Červen 2011

My photos 9

30. června 2011 v 17:19 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Dám vám sem fotky ze včerejší rozlučky. Všem to moc slušelo. Holkám a i klukům. Všichni měli kvádra a vypadaly krásně :). Bohužel nemám fotku společnou, ty má jen Třídní učitelka, ale mám její mail, tak já asi napíšu ať mi je pošle. No uvidíme. Dám sem jen ty co jsem nafotila já :)
Toto jsem já, mluvila jsem u proslovu do mikrofonu a ještě před vystoupením jsem se s ním chtěla vyfotit :D. Tady takhle to dopadlo :D.
Více v C.Č.:

Rozlučkááá!!

29. června 2011 v 16:59 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Ahojky, dneska byla rozlučka a dopadla moc dobře :). Všem to náramně slušelo, holkám a i klukům. Vážně krása, učitelům se naše rozlučka moc líbila a Třídní učitelka nás chválila až do nebes :D. Fotky sem přidám pozdějc a video sem přidám jen jestli mi to půjde přidat. Ale fotky dám určitě :). Vážně a ani jsme nebrečeli, teda bylo mi smutno, ale nebrečela jsem. MOŽNÁ budu brečet zítra, při rozdávání vysvědčení. Ale nevím. A to rozdávání vysvědčení natočím taky.
No teď nic nepřidám, jen jsem chtěla napsat info. Čekejte mě okolo 19:00h.
OK? Tak papa:)

Tomorrow? Crazy day!

27. června 2011 v 22:29 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček


Hi Guys♥!
Divíte se tomu nadpisu? Ani se nedivím, já bych se divila taky. Hned to vysvětlím. No učitelé zase vymysleli, že je konec roku, tak zítra máme přijít do školy bláznivě oblečení, učesaní a namalovaní, ale třídní učitelka říkala, že bohatě stačí, když do školy přijdeme normálně oblečení a jen vlasy a líčení si uděláme "crazy". Tak já ok. Půjdu do školy jak debil. Fakt zase výmysl. Vůbec se mi nechce do školy. No, ale nějak to dopadne. Nechám si kudrnatý vlasy a jen si je rozcuchám, to bude stačit, nebo si udělám nějaký culíky, asi si to udělám ve škole a bude.
No jinak zítra ve škole zkoušíme rozlučku a nevypadá to zatím nijak slibně. Já říkám proslov se spolužákem, ale ten jde zítra na střední, tak ho musí něko jiný nahradit. Nevím kdo a nevím jak to dopadne, protože ty proslovy má ten spolužák, který nejde do školy, protože je tisknul, snad je nezapomene dát kamarádovi (dalšímu spolužákovi), aby je donesl. No snad to nějak dopadne. Pak budeme zkoušet doprovod, video, příchody, nástupy a ten proslov. No uvidíme, snad to bude dobrý, protože zítra je poslední den na zkoušení. Rozlučka je ve středu a ve čtvrtek je výzo. Děsná představa.
-Příští týden už odjíždím na Slovensko, děsně se těším, ale zase jsem smutná, že je konec roku. No nějak to přežiju a snad se budeme vídat. Já doufám, že ANO. Snad budeme mít srazy. MUSÍME. No to se celý musí domluvit. A je mi také líto, že nemáme třídní rozlučku.
-Dneska jsem přidala mojí grafiku a nějaké články. Když tak pod tímto článkem.
-Poslední dobou jsem si děsně oblíbila tuhle písničku:
Gipsy.cz - desperado
Slyšela jsem jí poprvý na óčku a hned jsem si jí musela stáhnout. Nevím proč se mi tak líbí, ale je to tak. Ségra už ze mě nemůže. Já to vždycky tady s tím zpívám a tancuju. No prostě sranda :D.
Co na ní říkáte vy?
Písničky, to je prostě moje. To je moje vášeň. Bez hudby? Bych nemohla žít. Já poslouchám každý den, když jdu do školy (sluchátka) někdy i ve škole, když nemáme co dělat, když jdu ze školy (sluchátka) a pak doma. Když mám zaplý comp, tak hned jede hudba.
-No já si jdu lehnout. Budu sama v pokoji, protože ségra se bude dívat na svůj seriál. Tak já si jdu lehnout už nějak usínám, tak papa♥
P.S.: Signatura mé výroby.

Blendy 24 - Selena Gomez

27. června 2011 v 22:10 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Další blend se Selenou. S těmito shootama se strašně dobře něco vyrábí :)

!!NEKOPÍROVAT!!Blendy 23 - Friend

27. června 2011 v 22:01 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Já jsem předtím udělala blend pro kamarádku Terezku, ale teď jsem vyrobila pro jinou kamarádku a to pro Marušku. Mám jí moc ráda. Dobře se s ní pokecá, vždycky se s ní zasměju a můžu jí říct všechno :). Nejsme nej., ale jen dobré kamarádky a doufám, že i zůstaneme :). Tak toho jsem jí vyrobila :).
Vím, že to nikdo kopírovat nebude, ale pro jistotu.

!!NEKOPÍROVAT!!Nejsme lesba, ale musím uznat, že je hezká a strašně fotogenická. Mě se upřímně tento blend moc líbí :). A jí se líbil také :). Snad se líbí i vám :).

Signatura do VGS pro Romi

27. června 2011 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
Měli jsme udělat animku, ale já neumím animku, tak jsme mohli udělat i sugnaturu. Nevím kolik jsme jich mohli udělat, ale já jich udělala víc. Tak si když tak Romi vyber :).

!!NEKOPÍROVAT!!

!!NEKOPÍROVAT!!

Navstevnost (20.6. 2011 - 26.6. 2011)

27. června 2011 v 18:14 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011) je:

Pondeli: 92
Utery: 112
Streda: 68
Ctvrtek: 59
Patek: 64
Sobota: 104
Nedele: 112

Celkem: 611

Krásná! Moc vám děkuju! :)

Rozlučka se čím dál, tím víc blíží!

27. června 2011 v 15:46 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček


Hi Guys♥!
Jak si všímáte, tak zítra už je úterý a ve středu máme rozlučku, to je hrozná představa, že už v pátek jsou prázdniny. Já pořád říkala (i my všichni) ať už jsou prázdniny a teď bych to vrátila na začátek roku. Vážně to uteklo jako voda a je mi to moc líto. Bude se mi po nich hrozně stýskat. A hlavně jsem dneska zjistila, že nebude ani třídní rozlučka, protože nevíme kde a hlavně ani 4 holky nepůjdou, protože nechceme, aby tam vzali svoje kluky. Takže asi nebude. Já pořád navrhuju, aby jsme šli na bowling a oni néé! Já se chci ožrat, ale ty co to odmítaj nenavrhnou nic, tak já nevím o co jim jde. Zítra zkoušíme celý den rozlučku (školní) půjdeme do haly a budeme zkoušet. No uvidíme jak to bude. Už vím co si vezmu. Normálně čistě černé šaty (ty co jsem měla na ségry maturiťáku, jestli si někdo vzpomíná) pak mi spolužačka půjčí tenký, stříbrný pásek, k těm šatům, aby to nějak oživilo. K tomu si vezmu nějaké stříbrné náušnice a řetízek a boty si musím koupit. Žádné nemám. Tak uvidím jestli budu mít peníze. Jestli ne, tak nevím jaké si vezmu. No snad mi táta nějaké dá a já si nějaké hezké vezmu. No, zítra dám ještě vědět, jak se nám povedla zkouška.
Dneska jsem nic nepřidala, protože jsem neměla čas. No musím do penny (zase já), i když se mi vůbec nechce, tak musím. No tak já jdu papa♥
P.S.: Signatura mé výroby.

My outfit 2

26. června 2011 v 17:29 | ♥Bubble♥ |  Mé outfity

Po dlouhé době sem zase dávám svůj outfit. Moc se mi tento líbí.
Co na něj říkáte vy?

A prostě NE! Zasraná vyrážka!

26. června 2011 v 2:39 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Hi Guys!
Tak jsem tu jak jsem slíbila, ale trošku pozdě nom. Jinak to nešlo. Možná jsem tu nezmiňovala, že mám nějakou yřážku na nohou a začínám jí mít i na rukou. Ale na nohou se to už nedá vydržet. Svědí to jako kráva a já se pak neudržím a musím si to škrábat a pak to mám ještě horší. Více ohozené a hlavně si seškrábnu strupy, tak mi to i krvácí. Když jsem chtěla jít na kožní, tak jako naschvál má dovolenou. Takže mám takovou mast, která mi nepomáhá. Takže jsem celá šťastná. Teď mají být tropická vedra a já nemůžu nosit ani šortky nebo sukně, protože to vypadá děsně. Vypadá to hlavně nechutně. A je to v nadpisu proto, protože jsem chtěla jít už dávno spát jenže, kvůli té vyrážce nemůžu usnout. Když už jsem zabírala, tak mě ty nohy začali děsně, ale fakt DĚSNĚ svědit. Chtěla jsem se udržet, tady jsem i drtila polštář, jenže se to nedalo a začala jsem se škrábat. Když mě to přestalo svědit, tak jsem se přestala škrábat a nohy jsme měla celé červené a rozškrábané. Tak jsem se zvedla a šla jsem do koupelny si smít ten krém, protože mě to po tom jen svědilo. Dokonce se nemůžu ani přikrýt, protože mi to ta deka dráždí. Já vážně nevím co mám dělat. Na léto to nechci mít, protože budu pořád nosit plavky, jenže tomu nezabráním. Určitě to budu mít ještě na prázdniny. Nevíte někdo co s tím? A ještě mě k tomu bolí noha od růstu. No nenaštvalo by vás to? Mě tedy ano. Vážně mě furt něco je, ale tohle už je moc.
Dneska jsem byla venku s mojí Werunkou a zase jsme se nehorázně nesmály. Jako vždycky. Prokecali jsme skoro celý den a jak jsem možná psala, tak v sedm jsem měla sraz se spolžačkou,ab mi půjčila domů její společenský boty, které mi chtěla půjčit k šatům na rozlučku, tak jsem si je donesla domů a chtěla jsem si je zkusit. Jenže byli tak malé, že sem tam ani nohu nedostala. Já jsem to čekala, ale mrzí mě to, protože jsou moc hezké a budu si muset říct tátovi o peníze na šaty a i na boty. A nevím jestli mi dá. Budu doufat. No když jsem nějak navázala na tu rozlučku, tak to video naší třídy nemám! Protože nemám fotku naší třídní, tak to nemůžu dodělat. Mám všechno, všechny fotky i mám vymyšlené jak to udělám. Jen mi chybí jedna debilní fotka a nemůžu to dodělat. Tak snad to zítra stihnu. Doufám, že se mi nesekne comp jako předevčírem a včera. To jsem měla fakt nervy v prdeli, protože já měla už skoro celé video a sekl se mi comp a prostě se mi nehnul, tak jsem ho musela resetnout a to video dělat znova. Vážně nervy v prdeli. No, tak snad budu mít zítra větší štěstí.
Spát se mi ještě nechce,ale už je dost pozdě, tak spát jít musím. SNAD usnu! Zítra neví kdy příjdu, protože budu dělato video a musím si připravit všechny knížky (učebnice) do školy, protože v pondělí (tedy zítra) je odevzdáváme. Tak, abych to už měla připravené a nedělala to naposlední chvíli a nezapoměla nějakou.
No blíží se konec roku a já jsem čím dál víc smutnější. Vážně se mi nechce věřit, že už ve čtvrtek dostaneme vysvědčení a bye, bye školo, třído a spolužáci. Vím ,že budu brečet. Vím, že mě ta rozlučka dostane a už možná i to video co udělám a pustím si ho. Mně se bude šíleně stýskat po mé třídě a vůbec se mi nechce do nové třídy a školy (tedy na střední). Vůbec se tam netěším, ale možná změním názor po nějaké době. No uvidím.
Tak já tey jdu spát, papa a dobrou.
P.S.: Malinko jsem se rozkecala, ale stejně to nebude nikdo číst, tak nevadí. Jen menší info.

Jdu namáhat mozek :(

25. června 2011 v 20:05 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
No tak já jdu udělat to video o naší třídě. Pomohla mi to vymyslet sestra, tak to jdu jen zrealizovat. Uvidím jak se mi to povede a jestli se mi zase nesekne comp. Včera jsem už měla hotovový čtvrt videa a comp se mi seknul na hodinu a nehnul se, tak jsem ho musela vypnout a tak se mi to ani neuložilo. Tak se mi to snad teď nesekne. Když tak pak sem ještě příjdu, když to dodělám :). Tak mi držte palce a jdu na to :). Pak přijdu. Zatím :)

Selena Gomez - Love you like a love song

25. června 2011 v 19:45 | ♥Bubble♥
Tahle písnička? Tenhle klip? Selena? BEST, BEST, BEST!
Vážně nemám slov. Ta písnička je suprová, poslouchám jí pořád dokola. Klip je nádherně natočený a jí to tam moc sluší. Vážně její nejlepší klip a písnička :)

Zjištění! Prosím o pomoc! :)

25. června 2011 v 19:39 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
Zjistila jsem, že jsem nominovaná o nej grafický blog. Jde tam samozřejmě o hlasy, tak prosím hlásněte pro:

www.kilinky-blogisek.blog.cz

ZDE

Ráda vaše hlasy oplatím, ale musíte pod ten článek pod tu anketu napsat kolikátý hlas to byl a pro koho, takže můj blog a kolikátý hlas, abych věděla :).
Pak mi napište pod tento článek kde vám mám hlásnout :). Moc děkuju všem předem :)


Rvonátka půjdou dolůů!! Nejvíc radosti!!

24. června 2011 v 19:32 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček


Hi Guys♥!
Jak se dneska máte? Já supéér! Dneska jsme byli na rovnátkách a já myslela, že mi je dneska sundá, protože minule říkala, že asi půjdou už dolů. A tak jsme tam přišli a ona na mě, že krásně se ti to srovnalo. Asi už půjdou dolů. A já na ní jestli už dneska a ona říkala, že radši by to nechala až na srpen, protože kdyby mi je sundala dneska, tak bych měla ty nandavací rovnátka na noc a říkala, že je to pěkná otrava, tak že mi to bude víc vyhovovat až na ten srpen. Takže se budu mít líp, protože kdybych měla na dovolenou ty nandavací, tak bych na ně zapomínala a zkřivili by se mi zuby znova. Tak, ale šíleně se těším na to až budou dole :). To bude jiný pocit po tom roce co je mám. Já už si ani nepamatuju jaký to je být bez rovnátek. To bude jiný čištění. Jiný, žee se nebudu muset bát, jestli se mi neurval zámeček. Prostě pohoda :). A bude to vypadat úplně jinak :D.
No dneska ani včera jsme nic nepřidala, protože jsem neměla kdy, tak se vám omlouvám. Dneska jsem oběhla sbénka, tak je to snad v pořádku. Okomentovala jsem články, když byli nějaké nové.
A dost mě vytáčíte. Já vím, že nemáte čas jen na blog, ale musíte se věnovat i svému životu, ale když někdo (jako já)napíše článek ve středu a má tam dva komentáře od jedné blogerky, tak mě to dost vytočilo. Mám 6 sbének a žádný komentář od nich, ale od jiné blogerky. Prostě dost mě vytáčíte. Vím, že to nebaví blogerky číst, ale aspoň něco napsat byste mohli.
No nebudu si kazit náladu. Půjdu se koukat na Popelku a večer sem možná ještě příjdu, ale nebudu psát jen kouknu na blogy a inspiruju se. Zítra nevím kdy přijdu, protože bych chtěla jít ven s Werunkou dneska měla přijet po týdnu a musíme toho probrat :D. To bude asi na dlouho, ale ještě jde o to jestli bude mít čas. Tak doufám, že bude mít.
No, tak já jdu, tak papa♥
P.S.: Signatura mé výroby.

Nemám nápady!

22. června 2011 v 16:03 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Vůbec nemám nápady. Ve třídě mi dali za úkol udělat naší prezentaci na rozlučku, ale já vůbec nevím jak. Nesmí být dlouhá a ani nudná. Nevím jaké písničky tam dát, nevám co tam psát. Vážně jsem v prčicích a kdybych to ve třídě vytáhla, tak mě vypískaj, protože máme problémy jiné. Celkově rozlučka nevypadá nijak nadějně. Vůbec nic nám nevychází. jediný co máme, tak to jsou zatím jen fotky (, ale bez prezentace), hudba (, ale nevíme přes co jí budeme pouštět) a příchody. Jo a proslov, ten budu mít já a spolužák a ten bude v pohodě (teda jestli nebudu mít trému). Sedím teď u počítače a přemýšlím jak to udělám. Chtěla jsem udělat koláž z fotek, ale nemám všechny spolužáky vyfocené samotný, takže zítra je musím všechny vyfotit a samotný. Což bude další práce. No teda řeknu vám je to na HOVNO! Vážně nevím jak to dopadne, ale doufám, že to nebude trapas.
No nebudu teď dělat tu prezentaci, asi jí udělám v pátek nebo o víkendu, až budu mít všechny fotky. Tak jdu žehlit a koukat na telenovely. Večer jsem tu bye♥

Unavenost! Nuda!

21. června 2011 v 21:49 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Hu Guys♥!
Jak se dneska máte? Já dobrý, ale ve škole to byla děsná nuda. Já myslela, že tam usnu. Jak tam už nic neděláme, tak je tam hrozná nuda. Nemáme o hodinách co dělat a pak člověk usne :D. Já jsem málem usla o češtině a pak o fyzice :D. A to jsem se držela :D. No zítra beru do školy film Na Vlásku, aby jsme se taky nasmály :D. Tak uvidíme jestli se bude chtít dívat třída. No dneska jsme se fotily, protože musím udělat na rozlučku prezentaci, tak musíme mít fotky. Ještě budeme fotit zítra, tak sem když tak přidám fotky :).

No nastavila jsem nový dess. Snad se líbí, mně tedy ano. Dlouho jsem neměla takhle hezký. Nevadí mi, že nevypadám namyšleně, když se mi něco povede, tak si to umím pochválit. Člověk musí sebe umět chválit, ale i kritizovat. A to já dokážu dost dobře. :D
Zítra určitě příjdu. Nemáme se co učit, tak proč bych nepřišla. Nevím, ale co budu přidávat, ale asi ty fotky, co nafotíme ve škole, tak se těšte. :) No možná přidám i nějaký free layout. Tak já jdu papa♥♥

To jsem celá já :D

21. června 2011 v 20:42 | ♥Bubble♥ |  Info o blogu
No jo, to jsem celá já. Zase nový dess :D. Nejdřív jsem ho chtěla přidat do free, ale šíleně se mi líbil, tak jsem neodolala :D. A hlavně tamten se mi zdál děsně ubohý :D. Tento se mi děsně líbí, tak se budu snažit, aby tu vydržel dlouho, ale myslím, že se mi to nepovede :D

A co na něj říkáte vy? :)

Prosím pište komenty :). Děkuju. A jdu přidávat články.

Moje líčení 1

21. června 2011 v 19:30 | ♥Bubble♥ |  Má Kosmetika
Konečně vám sem dám mé dnešní líčení. Snad se vám bude líbit, mně tedy ano. :)
Dám vám sem fotku a postup jak jsem se nalíčila :).
Můžete se tak klidně nalíčit, je to na vás :).
Tyto barvy jsem použila:


Fialová, bílá, zlatá
Více v C.Č.:

Free layout = Miley Cyrus 1.4

20. června 2011 v 18:39 | ♥Bubble♥ |  Miley


Jméno: Miley Cyrus 1.4
Barvy: šedá, černá, bílá

Free layout = Selena Gomez 2.8

20. června 2011 v 17:49 | ♥Bubble♥ |  Selena

Jméno: Selena Gomez 2.8
Barva: žlutá, šedá, černá