Květen 2011

Dneska v poho den...;)...

31. května 2011 v 21:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Hi Guys♥! Dneska byl v poho den až na němčinu twl. Spolužačka mi měla včera vytisknout projekt na němčinu a že mi ho dneska donese, tak jako v poho a ona dneska nepřišla? No já byla nasraná. Ona mi totiž učitelka na němčinu říkala, že mi vychází 4 na výzo a já na ní prej: "No tak to je kravina." Protože jsem si počítala průměr z mých známek a vychází mi 2.3 tak jaká 4? Twl, pěkně zasedlá no. Zkusí mi dát 4 na výzo a vlítnu na ní. A já prej tak jo napíšu čtvrtletku (píšeme slohovku o svý rodině) aspoň na 1 nebo na 2 a donesu projekt a dá mi trojku no jo, ale spolužačka mi nedonesla ten projekt, takže nevím, ale říkala, že za tou učitelkou zajde a domluví to, tak uvidím. Ale na tu trojku do snad uhraju. Jinak mi vychází dobrý známky. Snad jen jedna nebo dvě 3 jestli vím dobře, ale nevím ještě všechny známky. No podle mě určitě bude lepší výzo jak pololetní, ale já to tak mám vždycky. Jinak snad v poho. Na školu jsem přijatá, jinak jestli jsem to sem nenapsala tak jdu na:

Hotelovou školu: Obor = HOTELNICTVÍ A TURISMUS

Docela se na tu školu těším, ale i ne, protože nechci z naší tříddy a bojím se co schytám za spolužáky, toho se snad bojím nejvíc. Jinak se tam i docela těším.
Dneska jsem přidala jen ceny za VGS, fotky Seleny a článek. Když tak si ho přečtěte. Děkujů. Docela mě chytlo psaní, než přidávání fotek :D
Zítra nevím jestli sem příjdu, ale asi jo. Asi nebudu mít co dělat. Dneska byl zase hic. Měla jsem krátké šortičky a i tak jsem se pekla :D. Fuj takový hic nemám ráda, ale zase radši než zima :D
V pátek jdu s kamarádkou na tu brigádu si konečně vydělávat a budu tam chodit celý víkend. už se těším až budu mít peníze. Našetřím hodně a půjdu nakupovat :). Potřebuju nějaké letní věci jako sulc :D. Vůbec nemám co nosit :-o. Pořád nosím to samí, jako mně to nevadí, ale i tak potřebuju nové věci a to bude něco si vydělávat už se děsně těším :)
A vy máte brigádu?
Tak já jdu ještě na facebook, vypiju čajík a půjdu si lehnout :). Dneska jsem pořád zývala :D. Tak já jdu papa♥

My jsme si na deváťáky nedovolily..NIKDY..

31. května 2011 v 20:59 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček

A teď? By ti flusli do ksichtu..

Tuto hlášku mám od Sb Romi :D a šíleně se mi zalíbila :D.
Nevím kde ty děti na to choděj, ale když mi byli na prvním stupni nebo 6. a 7. třída, tak jsme si NIKDY nedovolily na deváťáky a teď? Jsem deváťačka a ty děti nemají ani respekt a jsou drzý jako něco. Někdy mě až dokážou nasrat. Vážně nevím kde na to ty děti chodí.
Jak jste se chovali vy k deváťákům?
Vážně mě to až dostává. I malý frackové jsou už sprostý. To já v jejich věku neřekla ani "ty vole" a to teď používám dost často :D. Nevím kde na to chodí, třeba je to učí sourozenci nebo ve třídě. Mě naučili mluvit sprostě ve třídě, protože tam se mluví sprostě i před učitelema, ale jen málo kdy :D
Vážně jsou to frackové :D. My třeba jdeme a vážně nemají respekt, asi neví, že jsme deváťáci, protože na to nevypadáme :D.
Někdy mě často vytočí, že je pošlu někam a kašlu na to, že jsou malý, Jak oni na mě tak já k nim.

Ceny za VGS

31. května 2011 v 20:19 | ♥Bubble♥ |  VGS
Tak už sem dám ceny za VGS. Cenu tu nebude mít Joy, protože mi nenapsal a ať mi pak napíše do horního boxu do vyhlášení co chce na cenu ;)
A chci se vám ještě omluvit, že to tak dlouho trvalo :).
Ceny v C.Č.:

Selena Gomez-And Justin Bieber Enjoying The Beach In Maui

31. května 2011 v 20:00 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Tady jí to nehorázně sluší a ta její postava ;). Jim to spolu s Justinem sluší hrozně moc :)
Selena Gomez Singer Justin Bieber and Selena Gomez enjoy a day at the beach in Maui, HI.

Mám velké sny, kterých bych chtěla v životě dosáhnout.

30. května 2011 v 20:19 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Hi Guys♥! Jak se dneska máte? Já super. Je nádherné počasí i když mě docela naštvalo. Já jsem ráno koukala na ÓČKO jako káždé ráno a tam teď běží počasí a tam bylo, že má být 18°C a pršet, tak jsem si říkala, že si vezmu džíny, ale to jsem byla už oblečená do trika a legínů a tak jsem přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla, že se převlíknu do džín. Vyjdu ven a bylo mi příjemně, ale pak se blížil oběd a oteplovalo se, pak jsme měli přeposlední hodinu tělocvik a byl nehorázný hic a to jsme ještě hráli na beach (naše hřiště na přehazku a voleyball) přehazku a pražilo na nás sluníčko, takže z nás lil pot. No bylo mi nehorázný horko a to jsem na sebe ani ti džíny nemohla natáhnout, takže jsem se pařila v džínách, no nejvíc naštvaná, ale zase ráda, že je hezké počasí.
Ale o tom jsme mluvit nechtěla. Jde mi o ten nadpis, vnuklo mi tento nápad moje bývalé Sb (ke kterému chodím pořád = má super blog).

Ano mám velké sny, kterých bych chtěla v životě dosáhnout, ale ještě vědět jak na to. Chtěla bych v životě zajet do ciziny jako třeba do New Yourku nebo do Hollywoodu. Tam bych určitě chtěla zajet a také k moři. Zatím jsem nikdy u moře nebyla. A chtěla bych vidět jaké to tam je. Musí to být super. Ale jak jdu na tu hotelovku, tak možná budu cestovat a snad se do té Ameriky dostanu. No uvidíme. Snad ano.
A co vy máte sny, kterých by jste chtěli dosáhnout?

Dneska jsem ni nepřidala a omlouvám se, jen jsem neměla kdy a neměla jsem co. Poslední dobou nemám vůbec čas na grafiku. Ale Sb obíhám to zas ano. Na ty nekašlu. Jsem ráda, že i když nic nepřidávám, tak mám docela vysokou návštěvnost. Moc si toho vážím. Zítra nevím jestli přijdu, vážně nevím. Poslední dobou mám náladu jen napsat takhle článek. Stejně u něj nemám žádné komentáře. Tak nevím proč to píšu.
Jdu se koukat na Superstar papa♥

Blendy 18 - US5

29. května 2011 v 0:39 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba

Chtěla jsem udělat nějaký blend s tímto shootem, ale moc se mi nepovedl. Neměla jsem moc dobrých fotek, ale aspoň něco vzniklo :). Snad se líbí i tak :)

Signatures 2 - Selena Gomez

28. května 2011 v 21:29 | ♥Bubble♥ |  Moe výroba
NEKOPÍOROVAT!
Když použít tak do článku napsat By: xoxo Teroushek
Musí klikat!!!


Já a US5

28. května 2011 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  O mně
US5 jsou moje láska. Milovala jsem je když mi bylo 10-12 let a teď jsem se k nim zas vrátila. Včera jsme si pouštěli se ségrou starý cdéčka a měli jsme tam dvě písničkys od US5 a to mě zase chytlo a dneska jsem si postahovala jejich písničky a pouštím si je furt dokola. Hledám jejich fotky. Všímám si o nich novinky. No prostě šílenost největší :D, ale všimla jsem si jak dlouho nebyli vidět, že na youtube nemají žádná videa a když tak jen v hrozné kvalitě. Všechny je posmazali a hlavně jejich nové klipy kde mají novou image. Tam to hrozně slušelo dvěma z té skupiny a já z nich nemůžu do teď :D. Já jsem v té době sbírala jejich plakáty a mám jich nehorázně moc. Sestra sehnala ještě nějaké německé tak mi je dala. A dneska jsem si je prohlížela a rozplývala jsem se nad nima. Vážně to hlavně Richiemu sluší po tom jsem šílela vždycky nejvíc a pak po Chrisovi :D.
No dětská láska do hudby :D.
A měli jste také takové šílenství? :D A do jaké skupiny?
Teď vám sem dám nějaké jejich fotky.
Fotky v C.Č.:

Selena Gomez = photoshoot 345

28. května 2011 v 14:05 | ♥Bubble♥ |  Selena Gomez
O tomto shootu jsem vůbec nevěděla, ale sluší jí to tu :)

US5 - Round and Round

28. května 2011 v 13:54 | ♥Bubble♥
Tohle BYLA a JE nejlepší skupina ♥♥ .. Milovala jsem ji když mi bylo 10-12 let a teď jsem se k tomu vrátila.. Včera jsem si pustila jejich klipy a zase jsem obdivovala jak jsou některý krásný :)♥

♥♥ Quo vadis ♥♥

27. května 2011 v 19:49 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Tento film jsem viděla jen části, protože jsme ho probírali na češtině a pouštěla nám kousky a vím děj. Zdá se mi jako krásný film. Když jsem viděla jen ty kousíčky a hlavně jak znám ten děj, tak pohle toho děje je to krásný film a drsný. Určitě jukněte :).
Je to vážně zajímavý film :). Já jsem si ho už stáhla, ale ještě jsem se nedostala k tomu ho zkouknout.

♥♥ Zamilovaný Shakespeare alias Shakespeare in love ♥♥

27. května 2011 v 19:40 | ♥Bubble♥ |  Mé oblíbené filmy
Tento film jsem poprvé viděla ve škole, když nám ho učitelka pouštěla. Je nádherný :). Určitě doporučuji :). Je to krásný děj. Jde tam vlastně o Shakespeara jak jinak a o jeho hry a o jeho lásku. Vážně to jukněte :)
Když jsem ho viděla poprvé, tak jsem z něj byla hotová a teď si ho stahuji :)

Nice weather

25. května 2011 v 21:08 | ♥Bubble♥ |  Můj deníček
Hi Guys♥!
Jak se dneska máte? já suprově. Venku je krásně a brigáda je jistá, už jsme s kámoškou napsaný i na víkendy, takže si jen počkat a pak si vydělávat. Už se těším.
A co vy máte brigády?
Škola je v pohodě, už s skoro vůbec neučíme. Všichni jso už líný. I učitelé :D. Za chvíli je červen, to uteklo jak voda. To snad ani není možný. Mně se z téhle třídy nechcéé. Mám jí děsně ráda. Ale co pak je střední, bohužel. Vůbec se tam netěším. Bojím se co tam bude za lidi. Dám sem nějaké fotky naší třídy, které mi dala spolužačka. Jsou hezké a staré. Tenhle rok musíme ještě nafotit, nebojte pak přidám.
Teď vůbec nic nepřidávám, protože nevím co a nemám kdy. Nemám vůbec čas. Pořád končím pozdě, mám úkoly a dávají mi seriály. Vážně se omlouvám, ale Sb obíhám pravidelně a komentuji články (tedy jestli jsou jaké).
O víkendu uvidím jestli se sem stavím, asi půjdu ven, jestli teda bude hezky. Hlásí, že má pršet, ale furt má být teplo. No nenaštvalo by vás to? Mě tedy jo.
Sb se mě ptají na toho Vaška, ale nechce se mi to psát tisíckrát tak to napíšu jednou a stručně. Kašlu na něj! Tak a máte odpověď. Prosím neptejte se mě už na něj. Snažím se jít dál, snad najdu nějakého kluka. Uvidíme, jestli se mi bude dařit lépe na střední. Snad ano.
Zítra tady určitě nebudu, protože máme hrozně dlouho vyučování, takže se mnou nepočítejte.
Já jdu papa♥
P.S.: Signatura mé výroby.
Fotky mé třídy v celém článku:

Navstevnost (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

23. května 2011 v 19:59 | ♥Bubble♥ |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:

Pondeli: 76
Utery: 84
Streda: 85
Ctvrtek: 85
Patek: 122
Sobota: 87
Nedele: 111

Celkem: 650

Je vidět jak tu moc nejsem. Návštěvnost hodně klesla :(, ale i tak vám děkuju :)

Free layout = Miley Cyrus 1.2

23. května 2011 v 16:09 | ♥Bubble♥ |  Miley

Tak dneska jsem to napravila. Tento dess se mi moc líbí :)

Jméno: Miley Cyrus 1.2
Barva: černá, šedá, bílá

Free layout = Selena Gomez 2.4

23. května 2011 v 16:06 | ♥Bubble♥ |  Selena

Tenhle dess je nic moc, protože jsem včera vůbec neměla nápady.

Jméno: Selena Gomez 2.4
Barva: béžová, tmavě hnědá

My photos 5

22. května 2011 v 15:34 | ♥Bubble♥ |  Mé fotky
Jak jsem slíbila. Jdu přidat ty nové fotky, ale jen pár :). Protože jich je nějak 56 :D. To by se do tohoto článku ani nevešlo :D. Byla jsem venku s Hedou :).
Více v C.Č.:

Vyhodnocení 5. kola VGS

22. května 2011 v 14:52 | ♥Bubble♥ |  VGS
Máme tu vyhodnocení posledního kola VGS tedy 5. kola

Fotečký s friend :)

21. května 2011 v 19:30 | ♥Bubble♥ |  O mně
Jdu dát do pc nové fotky z dneška. Fotili jsme se s kámoškou a nafotili jsme dost fotek :D. To je mánie, já jsem závislák na fotky. Já se hrozně ráda fotím :D. Až je budu mít upravený, tak jich pár přidám. Tak já jdu upravovat. Ještě přijdu. :)

Miley Cyrus-Press Conference at the Copacabana Palace Hotel in Rio de Janeiro

21. května 2011 v 19:24 | ♥Bubble♥ |  O Celebritách
Jéééj! Tý to mega moc sluší :)♥