Září 2011

♥♥ Posel ztracených duší ♥♥

29. září 2011 v 20:40 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Na tento seriál nemám slov! Koukám na něj už dlouho a nikdy mě nepřestane bavit. Každý díl je děsně zajímavý a u některých se i bojím a mám šoky:D
Hlavní herečka je děsně hezká.. (Tu na fotce je hlavní herečka)
=> Koukáte někdo na tento seriál?
=> Co na něj říkáte?
U nás ho dávají na AXN přes všední dny od osmi a v neděli od sedmi. Můžete se dívat:)

Komplet..

29. září 2011 v 20:10 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Tak dess je kompletní. Už jsem dodělala i popisky. Teď jsem je dodělala. Moc se mi líbí. Podle mě se mi tento dess povedl nejvíc ze všech, vážně se mi líbí mooooc!:)
Možná ještě něco přidám, ale nevím ještě co. Budu přemýšlet. Tak já jdu přemýšlet:D

♥♥ Marina ♥♥

29. září 2011 v 18:29 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Toto je nová telenovela na Prima LOVE. Dávají ji místo Pravá tvář vášně, protože to už skončilo a musím říct, že Marina je děsně zajímavá.
Tady jsou hlavni postavy
Ricardo a Marina:
[marina6.jpg]
Marina je děsně hezká a ty její vlasy?:) Co já bych za ně dala.
Děj je velmi propletený a zajímavý.
Vážně doporučuju:)
=> Díváte se na tuto telenovelu?
=> Líbí se vám?


Třídní učitelka na zabití:///

29. září 2011 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
-> To neni možný lidi.. Máme tu nejhroší třídní učitelku co vůbec existuje. Jediná hrozná učitelka na škole a my jí dostaneme jako třídní. No není to politování hodné? Myslím, že ano!
-> Dneska jk na nás začala řvát? To není ani možný. Ona přilítla do třídy a začla na nás ječet, že někdo není přezutý, že se na nás jen hrnou stížnosti atd.. Ale ona ani nezavřela dveře a řvala na nás o hodině, takže to slyšela asi všichni. Vážně něco hroznýho.
Jsme z ní byli na nervy. Někdy máme chuť ji přizabít. Dneska na ní byli vytočený VŠICHNI..
=> Jakou máte třídní vy?
=> Jste rádi, že jí máte?
-> Já tedy ne, já bych chtěla učitele, kterého máme ne tělocvik a na biologii a ekologii. Je to fajnový učitel a zasmějeme se s nim a povídáme si s nim skoro o všem i o třídní a o ředitelce:D Prostě mu věříme a on nám taky:D A tohohle učitele chtějí všichni co jsem se ptala:) Ale smůla, máme tuhletu ježibabu:(

Nový dessign a nějaké info..

28. září 2011 v 23:22 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
-> Předchvílí jsem dodělala dess a hned jsem ho tu nastavila. Moc se mi líbí a udělala jsem ho v těch studenějších barvách, ta modrá a trošku ta barva na okrajích, chtěla jsem už udělat zimní, ale žádná celebrita nemá zimní fotky. Tak je tu tento. Nevím jak dlouho tu bude, ale asi dlouho, protože nemám čas dělat další dessy.
-> Jak jste si možná všimli, smazala jsem katalog dessů a objednej si dess. Nikdo si to neobjednával a hlavně nemám čas dělat dessy. Jo teď jsem udělala pár, ale nebaví mě to tu přidávat a zbytečně. Takže s free layoutama už nepočítejte. Budu přidávat jen obyč, grafiku. Jako blendy a signatury.
-> S popiskama počítejte, tak o víkendu. Teď už je dělat nebudu. Jsou na dlouho, jsem unavená a zavírají se mi oči. Podle mě nejsou, tak důležité, takže o víkendu to bude stačit.
=> Co říkáte na nový dess?
Tak dobrou noc děckáá♥
Vaše ♥Bubble♥

Praxe..

23. září 2011 v 23:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Ahoj děcka, dneska jsem měla praxi. Povím vám, že jsem byla pěkně hotová. Měli jsme od sedmi, šli jsme hned do kuchyně (nejdřív jsme šli do šatny se převlíct do kuchařskýho) pak do kuchyně, hned nám dala práci a vařili jsme oběd č.2 pro školu. Vařili jsme špagety. Jasný vypadaj jednoduše, ale tak jednoduchý nejsou a hlavně když se to vaří ve velkym a oni dělali podle jinýho receptu, takže ještě horší. Jednu mojí spolužačku pověřila tím, že to bude míchat tu omáčku a pak, že to musí ochutnat a poznat co tam chybí. My všechny jsme jí pomáhali, ale nevěděli jsme nikdo. Pak to mistrová vzdala a sama to dochutila. Pak jsme dovařili a to bylo asi v 10:00h., protože v 11:15h. byl výdej obědů. Nejdřív nám řekli, že na výdej jdeme my, ale nešli jsme, protože jsme to nestihli. Mistrová nás pověřila tím, že musím umýt zdi (dlaždičky), takže my jak kreténi, tam myli zdi. Místo, aby jsme se učili vařit, tak jsme myli zdi. No jak uklízečky. To jsme is říkali, že za to by jsme si měli říct o 100 Kč,- navíc (my za toho kuchaře, dostáváme plat). Říkali nějak 200 Kč,- nebo 300 Kč,- na měsíc, uvidíme. No, tak jsme to umyli, pak nám řekla, že máme udělat podlahu. Takže jsme stříkali hadicí (vodou) podlahu, mistrová nám tam nalila jar a rejžákovali jsme. Když podlaha byla celá od pěny, tak jsme to stírali do kanálu. No pěkná námaha. Domyli jsme podlahu a šli jsme dozadu do kuchyně, vybírat nádobí použitý. Jako, že lidi snědli a donesly to k nám a my setřeli do kbelíku ty zbytky a dali do držáku a pak do myčky. K obědu jsme se dostali asi okolo 12:00h. A v 12:30h. jsme skončili a šli se převlíct. Povím vám, že jsem byla ráda, že jsem dojela domů. Na Černým mostě, když jsme přišla, tak zrovna přijel bus, který jel do Brandýsa (ke mě), ale já ho naschvál nechala ujet, protože jsem chtěla jet až ve 13:15h. 346, která jede až ke mě k baráku, protože jsem byla až moc unavená na to, abych šla pěšky až domů. Došla jsem domů a usla na celý den. Takže v pohodě jsem to ukončila..
No tu máte celý, dnešní den. Pěkná makačka vám povím.
P.S.: To jsem se ještě rozhodla, že si budu hledat práci, protože potřebuju peníze na Vánoce a potřebuju ještě nějaký knížky a oblečení, tak si potřebuju vydělat. Nevím jestli něco seženu, ale budu se snažit. I kdybych nesehnala tady, tak budu schánět v Praze, je mi to jedno kde, hlavně, že práce bude.
Vy práci máte? jde to stíhat, když je škola?

Už se má ochlazovat..

17. září 2011 v 23:21 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Počasí. Už se má ochlazovat, nevím proč asi jsem divná, ale už docela chci, aby se ochladilo. Už mě nudí ta horka, to slunce. Už toho mám normálnš pokrk. V noci už je pěkná kosa, protože ráno už jsou na autech námrazy. Jak chodím brzo do školy, tak je děsná kosa a v Praze je ještě větší, tak nikdy nevím jak se mám oblíknout. Vždycky v Brandýse je mi akorát, přijedu do Prahy a můžu umrznout. No hrůza. Dneska jsem se ptala mamky, jestli zítra nepřehodíme zimní věci, protože v těch eltních mi je zima. No, aby jste to chápali, my to třídíme, na léto dáme zimní věci do krabic a dáme je do "úložnýho prostoru" a na zimu, to prohodíme. Jinak by se nám to nevešlo do skříně. Tak uvidím jak to dopadne, snad to prohodíme. Už nemám co nosit, všechna hezká a teplá trika mám pravě v zimních, hlavně proto to chci prohodit:D

Škola. Je už docela drsná. Tenhle týden máme samé testy a zkoušení. Zítra se budu jen učit. Na Dějepis, Angličtinu (na tu, ale neni potřeba, takže se škrtá), Tosku (Technika obsluhy a služeb) a Cestovní ruch. Je toho docela dost a hlavně nevíme z čeho, už toho máme docela dost napsané. Ta angličtina je lehká, protože je to úplný začátek, ale ty další předměty, to je jiná. Budu se muset učit, ale na to nejsem zvyklá, takže si musím zvykat. Ségra se mi za to směje, protože ona jde od školy až v říjnu, ale to si pište, že to se jí pak budu smát já:P

Články. Budu přidávat, jen takto jeden po týdnu. To bude vždykcy delší článek, co se událo za celý ten týden. Nemám čas přidávat přes všední dny. Přicházím pozdě. Pak dělám školu. Pak jsem unavená a koukám na tv, večer a jdu spát a pak to jde odznova. V pátek tu nebudu 100%, protože máme praxi a to budu tak hotová, že zase prospím celý pátek, jako minulou praxi. To mě děsně vyčerpalo, to se mi nikdy nestalo, že bych tak dlouho spala a hlavně přes den, ale aspoň jsem se vyspala. Když každý den vstávám v pět.

Fotky. Ve škole jsme se fotili s holkama. Dost jsme se u toho nasmály, ale fotky ještě nemám. Má je spolužačka, protože fotila. Já mám foťák v prdeli, ale to je jiná. Nafotili jsme prý asi 50 fotek, ale nevadí. Skoro na všech děláme ksichty, jen na mále se tváříme normálně, hlavne proto, protože já mám skoro na všech výgeb. To se nedalo se nesmát:D Až budu mít fotky, tak sem nějaké přidám, ale jen nějaké.

Spaní. Už se mi chce spát. Dneska jsem koukala na 3 díly Qeer as folk a docela mě to uspalo. Ne, že by to nebylo zajímavý, to víte, že je, ale prostě se mi chce spát, jen kolik je, že ano. Tak jsem vám napsala nějaké souhr a jdu si lehnout. Článek čekejte příští víkend. Tak papa♥
Vaše ♥Bubble♥

Kecy o všem možném..

10. září 2011 v 23:09 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Vím, že jsem se docela dlouho neozvala, ale to proto, protože nemám čas. To víte škola, je škola. Máme praxi, učení, zařizování a všechné okolo toho. Prostě je toho moc a není čas na psaní článků. Jasný, Sb obíhám na to čas je, ale na články ne, takže to teď omezím. A budu psát málokdy, prostě když budu mít čas.

Škola je fajne. Zatím tam ráda koukám, protože tam mám moc dobré kamarádky, s kterými si moc rozumím. Mám celkovo fajn třídu, jsem ráda, že jsem tu. Lepší jak na základce, zatím. Uvidím, jak se to vyvrbí, zatím se ani tak jako moc neeznáme, ale uvidím.

Včera jsme měli praxi a když jsem přišla domů, tak jsem myslela, že to se mnou šlehne. Já byla ráda, že jsem došla domů, až tak jsem byla utahaná. To jsem nikdy nebyla. Byli jsme v kuchyni, vařili jsme a pak myli celou místnost nádobí. Od sedmi do jedné odpoledne, dobré ne? Bolel mě celej člověk. Nejvíc záda a nohy. Přestávku jsme měli jen na oběd a to v 11:15h. a to bylo jediné jídlo za celou dobu. Přišla jsem domů, sedla si k pc a usínala jsem u něj, tak jsem si řekla, že si dám na chvíli šlofíka, ale trošku se prodloužil. Spala jsem od tří do osmi, trošku delší no. Aspoň jsem se konečně vyspala a hlavně jsem se vyspala z tý unavenosti. Pak jsem šla spát někdy po půlnoci.

Ségra mě nakazila se seriálem: Queer as folk. Nejdřív jsem jí nadávala, že se na to furt kouká a furt mi říkala, ten děj, co se dělo v jakym díle:D A pak mi ukazovala hlavní herce:D A pak právě včera večer mi pustila jeden díl a pak jsem si pustili asi tři za sebou, a tak mě to chytlo:D Vážně moc hezky herci:)

Konečně víkend, už jsem potřebovala se vyspat. Každý den vstávám v pět nebo šest ráno a je to hrozný. A často zaspávám, protože na to nejsem zvyklá a hlavně na to dobíhání na autobus. Na to jsem si už docela zvykla, ale na to stávání? Často usínám ještě v autobuse, ale to bych pak zaspala zastávku a to by byl průšvih:D Takže si mám ještě co zvykat.

Jak jsem psala, tak počítejte s menší aktivitou, jo budu odepisovat na komenty a obíhat, ale ne každý den, jak jste zvyklý ode mě. Bude to málokdy za týden, protože jen přece je to už střední a je to něco jiného. Tady se budu muset vážně učit. Zatím ne, že ano, protože se ještě moc neučíme, ale to nic neznamená. Na blogu budu více méně, tak o víkendu. Tak s tím počítejte.

Rovnátka už mám nasazovací, a abych pravdu řekla, tak mě z nich pěkně bolí zuby. Snad ještě víc, jak z těch na pevno. Je to hrůza, ale budu si muset zvyknout, protože je budu nosit několik let, no..

Trošku měnší info, ale měli jste to čekat, když jsem tu dlouho nebyla:D Asi čekejte článek příští víkend, aby byl nějaký delší:)
Tak já jdu papa♥
Vaše ♥Bubble♥

Konečně rvoné zuby!:)

6. září 2011 v 20:39 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Ahoj zlata, ano konečně rovné zuby. Jsem nejvíc nadšená. Pořád se usmívám do zrcadla a koukám na úsměv. Jsem divná? Ano jsem ani se nedivte. Od malička jsem měla křivé zuby, špičáky jsem měla nahoře a vypadala jsem jak upír, tak mi mamka jeden den řekla, jestli nechci rovnátka a já řekla, že klidně, že je mi to jedno. A dneska po roce a dvou měsících ani nevíte jak jsem se těšila. NEHORÁZNĚ! Konečně jsem se dočkala a výsledek je skvělý. Také jak jinak, po roce a něco, kdybych je měla přes 2 roky nebo víc, tak to bych asi nemohla, ale někdo to tak má.
ALE výsledek za to stojí! Rovnou jsem se dneska musela vyfotit, to se nedalo. Dám sem foto. Mamka mi to foto chválila a i kamarádky na FB (:D), ale i na živo:)
Bez Rovnátek:
PO!
Fotka nic moc, ale aspoň něco. Já jsem ráda, že se mi povedla tato! Zkoušela jsem několikrát se vyfotit s rovnátkama, ale to se nedalo. To vždycky vypadalo děsně, ale povedla se mi jedna fotka přidám.
S Rovnátkama:
PŘED:
Je hrozná, ale aspoň něco. Myslím, že je to focená včera, ale nejsem si jistá.
Tak tu máte fotky.
Myslím, že ta první je lepší, ale posuďte sami.
Tak já jdu papa♥

Navstevnost (29.8. 2011 - 4.9. 2011)

6. září 2011 v 16:20 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (29.8. 2011 - 4.9. 2011) je:

Pondeli: 114
Utery: 114
Streda: 101
Ctvrtek: 110
Patek: 97
Sobota: 124
Nedele: 89

Celkem: 749

Moc vám děkuju, je nádherná:) Jste zlata:)

Dneska byl suprový den!

5. září 2011 v 18:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Ahoj zlata, jak se dneska máte? Já suprově. Dneska byla škola, jak jinak. A bylo to suprový. Ještě se moc neučí, ale i tak to bylo super. Třetí hodinu jsme měli mít tělocvik, ale nevěděli jsme kam jít, tak jsme zůstali ve třídě, takže jsme asi přes 15 minut byli sami ve třídě. Ani nebyl hluk. Přes těch patnáct minut, jsme všichni kecali a běhali po chodbě:D Rozhodli jsme se, že já a tři kámošky půjdeme na záchody, tak jsme šli a nasmály jsme se tam jak něco:D Slyšeli jsme jak někdo jde, tak jsme každá zalezli do jedné kabinky a zůstali tam chvíli:D Pak jsme vyšli ven, ale jen tři. Pak jsme slyšeli z poslední kabinky: "Holky, mně nejde otevřít kabinka." :D No my padali smíchy:D
Pak se nějak dostala ven a šli jsm do třídy, jenže jsme viděli jak za náma jde nějaká učitelka, tak jsme začli utíkat do třídy:D, ale nějak to nevyšlo a já vzala kliku otevřela, ale všechny do mě narazili, tak jsme tam málem hodili držku:D Bože, takový trapas a před všema:D No, tak jsme se nasmáli:D
Super den ne?:D
Dneska jsem nic nepřidala, protože se mi nechtěla, neměla jsem náladu. Zítra nevím jestli něco přidám, ale mám novinku.

ZÍTRA MI SUNDAJÍ ROVNÁTKA!!

Jestli se mi povede nějaká hezká fotka, tak jí sem dám:) Ale nevím:)
Už se těším až je budu mít dole. WUÁÁÁ! Ani nevíte jak:)
Tak já jdu papa♥

5 hodin u bývalý třídní učitelky:D

3. září 2011 v 23:49 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Dneska jsem byli u Zemanový (naší bývalý třídní učitelky) a říkám vám. Bylo to super! Hrozně jsem si to užila:) Jasně zvala celou třídu a přisli jsme 4, ale to vůbec nevadí, i tak jsme si to děsně užili:)
Ve čtyři jsme měli být u ní, tak jsme k ní dorazili a šli na zahradu, tam jsme si sedli do stínu a kecali, popíjeli kafe, kouřili cigára:D (já ne).. Pak jsme si přesedli an jiný místo, protože vybalili vodní dýmku (já jí nekouřila, ale budu muset na příští opejkačce:D). Vodnice skončila a šlo se opejkat. Ohýnek se zapálil a šli na řadu buřty:D
Buřty byli výborný:D Po buřtech odešel spolužák domů a přišla spolužačka s kamarádkou, tak jsme s fotili, jedli a pak si dali další vodnici:D (já ne), I učitelka si dala a ještě řekla, že ví co si koupí k narozkám:D Takovouhle opejkačku uděláme další ještě na podzim a tam si musim už dát vodnici, protože mě přemluvili:D Oni mě přemlouvali celej večer, ale já se nedala a teď už jsem řekla, že příště, protože se to nedalo vydržet:D
Vážně to bylo supr a teď se domluvilo, že příští víkend, bude chlastačka v Martinově, takže super ne?:D A teď mě na ní zve spolužák, tak asi půjdu..
Chci konečně se napít, taky:D Tady nemám s kym:D Snad to bude suprový jako teď:)
Přišla jsem v devět večer a mám dobrý zážitek a asi 67 fotek:D Ale já jsem na dvou:D, protože jsem to všechno fotila, to je nejhorší no.. Ale nevadí, taky skoro všechny fotky jsou u vodnice:D Takže...:D
Dám vám sem jednu fotku, která se mi hrozně líbí:)
Já jsem ta úplně vpravo, uprostřed je Jirka a vlevo je Janča. (Bývalý spolužáci)
Byl trošku větší ohníček:D Učitelka spalovala různý větve:D
Tak já jdu papa♥
P.S.: Všechno to jsou bývalý spolužáci:)
Vaše ♥Bubble♥

Rozvrhy 2

3. září 2011 v 12:59 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Jak jsem slibovala. Je tu druhá várka rozvrhů:)
Podle mě jsou lepší:)
Více v C.Č.:

2.září? Supééér:)

2. září 2011 v 22:42 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Tak dneska druhý den ve škole a řeknu vám úspěšný. Už mám kamarádky. Hezcí kluci, to vám povím, ve třídě mám 5 hezkých kluků a na celý škole jich je habaděj:D Já když je viděla, já na ně zírala na všechny:D A jeden ze třídy se mi děsně líbí %-)
To jsem ještě neviděla. Tolik hezkých kluků. S těma spolužačkama si hrozně rozumím, s jednou mám dokonce stejný vkus na kluky:D
Nejlepší, ale je, že od pondělí už jdeme normálně podle rozvrhu a máme hned 3 hodinu tělocvik. JENŽE! Učitelka nám dneska neukázala školu, takže nevíme kde co je, takže to znamená, že nevíme kde jsou tělocvičny. A jak tam trefíme to nevím:D Budeme po škole bloudit hodinu:D
Hned v pátek máme první praxi a hned budeme vařit:-o Já jsem v kuchyni úplně levá, to dopadne:D
Těším se docela do té školy, uvidíme jaký budeme kolektiv až se budeme všichni znát. Já vím jak se jmenujou kluci, ale holky se mi pletou:D Ale děsně. Snad budeme dobrá kolektiv.
Ale co je blbý, je to, že nás ty starší žáci upozorňujou, před naší třídní:D Prý si na ní máme dát bacha, že je hrozná. To jsme poznali i my! Nejhorší učitelka, snad a my jí schytáme jako třídní:D To je zlej sen!
Takže snad bude v pohodě, tvl první týden co se bude učit a já hned dva dny budu chybět, dobrý ne?:D No jo, doktoři:D
V úterý jdu na rovnátka, konečně sundavání:) A ve čtvrtek doktor v Praze.
Tak já si jdu lehnout, dneska furt usínám, taky se nedivte, když jsem vstávala v pět!
Tak papa a dobrou♥
Vaše ♥Bubble♥

Rozvrhy 1

1. září 2011 v 21:10 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Udělala jsem pár rozvrhů dám vám je sem:)
Snad se budou líbit:)
Více v C.Č.:

1.září za mnou:)

1. září 2011 v 15:59 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Tak 1.září je za mnou. A můžu říct, že to bylo docela v pohodě. Přišli jsme do jídelny, kde byl sraz a tam jsme měli stoly (každá třída svůj). Našla jsem svůj a sedla si tam kde bylo volno. Ob židli si ke mě sedl jeden fakt hezkej kluk (můj spolužák), ale nebavili jsme se. Zatím jsem se nebavila s nikým. Pak mluvila ředitelka a pak zástupce, potom si pro nás přišla třídní a odvedla nás do třídy. Tam jsme měli na židlích napsaná jména a žákovské, podle toho jak chtěla ona. Tak jsem hledala své jméno a jak jsem čekala byla jsem hned v první řadě. Klasika, tak jsem si tam sedla a vedle mě si sedla Angelina (z Ukrajiny), tak jsme si povídali a pak někam odešla se zástupcem a pak jsem zjistila, že přestoupila do jiné třídy, takže jsem si pak neměla s kym povídat a seděla jsem sama. Pak nám napsala rozvrhy na tabuly. Ano, ROZVRHY! Máme to rozdělené na sudý a lichý týden. Vážně nevím proč.
Napíšu vám mé předměty:
Český jazyk a literatura - ČJL
Anglický jazyk
Německý jazyk
Občanská nauka
Dějepis
Chemie
Biologie a Ekologie
Matematika
Tělesný výchova
Informač. a Komunikač. Technologie
Profesní a Etická výchova
Ekonomika
Technologie Přípravy Pokrmů
Obchodní korespondence
Technika Obsluhy a Služeb
Cestní ruch
Hotelový provoz
Tak to jsou mé předměty. Dobré ne? Taky si myslím, bude to drsné, no...
Pak nám četla školní řád a šli jsme domů.
Zítra nám ukáže školu, kde co je, budu si muset udělat kartičku na obědy a budeme řešit podrobně ten školní řád. Zábava:/
Doufám, že se zítra začnu s někým bavit, hodně lidí se v tý třídě zná, ale jinak asi půlka se nezná, takže nejsem sama, co se s nikym nebaví, tak snad někoho najdu.
No, tak myslím, že to dneska šlo dobře, uvidíme, jak to bude zítra. Snad taky dobrý.
A jaký jste měli vy první den?