Srpen 2011

Poslední den prázdnin!

30. srpna 2011 v 23:02 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Tak zítra je poslední den prázdnin. Jak se cítíte? Jak jste si užili prázdniny? Já, abych řekla pravdu, tak to byli moje nejlepší prázdniny ze všech. Tyhle si budu dlouho pamatovat. Vážně jsem si tyto prázdniny užila a jak jsem už několikrát říkala, tak 2 MĚSÍCE prostě nestačí. Aspoň 4:D Souhlasíte ne?:D
Ve čtvrtek už je škola, a abych pravdu řekla, tak je to hrozná představa. Vůbec se netěším, no já se spíš bojím, ale ať už to mám za sebou. Snad to bude v pořádku. Škola se mi zatím docela líbí, ale ještě jsem to tam neviděla celý, to nám snad ukážou 1.září nebo nevím kdy. Co když nebudu vědět kde jsou záchody a budu potřebovat?:D Co pak?:D Budu procházet celou školu a co když ubud procházet hotel místo školy?:D Sakra!:D To by byl menší trapas!:D
No to se mi snad nestane:D
Do školy mám zatím všechno připravené, jen ještě nemám tu černou sukni a nevím kde jí sehnat. To bude průšvih jestli jí nebudu mít. Do háje! A nikdo neví kde jí můžu sehnat. Doufám, že jí někde najdu. Budu muset dobře hledat. Penál už mám hotový a plný. Sešity budu vědět až ve čtvrtek a knihy taktéž, tak bude nakupování.
Ještě se mi nechce spát, ale budu si muset lehnout, protože nás brzo ráno vzbudí, ne rodiče, ale chlapi co tu dělají zateplování paneláku. A jsou to hrozný rány, terpve stavěj lešení a jsou na našem patře, před našim oknem, takže to jsou pěkné rány a pracují už nějak od osmi ráno. Takže mě 100% vzbudí, bohužel.
Tak já si jdu lehnout papa♥

Blendy 28 - Ashley Tisdale

30. srpna 2011 v 22:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Po dlouhé době blend. Podle mě se mi povedl, ale co si myslíte vy?

My nails 3

30. srpna 2011 v 20:49 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
Před chvílí jsem si dolakovala nehty a líbí se mi tak, že jsem to nafotila a dám vám sem návod:)
Jaké laky jsem použila:
Černý, stříbrný a pleťový
Více v C.Č.:

Samé běhačky..

29. srpna 2011 v 22:20 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
To je hrůza. Samé běhačky kvůli škole, to je hrůza vážně. Vůbec se tam netěším a blíží se to tak rychle. To není ani možný jak rychle to utíká. Dneska jsme teda byli v Praze, udělali jsme průkazky na autobus a mě koupili učebnici (5 dílů). Tyhle učebnice jsou zajímavé, hned jsem si je prohlížela a byli vážně zajímavé. TEDA!:) Pak jsem si koupila sluchátka k mobilu. Tamty co jsme měla, tak jsem ztratila a dlouho jsem neměla sluchátka. Tak jsem dneska zašla do obchodu s mobilama a koupila jsem si je za 250,- to je na samotné sluchátka málo, jsou i dražší. A koupila jsem si heeezké ty vado:)
No, tak to bylo dneska. Zítra jdu pro Zdravotní Průkaz, pro školu kvůli kuchyni (na praxi) pak půjdeme do města okopírovat moje vysvědčení 9.ročníku a pak jdeme někam koupit penál.Nemám.
Ve středu bysme měli jet do Tesca kupovat ty kraviny do školy. No jo vždyť to znáte. Klasika. A další učebnice a sešity koupím až v září. Protože nevím co potřebuju ani rozvrh nevím.
Doufám, že bude nějakej normální, protože na základce jsme vždycky měli šílenej rozvrh.
Koukám na Deset a půl stupně: Apokalypsa 1/2.
Už jsem to viděla a tento film se mi moc líbí. Je to katastrofický film a takový já mám moc ráda, protože jsou děsně zajímavá, ale vždycky se pak divím co se klidně všechno může stát.
Viděli jste ho?
Co na něj říkáte?
Na rovnátka nejdu zítra, tak jak jsem měla kvůli těm oparům. Dneska jsem tam volala a ptala jsem se jestli by mě nemohla přeobjednat někdy na začátek září a dala mi to na 6.9. takže to nebudu ve škole a jdu na rovnátka a pak hned 8.9. jdu do Prahy k doktorovi. To je bezva ne? Začátek školy a já hned dva dny budu chybět, vážně bezva, ale jsou to doktoři no. Takže už 6.9. nebudu mít rvonátka. WOW! Jak já se těšim.
Tak já se jdu koukat papa♥
Vaše ♥Bubble♥

Potřebuju pomoc!!:(

29. srpna 2011 v 21:19 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Bez_nbzvu.jpgBez_nbzvu.jpgPotřebuju pomoct. Scháním černou, společenskou sukni na servírku, ale nemůžu nikde najít a nejradši bych byla kdyby byla na pas, protože je to hezčí.
Bez_nbzvu.jpgNevíte někdo kde bych jí mohla sehnat? Už jsem hledala tady ve všech obchodech a nechci jezdit zbytečně do Prahy, protože nevím jestli jí tam někde mají.
Nějakou takovou hledám, ale přinejlepším čistě černá:) Kdyby byla taková a čistě černá, tak by byla vážně ideální:)
Tak nevíte někdo kde bych mohla nějakou takovou sehnat?
Prosím všechny o pomoc je to nutné.
Jinak mám všechno: košili, zástěru a botky, ale sukni pořád nenacházím a za dva dny je škola, takže musím spěchat. Tak kdo bude vědět, tak prosím napište mi to:)
Děkuju vám:)Bez_nbzvu.jpg

Fotky v kuchařském oblečení..

29. srpna 2011 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Dneska jsem se fotila v mém kuchařském oblečení do školy..Povím vám, že je to dost vtipné:D Já padám smíchy, když koukám ty fotky:D Tak prosím nespadněte ze židle, když budete koukat tyto fotky:D

!VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!


Navstevnost (22.8. 2011 - 28.8. 2011)

29. srpna 2011 v 19:20 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:

Pondeli: 78
Utery: 77
Streda: 93
Ctvrtek: 98
Patek: 88
Sobota: 92
Nedele: 116

Celkem: 642

Moc vám děkuju:) Jsme nadšená, konečně ta návštěvnost stoupá:)

Zítra se naběhááám!!

28. srpna 2011 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Zítra bude běhaček. A všechno jen kvůli škole. Všechno bude v Praze. Nejdřív jdeme sem do banky si vyměnit peníze z eur na koruny. Pak jedeme na čerňák kvůli průkazce, pak do mojí školy, aby mi to potvrdili pak zpátky, aby mi udělali tu průkazku. Průkazka bude a jede se do Bílé Labutě kvůli učebnicím. Teď jestli je budou mít. A pak se někde cestou musí nabít opencard. Pak jedeme domů. Pěkně se to prodraží a budou bolet nohy.
Všechno jen kvůli té škole. A pak v úterý musím brzo ráno vstávat a jít k doktorce kvůli zdravotnímu průkazu. Také na školu. Kvůli kuchyni. Bozééé! Já se nevyspim. A nevím co bude ve středu asi se půjde nakupovat. Jako propisky, tužky, atd...
Už máte nakoupeno?

Povím vám jedno: MÁM NERVY!!

28. srpna 2011 v 21:59 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ano mám nervy...Hlavnš kvůli škole, ale to asi každý. A pak proto, protože mám

4 OPARY

A LOUPE SE MI OBLIČEJ

Loupe se mi obličej, protože jsem byla spálená, tak se mi to až teď začlo loupat, jsem vážně šťastná. A ty 4 opary? No jo všechny 4 se mi udělali přes 1 noc. Jeden nic a pak druhý den hned 4? No co to je? Já když to viděla, tak mě mohlo šlehnout. A to pár dní před prvním dnem do školy. Jsem vážně nadšená.
První den do školy půjdu jak zrůda..Bože já jsem nasraná..Dělám co můžu, aby se mi nějak hojili, ale nic nepomáhá. Všichni mi radí pastu, tak si jí dávám a uvidím, ale nevíte někdo o něčem? Co by pomohlo na opary? Mě nic nenapadá a všichni mi radí jen tu pastu.
Tak prosím o pomoc.

New layout s Ashley Tisdale:)

28. srpna 2011 v 21:50 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Udělala jsem nový dess a jestli jste si všimli, tak je jiný než dělávám na tento blog. Má menší záhlaví. A proč? Proto, protože kámoška mi říkala, že tamty záhlaví byli moc velké, že bych je měla dělat menší. Poslechla jsem její radu a co myslíte? Je to lepší? Povedl se mi?
Podle mě se mi povedl a sestře se také líbí. Prosím pište své názory.
Udělala jsem ještě takové teplejší barvy, ale příští layout už bude se studenýma barvama, protože se blíží zima, sice je ještě teplo, ale to nevadí. Takže poslední letní layout, užijte si ho:)

..Škola se blíží rychlostí blesku..

27. srpna 2011 v 16:05 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Ve čtvrtek už jdu do školy. To není mžný jak ty prázdniny rychle utekly. To vážně vždycky, pořád opakuju, že dva měsíce prázdnin je málo. Já nechci ještě do školy, vůbec tam nechci, netěším se tam a nemám všechno sehnané. Nemám ještě udělané průkazky na autobus a táta chce odjet a já ho do školy neuvidím, takže nevím kdy si řeknu o peníze. Leda zítra to je jediný den kdy ho uvidím a pak odjede a pak přijede až když bude škola. A hlavně nevím kde se ty průkazky ostarávají, to ví táta a ten odjede, takže smůla ani ségra to neví, takže pech.
----
Kuchařské oblečení už mám sehnané (koupené) dneska jsem to vyžehlila. Včera jsem si to zkoušela a povím vám, že v tom vypadám vtipně. Taky jak jinak. Ségra se mi smála, tak mi řekněte jak se v tom mám ukázat ve škole?:D To nedokážu. A to jsem ještě ani nesehnala sukni na servírku. Nidke nemůžu sehnat černou-do pasu-po kolena. To je hrůza. Dávají nám oblečení, které se těžko schání. Snad to seženu.
----
Byla jsem ve škole (na střední) kvůli jedné průkazce, kterou mi tam museli potvrdit, že jsem student. A vážně jsem zírala. Oni tu školu nabarvili, ale kdyby nějakou normální barvou, ale oni dali takovou neobvyklou. Je taková zářivá červeno-oranžová. Něco takového, nevím jaká je to přesná barva. A ten hotel co je k té škole, tak ten předělávají teď. Jsem zvědavá jak dopadne.
----
Takže shrnutí. Těšíte se do školy? Jak jste asi poznali já NE! Uvidím jak mi bude, když dorazím do třídy, ale bojím se toho.

Navstevnost (15.8. 2011 - 21.8. 2011)

27. srpna 2011 v 15:27 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:

Pondeli: 56
Utery: 96
Streda: 70
Ctvrtek: 80
Patek: 93
Sobota: 70
Nedele: 78

Celkem: 543

Moc vám děkuju:)

Přespání u kamarádky:)

25. srpna 2011 v 22:20 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček

Ahojkýý moji zlatí návštěvníci.

Včera jsem jela ke kamarádce do Dřís, protože byl hrozný hic, tak jsme chtěli jít na koupaliště, tak jsem k ní přijela a šli jsme nejdřív k ní. Ona se sbalila a vyrazili jsme (pěšky) do Konětop na koupaliště. Když jsme tam došli, tak tam bylo pár lidí, prostě skoro nikdo. Taky, aby ne když bylo 10:15h. a ještě moc ani nesvítilo sluníčko. Bylo pod mrakem. Šli jsme, tak brzo, aby jsme tam byli dlouho a taky, že jo. Pak asi okolo půl dvanáctý už svítilo sluničko a byl hic, tak jsme si řekli, že už půjdeme do vody. Kámoška, tam šla jak první a byla ve vodě docela rychle a pak jsem šla já, abych řekla pravdu to trvalo dýl:D Ta voda byla studená jak něco. To se nedalo a ještě když to slunce teprve vylezlo, jsem nebyla ani vyhřátá nic. A pak jsem tam vlezla, ale docela pomalu. Ve vodě jsme byli chvíli, vylezli jsme a šli se opalovat. A pak vždycky jsme uschly a když nám bylo horko, tak jsme šli zpátky do vody. Kámoška tam lezla dlouho a já jsem se odhodlala a hned jsem do té vody vběhla a skočila šipku. No šipka se tomu nedala říkat, ale něco na teb způsob:D A kámoška se divila, že jsem do tý vody, tak rychle vběhla, prej jestli mi nehrabe:D
No takhle to bylo až do 16:00h. odpoledne. Tak dlouho jsme byli na přímém slunci. A taky tak vypadáme. Kámoška je celá opálená a já? Spálený xicht, až mě bolí. Auuuuuuuuu! Spálená ramena a docela i záda. Auuuuuuuu! Stehna byla spálená, ale už zhnědla, ruce taky, hrudník je červený, ale ten nebolí. Ale obličej mám pěkně červenej, jak blbec!
Pak se mě kámoška zeptala, jestli bych u ní nechtěla rovnou přespat a já jako, že klidně. Volám mamce a přemlouvám jí, pak mi to dovolila, ale musela jsem přijet do jedný. Tak jsme se radovali.
Ještě jsme byli na koupališti a já vytáhla foťák a fotili jsme se. (Teď jsem ty fotky doupravila a žádná sláva:D). Dám sem dvě fotky.
Pak jsme šli v těch 16:00h. domů, protože nás to už nebavilo na tom slunci. Došli jsme domů a její rodiče si z nás dělali srandu:D Že jsme červený:D Takže se celej den řešilo to, že jak jsme spálený:D Fakt sranda:D Její táta mě tam obsluhoval:), povídali jsme si. Fakt má nejvíc v pohodě rodiče.
Pak jsme šli na počítač a koukali na internetu filmy. A takhle jsme koukali do večera. Když skončili filmy, tak sme si pouštěli různá fakt vtipná videa a my brečeli smíchy:D Pak okolo 21:30h. Přijela kámošky sestřenka a její babička a s nima i její brácha, protože byl u nich na prázkách. Tak jsme si s nima povídali a její brácha nás tam fotil. Ty fotky nemám já, protože nás fotil na jejich foťák, takže nevím kdy ty fotky dostanu, ale je jich hodně. A jsou trhlý:D
Po nějaké době odjeli a my jsme šli ve 23:00h. ven, protože kámošky máma za náma přišla ať jdeme ven a ať se tam někde fotíme:D Tak jsme šli a nafotili jsme vážně hodně fotek. To bude upravování:D Některé se vážně povedli;)
Pak jsme přišli domů okolo 0:30h. a šli do obýváku si pouštět filmy. Jenže pak zqačala bouřka, ale kdyby nějaká malá, jenže takový rány? A já, která se bojí od malička bouřky, umíte si představit co jsem dělala? Kámoška ze mě měla prdel:D No, pak se kámošky rodiče vzbudili asi ve 2:00h. a řekli nám ať vypneme televizi, aby do toho neprásknul blesk, tak jsme šli do pokoje, lehli si a říkali si vtipy. No nasmály jsme se. Říkali jsme si nejlepší hlášky z kameňáku:D¨Šli jsme spát asi okolo 2:30h.
Měli jsme vstávat asi v 8:00h., protože jsme se chtěli dívat na filmy v pc, ale nějak jsme neslyšeli budík a vstaly v 10:45h. a mě jel bus ve 12:44h. řeknu vám, nestihli jsme ani jeden celý film:D najdeli jsme se a pádila jsem na bus. Kámoška mě doprovodila, zamávali jsme si a pak jsme dorazila domů a bylo po krásném zážitku:)
Řeknu vám, bylo to báječný:) Rozumíme si, obě jsme trhlý, pořád se smějeme:) A hlavně se máme rády (jako kamarádky). Nejvíc mě dojalo když řekla kamarádovi přede mnou, že jsme její druhá nej. kámoška. Jééééj! Já to tak nebrala, já to prostě brala jako, že jsme dobré kamarádky, ale ona to brala, že jsem její druhá nej. Nevíte ani jak mi bylo když jsem to slyšela:)
Takže proto si tak rozumíme. Její první nej znám moc dobře a mám jí také ráda, ale s touto kámoškou si rozumím víc, jak vidíte:)
A teď nějaké ty fotky z toho koupaliště:)
To je ta kámoška:) (Já jsem ta s černýma plavkama:D)
Fotky nic moc, taky se nedivte, je to u vody:D

Lidi, já leknu...

23. srpna 2011 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Vážně vím povím, že to horko není normální. Dneska jsem byla celý den doma, protože kdybych vyšla ven, tak bych se tím horkem asi roztekla. Vážně je to něco neskutečný a ke konci prázdnin, když všichni řeší věci do školy. Třeba teď říkali ve zprávách, že v pátek má být tu u nás až 36°C a to já zrovna jedu do Prahy já fakt LEKNU! Jedeme sice autem, ale táta má v autě vždycky hic, to budu mít okno dokořán a i to nebude stačit:-o
Ne, aby takový horka byli když jsou všichni na dovolených, néé ony jsou až když jsou všichni doma. To je vážně jak naschvál.
Máte rádi takové horka?
Já mám ráda léto a když je teplo, ale ne když je takovéto nesnesitelné horko.
Ale na druhou stranu budu opálená na zimu (sice to vydrží jen chvíli, ale to nevadí). Já se ráda opaluju a dobře se opaluju, takže to mám dobré. Jen se mi povedlo teď o prázdninách si spálit celá záda, ale naštěstí mi zhnědly:D
Opalujete se dobře a rádi?

♥♥ Vampýrská akademie (5,6) ♥♥

22. srpna 2011 v 15:29 | ♥Bubble♥ |  Já a knihy
Dneska nedělám nic jiného jen čtu. Jak víte, několikrát jsem to zmiňovala, čtu sérii knih Vampýrské akademie 1-6. Teď čtu 4 díl a dočítám ho, dneska ho možná dočtu nebo si ho nechám na zítra, uvidím, ale jde o to, že to dočtu a pak nemám co číst, protože ty dva další díly, ještě nemáme a když je koupíme, tak je nejdřív bude číst ségra. To budou hrozná muka! Já musím číst dál. Je to napínavé jak kšandy!!
Vampýrská akademie 5:

Vampýrská akademie 6:
Obaly jsou nádherné. Už jen ty nadpisy mě lákají. Bože! Ať už ty knihy máme doma! Ale tak brzo doma nebudou, protože na to budeme muset mít peníze a ty zatím nemáme, takže si asi ještě počkáme.
No jdu číst ten 4 díl, je to napínavé.

Vampýrská akademie! Nejlepší kniha! Miluju ji♥


Celý den v pyžamu..

20. srpna 2011 v 23:09 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček

Ahojkýý moji zlatý návštěvníci.

Dneska jsem byla celý den v pyžamu. Nikam jsem nešla a byla jsem líná se převlíct. Mamka mi vždycky říká ať se převleču, ale dneska jí to bylo nějak fuk, tak co. Takže to byl v pohodě den.
Sice jsem včera psala, že se dneska chystáme na koupaliště, ale nějak to nevyšlo.
Za 1) Včera pršelo, takže by voda byla studená.
2) Nebylo zas až tak teplo, takže bysme do vody ani nevlezli.
Tak jsme se dohodli, že půjdeme zítra. Koukali jsme na počasí a zítra má být 30°C, takže to se podle mě oplatí víc. Snad se opálím, z dovolené mi opálení už docela vybledlo. Nejsem úplně bílá, jsem ještě trošku hnědá, ale to je málo. Potřebuju se opálit. Nesnáším když jsem bílá jak stěna.
Už čtu čtvrtý díl Vampýrské akademie:
Nemůžu se od toho odtrhnout, takhle kniha (série knih) je vážně super. Vážně doporučuju těm, kteří milují knihy o upírech. Tahle série se vážně vyplatí. Tyto knihy, né že mají zajímavý obsah, ale i nádherné obaly. Všechny knihy, mají jiný, ale nádherný obal. Těch knih je 6 a šestý je poslední a my máme jen 4 musíme dokoupit.
Zítra nevím kdy dorazím, ale večer 100%. Kdy dorazíme z koupaliště? To se uvidí, podle toho jak bude a jak se nám bude chtít. Sice se mi moc nechce, ale bude horko, takže to bude příjemné. Vezmu si knihu a budu tam číst. U knihy se nejlíp opaluje. V tom už mám praxi. Takže kdo se chce opalovat, vemte si knihu a brýle a jen tak ležte. (kdo se potřebuje namazat, tak do toho) Já se nemažu, protože když se namažu, tak v spálení ramen mi to nepomůže a přes krém se ani neopálim, tak si radši ty ramena spálim, než abych byla bílá.
Jdu si ještě chvíli číst, ale už se mi nějak zavírají oči. To mě vždycky, ale jak si lehnu, tak se mi už nechce spát. Začnu číst a čtu až do dvou do rána. Mám to tak furt, ale nevadí mi to. Jenže budu si muset už zvykat na vstávání. Utíká to jak voda a už je 20.8. To je hrozný.
Mějte se hezky a krásně se vyspěte. Papa♥
Vaše ♥Bubble♥

Blendy 27 - Demi Lovato

20. srpna 2011 v 22:50 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Myslím, že se mi tento blend povedl. Taky, aby ne, když to tam Demi děsně sluší:)

Mám tam sice svůj odkaz na blog, ale přesto

!!Nekopírovat!!


Navstevnost (8.8. 2011 - 14.8. 2011)

19. srpna 2011 v 18:05 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:

Pondeli: 89
Utery: 76
Streda: 94
Ctvrtek: 64
Patek: 65
Sobota: 60
Nedele: 67

Celkem: 515

Moc vám děkuju:)

Podzimní obuv

19. srpna 2011 v 16:00 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
Podzimní obuv? Moc se mi líbí. Hlavně kotníkové boty na podpatku. To jsou krásné boty.
Našla jsem jedny takové, tady v obchodě. Není to značkový obchod, ale to nevadí, ty boty jdou nádherné a nejsou ani drahé. Stojí 299,-. A to je na takové boty levné.
Máte někdo takové boty?
Chtěla bych si je koupit, ale nemohu, protože peníze, které mám, jsou na školní věci. Bohužel! A rodiče mi na ně peníze nedají. Takže nevím jestli je budu mít, ale ráda bych je měla. Protože v obchodě jsem si je vyzkoušela a byli děsně pohodlně ani jsem si nevšimla, že mají podpatek, když jsem chodila. Krásně se v nich chodí, zevnitř mají kožíšek. Prostě moc dobré boty. A hodí se ke všemu. Doufám, že je nakonec budu mít.

Ten čas utíká, jak naschvál..

19. srpna 2011 v 15:41 | ♥Bubble♥ |  Já píšu
To je hrozné jak ten čas utíká. Nedávno jsem přijela a byl začátek srpna a teď? Už je skoro konec. To je hrozné. Já ještě nechci do školy. Tyto prázdniny si chci ještě užít a podle mě ještě užiju. za chvíli budu stará:D
Také vám ten čas utíká?
Tento rok celkově rychle utíká, doufám, že i tak rychle uteče i zima, protože se těším na zimní prázdniny, ale když se na zimní prázdniny budu těšit, tak to bude utíkat pomalu, prostě jak naschvál.
Prostě je to děsné. Vadí mi to, ale s tím bohužel nic neudělám.