zabožit hlavy do polštáře (to jsem dělala já:D). Povídali jsme si o našem spolužákovi, protože se nám oběma líbí (ale jí ROZHODNĚ víc). Pak jsem už usínala a ona na mě: "Terko, spíš?" Já neodpovídala. Ona: "Terko, nespi. Já se tu bojím." Já: "Čeho?" Ona: " Sama sebe."
No když tohle řekla, tak jsem fakt nemohla.Tak jsme šli ještě chvíli povídali a pak mě nechala spát, usla jsem hned, jak jsem zavřela oči.
Vstávali jsme v deset a do jedenácti jsme leželi a povídali si o našich snech. No jako byli výtlemy, protože když jsme si říkali co se nám zdálo, tak jsme nemohli. (To co se nám zdálo, sem psát 100% nebudu:D).
V jedenáct jsme vstali, ustlali a šli se nasnídat. Pak jsme se upravili, počkali na kámošky mamka a vyrazili.
Jeli jsme na staroměstský náměstí na ROZVĚCENÍ STROMKU. Byl hezký. Mám ho vyfocenýho v mobilu, ale nemohu ho sem přidat, protože nejsem na svém pc. (Přidám jindy.)
Než jsme se tam dostali? To byl taky rok twl. Tam byl dav lidí, že trvali nehoráznš dlouho, než jsme se vůbec na to náměstí dostali a pak ven? To nešlo. Taky jsem domů ddorazli až v půl osmý.
No bylo to fajne, jako užila jsem si to a snad to někdy zopakujeme.

JO! A zamilovala jsem se do kamoščinýho psa. Maj jorkšýrka malinkýho. Je to holka Anitka. A jaká zlatá, pořád byla u mě, protože jsem jí hladila a pořád mě lízala obličej:) No já z ní byla vyplesklá:) Já prostě MILUJU psi:)

Animace do VGS pro Romi

26. listopadu 2011 v 20:56 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba

Není tam moje přezdívka, takže:

!!NEKOPÍROVAT!!

Nesmějte se, je obyčejná, protože je to moje ÚPLNĚ první animace.
Mě se líbí a to je hlavní.

..♥..Vánoce se blíží..♥..

24. listopadu 2011 v 20:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady. Coca-colu si vychutneeej!

Vánoce jsou tu už za měsíc. Je to hrozné jak to utíká, ale bohužel s tím nic neuděláme. Jak to takhle rychle utíká, tak člověk za ten den ani nic nestihne.
Mamka řekla, že už začínáme píct tento víkend, nevím kdy, protože já nebudu doma a nevím kdy dorazím, ale o tom další článek.
Jestli se těším na Vánoce? To je jasný, že ANO. Milovala jsem Vánoce, miluju a milovat budu. Nejvíc miluju tu atmosféru. Vůni stromku, vůni cukroví, pohádky, koledy, no prostě je to krásný.
Nejvíc se mi líbí, jak vždycky celá rodina edíme v obýváku, koukáme na pohádky a k tomu rozsvícený stromek, je to nehorázně nádherný.
Cukroví zase jím přímo přežeru, hubky ani nepovídám a chlebíčky? Mlčim!:D
O Vánocích vždycky ztloustnu, takže počítám, tak 3 kila navíc:D
Nemusím ani říkat o dárcích.. Mám na to už jen měsíc a ještě nemám ani jeden dárek. Musím koupit celé rodině a třem kamarádkám a nemám tucha co jim koupit. Mamce vím, ta si řekla, sestra neví a tátovi nevím nikdy, protože on vždycky řeke buďto: "Nevím" anebo "Já nic nechci" nebo "Nevím"..
To jsou jeho odpovědi, když se zeptáme co chce k Vánocům, tak mu vždy musíme vybrat něco sami.
Já vím co chci k Vánocům. Vím, že se asi budete smát, ale my si píšeme na papírek co chceme, dáme to na lednici, aby rodiče věděli co koupit. Napsala jsem zatím 6 věcí, ale to bude asi vše, nic víc nepotřebuji. Chtěla jsem notebook, ale ten psát nebudu. Ale co hlavně chci?
Playboy Play It Rock:
Je tam deodorant a parfém.
Voněla jsem si k tomu ve Schleckeru a moc mi voněla a hned jsem jí chtěla, ukazovala jsem jí mamce, tak ví co mi koupit. A pak jsem si napsala oblečení, boty a sluchátka, ale ne obyčejný, ale takový ty klapky (nevím jak tomu jinak říct).

-> Víte co chcete k Vánocům?
-> Máte nakoupené dárky?
-> Jestli ne, víte co koupíte rodičům (popř. kamarádům)?
-> Těšíte se na Vánoce?
-> Máte rádi Vánoce?

Plány na vánoční prázdniny..

23. listopadu 2011 v 22:10 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Už plánuji na vánoční svátky, protože to co plánuji já se musí plánovat dopředu.
Pojedu na Slovensko, dneska jsem se ptala táty a řekl,že mě neodveze, ale koupí mi lístky tama zpátky a posadí mě na vlak. Pak pojedu na Bratislavy a tam si mě vyzvednou.
Dost se těšim, ale ještě si musím domluvit s tátou na jak dlouho a na jaký dny tam pojedu, protože sestřenka mi dneska psala, že počítá s tím, že přijedu na Silvestra, abych si ho aspoň jeden rok užila, taky bych ráda přijela na Silvestra, ale není to nic lehkého. Já mám prázdniny od 23.12 - 2.1. a kdybych tam chtěla být na Silvestra, tak bych musela odjet 1.1. a to hlavně nevím jestli vlaky jezdí a jestli by mi to rodiče dovolili, ale snad jo. 1.1. Je pondělí v lichým týdnu a to mám laborky, takže by to bylo jedno kdy bych přijela.
Snad mi to dovolí. Protože bych si aspoň jednou chtěla užít Silvestra. Když jsem tu, tak si ho nikdy neužiju, to jsem jen doma, ťuknem a jde se spát, to je vše, ale kdybych byla na Sk, tak tam by jsme šli pařit a užila bych si to, že bych na to dlouho nezapomněla. Držte mi palce, ať mi to vyjde.
Ale jinak je 100%, že tam pojedu jen 40% je ten Silvestr.

-> Vy někam jedete na vánoční prázdniny?

Happy 19th birthday Miley

23. listopadu 2011 v 17:39 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
A máme tu další rok skoro za námi a díky tomu i Miley slaví své 19 narozeniny.
Pamatuju si když Miley slavila 18, tak jak všude psali jak blbla, atd.. Prostě jako by to bvylo včera. Hrozně rychle to uteklo.
Udělala jsem tu malinké přáníčko.
Přeju všechno nejlepší Miley;)

Vybrala jsem tuto fotku, protože je nová a děsně jí to tu sluší:)
A jedno video:
Tuto písničku zrovna poslouchám a je to stejně pořád pecka.


♥♥ Malá Mořská Víla ♥♥

22. listopadu 2011 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Ano, koukám i na pohádky a nestydím se za to a tuto pohádku mám velmi ráda. Mám i knížku, ale film je lepší, protože jsou tam nádherné písničky.
Nepochybuji o tom, že jste ji všichni viděli a jestli ne, tak honem stahujte, protože to stojí za to.
Zfilmované je to podle knížky, ale hodně toho je tam přidané (např.: písničky).
-> Viděli jste tuto pohádku?
-> Jestli ano, líbí se vám písničky?
-> Líbí se vám tato pohádka?

Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:

21. listopadu 2011 v 21:30 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 92
Utery: 102
Streda: 95
Ctvrtek: 97
Patek: 111
Sobota: 95
Nedele: 99

Celkem: 691

Moc vám děkuju. Nejsem tu furt, ale i tak mám dobrou návštěvnost, moc vám vážně děkuju:)

Do VGS pro Romi

19. listopadu 2011 v 23:31 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba

Není tam moje přezdívka ani blog, takže:

!!NEKOPÍROVAT!!

Je to do grafické soutěže.. Doufám, že s líbí, dlouho jsem nedělala avatary a mě se docela líbí.
Líbí se mi hlavně první a druhý:)

Breaking Dawn Part 1♥♥ + fotky♥

17. listopadu 2011 v 22:52 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Teď jsem přijela z kina. No můžu vám říct toto:

NEJLEPŠÍ FILM Z CELÝ SÉRIE!!!♥

Nejvíc jsem si to užila nerváky, smích, romantika no prostě super.
Musíte to vidět, ale největší zážitek je to v kině a s těma titulkama, protože jak to ti herci prožívají to se nedá napodobit. Ten dabing v tom je poznat, že to jen říkají a vůbec to neprožívají jak ti samotní herci. Jak řvou, jak to říkaj zamilovaně, prostě to nejde. Ten dabing to jen kazí.
Takže jestli to chce vidět, tak jen v kině. To je jen dobrá rada.
V kině jsou i nádherné plakáty já jsem se chtěla u jednoho vyfotit, ale nešlo to, protože tam bylo moc lidí.
Plakáty:

Všem to tu moc slušelo. Hlavně Belle, ale jen na začátku a na konci:D

Tahle fotka byla jako plakát v kině a obrovská, ale byla odstříhnutá byli zblízka jen Bella a Edward, vážně moc hezká fotka.

Jacob se mi děsně líbil, vypadala vážne moc hezky! A tato fotka byla také jako plakát, ale zase odstříhnutá:)

Takovýhle byl poster v kině.

A teď samotní herci:

Bella

Edward:

Jacob:
loading

Jak jsem psala všem to tu moc slušelo i Jasperovi a i Emmettovi:)
Vážně supr díl, jsem strašně zvědavá na poslední.

-> Viděli jste tento díl?
-> Těšíte se po tomto článku?
-> Líbí se vám herci v tomto dílu?

Nakonec společná fotka:

Breaking Dawn Prt 1

17. listopadu 2011 v 17:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Dneska jdu na Breaking Dawn Part 1.
V sedm ho dávají a ségry kamarádka tam jde taky, tak nás vyzvednout a odvezou. Veknu je děsná zima, tak se mi teda moc nechce, ale HROZNĚ SE TĚŠIM na film.
Když vidím ten trailer, tak mám nervy a co teprv v tom kině?
No úplně vuááá!
Bude to dost drsný, hned zítra vám napíšu jaké to bylo a jak se mi to líbilo.
Všem to tam sluší a je lepší když je to s titulkama, mě se to s dabingem nelíbí, protože je hrozný.
Kdo neviděl trailer, tak ho tu pro vás mám:

-> Jdete na něj taky do kina?
-> Máte rádi Twilight ságu?
-> Tešili jste se na tento film?
-> Jak se vám tyto filmy líbí víc: Titulky x Dabing?

Blendy 30 - Friends

16. listopadu 2011 v 21:09 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Všimla jsem si, že jsem sem nedala blendy, které jsem udělala kamarádkám. Dám je sem popořadě.
Myslím, že se mi všechny povedly, ale nejvíc dva poslední, ale stejně to rozhodněte vy.
Chtěla bych vás poprosit jstli byste psaliu názory a který se vám líbí nejvíc a proč.
Moc vám děkuju.
Jdeme na to:
Více v C.Č.:

Volno!!:)

16. listopadu 2011 v 16:49 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zítra máme svátek a v pátek nám dali ředitelské volno, to je PARÁDA!
Hned mám zítřek a pátek zabraný a mám co dělat, to je snad poprvé kdy mám o volnu co dělat. Jsme moc šťastná, že jsem v této třídě, díky nim mám v pátek co dělat.
Ve čtvrtek:
Spát budu do oběda jako vždy, odpoledne nevím co budu dělat a v pěět nebo v půl pátý jedeme do kina a v sedm nám ho dávají.
Jdeme na:

Breaking Dawn Part 1

Nehorázně se těším, ale štve mě, že na druhý díl budu čekat rok.
Dorazíme domů asi někdy okolo jedenácti nebo v půl dvanáctý.
V pátek:
Jdu ven se dvěma spolužačkama. Nejdřív jsem se ptala L. (budu psát zkratky) jestli má čas, ale říkala, že jde ven se Z. a jestli nechci jít s nima, tak jsem řekla, že jo a v půl třetí máme sraz na Černým mostě.
Nevím kdy dorazím, ale půjdeme do obchoďáku a vážně netuším jak dlouho tam budeme.
Dost se těším, takže fajn dny.
A o víkendu budu lenošit:D

-> Co plánujete vy?
-> Máte taky volno?

Už je tu zima a pár fotek s ní..

15. listopadu 2011 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Už je i sníh není jak brzo? Já vím, že už je půlka listopadu, ale i tak je to brzo, vždyť je ještě podzim a na to, aby byl sníh je podle mě prostě brzo.
Dneska ráno i sněžilo, když jsem nastupovala do autobusu, je to krásný pohled, ale zima je až moc velká. Nedá se to vydržet a ještě k tomu když jezdím do školy 45 minut. A z toho 15 minut jdu pěšky.
A hlavně když má autobus spoždění, tak na zastávce můžu umrznout.
Vyfotila jsem pár fotek přírody, jak to tu vypadá, myslím, že se mi nějaký povedly, dám je sem:
Více v C.Č.:

Novy dess..

15. listopadu 2011 v 16:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Je nový dess.
Vím, že se mi tamten povedl víc, ale chtělo to změnu a hlavně teplejší barvy. Venku je zima a na blogu jsem nechtěla studené barvy.
Tento dess tu nebude dlouho, protože v prosinci v blízkosti Vánoc ho změním, na nějaký zimní.
I tak se mi tento moc líbí. Chtěla jsem si ho sem dát už dávno, ale nemohla jsem, protože tamten dess se mi líbil nehorázně a byla jsem na něj pyšná, protože si myslím, že se mi velmi povedl

-> Co říkáte na dess?

Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:

14. listopadu 2011 v 21:39 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Pondeli: 83
Utery: 94
Streda: 80
Ctvrtek: 81
Patek: 77
Sobota: 150
Nedele: 89

Celkem: 654

Moc vám děkuju:)

♥♥ Beastly ♥♥

12. listopadu 2011 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Tento film je úžasný.
Včera jsem ho viděla poprvé. A je úžasný. Zdá se mi, že je to jako Kráska a Zvíře, jen je to novější a jinačí trošku. Ale je to nádherný film, protože hlavní herci jsou hezcí:)
Docela dobře ho dokázali zhyzdit. Divím se, jak to dokázali když je tak hezký.
Tento film určitě dodporučuju.
-> Viděli jste ho?
-> Když ne, podíváte se na něj?

My nails 4

12. listopadu 2011 v 14:59 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
Konečně mám nalakované nehty.
Nemohla jsem si lakovat nehty (a ještě nemůžu), protože mám praxi a tam to zakazujou.
Tak jsem si nalakovala a seru na ně. Pro mě je něco hroznýho když nemám nalakovaný nehty.
A musela jsem si je nalakovat i proto, že jsme konečně našla lak, který jsem, tak dlouho hledala.
Takový ten růžový, jak jsem tu o něm psala.
Tak a je tu postup:
Jaké laky jsem použila:
Bílý a růžový ( to je on)
Více v C.Č.:

Proč existujou?

11. listopadu 2011 v 22:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Proč existujou kluci?
Proč se mi líbí kluci, který nemůžu mít?
Je to snad naschvál?
To jsou otázky, na které nikdy nedostanu odpověď. A bohužel to bude, tak pořád a budu se trápit asi furt.
Je to něco hrozného, když se vám líbí kluk, ale víte, že s ním nemůžete být a nemůžete s tím nic udělat. Leda si ho zprotivit, ale i to často nepomáhá. U mě to třeba nepomáhá.
Bože, jak mě to štve. Snad to přejde, DOUFÁM!
Určitě to zná každá holka, prošla si tím 100% každá.
Poraďte mi, co mám dělat?
Nechci toto prožívat ještě, ale s tím nic neudělám.
Prosím poraďte, budu vám vděčná:)

Zima, zima, zima je..

9. listopadu 2011 v 18:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Celý den je mi děsná zima. Taky, aby ne, když už je podzim.
Sice jsem dneska měla sukni, ale punčocháče. Venku bylo příjemně a proto jsem si vzala sukni a chtěli jsme se fotit (s holkama). Nafotili jsme docela dost fotek, ale přidám jen jednu, která se mi moc líbí.

Dneska ve škole mi bylo fajn, protože se tam topí, tak je tam příjemně, ale přišla sem domů a je mi tu děsná kosa, protože moc netopí:(
Mně je zimá:(

Ve škole je to zas kruté, pořád testy a zkoušení. Je to hrůza. Blíží se i třídní schůzky, ale mamka tam stejně asi nepůjde. Dneska jsem dostala 3/4 z chemie, takže si to budu muset opravit, ale mě chemie totálně nebaví a máme blbou učitelku. A pak jsem dostala 2 z biologie a ekologie. Zítra mě čeká test z obchodní korespondence a němčiny a zkoušení z dějepisu a cestovního ruchu. Sice jsem už z obojího byla zkoušená, ale můžou mě klidně vyzkoušet znova.

Moc vám děkuju za návštěvnost. Nejsem tu každý den, ale i tak tu mám docela vysokou návštěvnost. Moc vám za ní děkuju, moc si toho vážím.

Dneska ve škole jste nás měli vidět s kamarádkama. Jsme byli pořád vysmátý. Jsme dělali blbosti a pořád jsme se jim smály a i fotkám:D Tady vám dám tu jednu fotku:
Simča, Já a Kája
Neslyším!! Nemluvím!! Nevidím!!
:D No prostě sranda.

Tuto fotku mám na tapetě a Simča také. Moc se mi líbí a tento nápad byl Káji, abychom toto udělali a myslím, že to byl dobrý nápad.
Ve škole už se dost dobře kamarádíme, všichni se všema, je to tam fajn, už známe i učitele, už je máme prokouklý. Už víme u koho si co dovolit;)

-> Co říkáte na fotku?