Únor 2011

Free Layout = Stmívání 0.2

28. února 2011 v 18:49 | xoxo Teroushek |  Stmívání
Kdybych teď neměla new dess rak bych si hned nastavila tenhle :D .. Podle mě je úpe libovej :D

Jméno: Stmívání 0.2
Barva: bílá, modrá, tmavě modrá, hnědá


Free Layout = Selena Gomez 0.7

28. února 2011 v 18:40 | xoxo Teroushek |  Selena
Jméno: Selena Gomez 0.7
Barva: růžová, bílá


Selena Gomez-2011 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter

28. února 2011 v 15:59 | xoxo Teroushek |  O Celebritách
Moc jim to tady spolu sluší :)
Selena Gomez Singer/actress Selena Gomez and singerJustin Bieber arrive at the Vanity Fair Oscar party hosted by Graydon Carter held at Sunset Tower on February 27, 2011 in West Hollywood, California.


Navstevnost (21.2. 2011 - 27.2. 2011)

28. února 2011 v 15:04 | xoxo Teroushek |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:

Pondeli: 117
Utery: 98
Streda: 112
Ctvrtek: 108
Patek: 88
Sobota: 146
Nedele: 127

Celkem: 796

Moc vám děkujů :)

Music .. Grafika .. Škola .. Doktor .. Ples ..

27. února 2011 v 17:26 | xoxo Teroushek |  Můj deníček
Ahoi,
jak se dneska máte? Já docela dobře, jen je škoda, že je zítra zase škola :( .. Stáhla jsem si new písničku a furt jí poslouchám to je tak hezká písnička WUÁÁÁÁÁÁ! :D .. Je to tahle:
Co na ní říkáte? :D .. Přidala jsem jeden Free Dess s Miley a sobě jsem nastavila new dess ;) .. Ještě jich mám hodně, ale přidám je někdy jindy ;) .. Zítra musím k doktorovi ségře tam něco odnýst a ještě ztam musím jít, protože mám nějakou debilní vyrážku na nohou a nevíme co to je .. To je hrůza :D .. Jinak v pátek jsme byli na ségry maturiťáku fotky přidám někdy jindy :D .. Byla docela sranda, halvně při tancích :D .. No prostě bylo to dobrý ;) .. Dneska už sem asi nic nepřidám nějak se mi nechce a halvně nevím co :D .. Tak já jdu papa♥

Miley Cyrus je "Nóbl dáma"

27. února 2011 v 16:25 | xoxo Teroushek |  O Celebritách
Přesně tak se aspoň o bývalé Disney star vyjádřili její současní herečtí kolegové...
Ošklivé pomluvy, které tvrdí, že Miley (18) se v poslední době pořádně rozjela, koketuje s drogami, alkoholem a střídá kluky jako ponožky, vyvracejí lidé, kteří jsou nyní zpěvačce úplně nejblíž - kolegové z natáčení filmu LOL: Laughing Out Loud.

Ti svorně tvrdí: "Miley je opravdová dáma. Nóbl dáma! Ví, co se sluší, má perfektní vychování a pokud jde o natáčení, tak je naprostá profesionálka."

"Nevěřte ani jedné z těch pomluv," radí hereččin kolega Thomas Jane a dodává: "Miley je vážně třída. Ti, co o ní takové drby rozhlašují, jen závidí. Ona je vážně dokonalá!"

"Jednou za mnou na natáčení přijela má dcera," vypráví ještě Thomas: " Smiley ji tehdy viděla poprvé a okamžitě se k ní chovala tak, jako by byly nejlepší kamarádky, a to dokazuje, jak dobrou má Miley povahu."

Řetězák - O mně :D

27. února 2011 v 16:21 | xoxo Teroushek |  Koš
Máš notebook nebo normal comp? Jen debilní straý comp
Značka tvého mobilu? LG KP500
Jaký máš zvířátko? Nemám, ale chtěla bych psa
Co je zejtra za den? no bohužel pondělí noo ..
Kde se nacházíš právě teď? v pokojíku
Piješ rád/a CocaColu? zbožňuju
Chodíš do KFC? No u nás není, ale někdy jo
Máš ráda knížku nebo časák? obojí :D
Umíš dobře ájinu? Ále docela jo :)
Tvoje oblíbená sladkost? nemám sladkosti jím skoro všechny :D
Lakuješ si nehty? Jo docela často :D ..
Kolik máš v pokojíků skříní? No 2 na oblečení ..

New dess a oddělovač ..

27. února 2011 v 16:13 | xoxo Teroushek |  Info o blogu
Tak jak jistě vidíte nastavila jsem si další new dess :D .. Vím jsem hrozná, ale mně se líbil :D .. Kdyby nebylo mého Sb Romi tak bych ho neudělala ;), takže ti moc děkujů :) .. Jinak udělala jsem k němu svůj PRVNÍ oddělovač tak to berte na vědomí :D: Tady je ;) ..
dfhz
Vím není nic moc, ale je můj první, takže ..
Co jinak říkáte na dess?

Free Layout = Miley Cyrus 0.7

27. února 2011 v 14:29 | xoxo Teroushek |  Miley

Jestli si aspoň tento někdo neobjedná tak to s dessama snad fakt už zabalím, protože tenhle podle mého se mi povedl .. :) ..

Jméno: Miley Cyrus 0.7
Barva: modrá, bílá

Buttonky 14

27. února 2011 v 13:31 | xoxo Teroushek |  Buttonky
Ty jsou zlaté ;) ..

Zac Efron = photoshoot 74

27. února 2011 v 12:03 | xoxo Teroushek |  Zac Efron
moc mu to tu slušíí ;) ..

Pravá podoba :D ..

26. února 2011 v 19:50 | xoxo Teroushek |  O mně
Tak rozhodla jsem se, že sem dám fotky jak vypadám normálně to znamená: Nevyžehlené vlasy, nenamalovaná ..
Tady na těch mám sice také kudrliny, ale ty jsou kulmou a ty na spodních fotkách ty jsou přírodní :D .. Tak co říkáte? Vím je to hrůza mě vidět takhle, ale co :D ..
Ale nejdřív dám fotky jak jsem vypadala když jsem šla na sestry ples:A teď jak vypadám zrovna teď večer :D Nesmát se nemám učesané vlasy, protože jinak by nebyli vidět kudrliny :D:

Nejdou ankety?!

26. února 2011 v 18:49 | xoxo Teroushek |  Info o blogu
Vážně už začínám nesnášet blog.cz .. Proč to sakra změnili? Vždyť ten starý blog.cz všem vyhovoval, tak co zas blbnou, mi jen řekněte v čem je tento lepší .. Já vám to řeknu V NIČEM!!! .. Nejdřív normálně nejdou odkazy a vkládání obrázků naštěstí moje Sb Joy na to přišla a dala návody moc děkujů ;), ale i tak nejdou ankety .. Nevím jestli jen mně nebo všem, ale prostě kldyž chci na něco v anketě kliknout tak se mitam ukáže furt 0 hlasů a to jsem na to klikla vážně nevím čím to je .. Prosím napište mi jestli to dělá i vám ..
Vím, že už o tomto píšu několikrát, ale prostě mě to sere .. Promiň te, že jsme sprostá, ale nejde to jinak ..

Škola .. Blog .. Články .. Omluva ..

23. února 2011 v 20:54 | xoxo Teroushek |  Můj deníček
Ahojí, takže nejdřív se vám omluvím za to, že jsem tu nebyla, neobíhala jsem a nepřdávala články .. No jako
né, že bych tu dlouho nebyla :D .. Nebyla jsem tu dva dny :D .. To není moc, ale i tak se vám omluvím .. Bylo to proto, protože jsem se potřebovala učit a furt potřebuju i když tohle pololetí není důležitý i tak nám furt dávají testy .. Fakt hrůza :( .. Takže jako je to hrůza .. Ještě mám běhání ve škole kvůli přihláškám furt hledám ředitelku, ale furt jí nemůžu zastihnout :D .. To je i ke škole :D .. U blogu chci napsat to, že mě dost sere! .. Proč to udělali .. Všichni na to nadávají a moje nej Sb chce kvůli tomu skončit NÉÉÉÉÉÉÉ! .. MOC TĚ PROSÍM! :( .. Dost mě serou .. Nevím co přidávat za články .. Mám hrozně moc dessů na přidání, ale nemůžu je přidat, protože mi nejdou vkládat obrázky, takže smůla a jinak vážně nemám potuchy co přidávat .. Kopírovat se mi nechce a něco vymýšlet taky ne jsem dneska nějaká unavená nevím proč .. Dneska se na nic nedívám chtěla jsem začít číst knihu, kterou jsem si půjčila v knihovně, ale asi nic, protože jak jsem psala jsem unavená takže si asi půjdu lehnout nechce se mi nic .. Tak já si jdu lehnout papa ;) ..
P.S.: Dneska je to bez avataru, protože mi nejde vložit :( ..

New fotenky ;) ..

23. února 2011 v 19:59 | xoxo Teroushek |  O mně
Takže jak vidím tak lidi nelhali fakt ten new blog.cz je na ho*no .. Nejdou vkládat fotky neboli obrázky, ale to je u mě docela velký problém, protože vkládám dessy a bez toho to nepůjde .. Do hajzlu vraťte to a nechtějte mě poznat :D .. Fakt mě už serou proč to mění .. Vždyť jsem s tím starým byli spokojený :-/
Ale o tom jsem nechtěla psát :D .. Chtěla jsem psát, že mám new fotky tak ať víte jak teď vypadá vaše blogerka :D Bohužel je vložím malé a musíte si je zvětšit ..
Tady na té jedné fotce vypadám hrozně já to vím, ale jde mi o ty nehty :D Ty bíle už jsem měla a teď mám ty černé:
Tuhle fotku mám i jako profilovku na ICQ a na FB :D .. A hrozně se mi líbí:

Moc vám děkuju! ..

21. února 2011 v 19:13 | xoxo Teroushek |  Můj deníček
Já jsem se přihlásila do soutěže SONG a moje tři Sb hlasovali pro moji soupeřku a né pro mě? .. Já myslela, že když jsme Sb, že si pomáháme, asi jsem se spletla .. Vím, že můžete hlasovat pro koho chcete, ale jako tohle? Je to dost hnusné, ale jak chcete .. 

Přihlášky .. Prohlídka .. Škola .. MP3 ..

21. února 2011 v 19:09 | xoxo Teroushek |  Můj deníček
Ahojí,
tak kvůli přihláškám jak jsem psala jsem byla u fyzikáře a on mi říkal, že je to tak správně takže je to v klidu :D .. Zítra stačí jít jen k doktorovi na potvrzení a dám to do školy a v klidu :) a pak jen držet palce, aby mě vzali ;) .. Řeknu vám pravdu vůbec se mi nechce na tu prohlídku, protože my jsme měli normální doktorku, ale nevím co se stalo, ale ona už tam není a je tam nějaký doktor :-o .. Je mi docela nesympatický, protože když jsem tam byla naposled kvůli měření tlaku tak se na mě ani nekoukl .. Jsem se divila, že mě vůbec pozdravil :D .. No dneska poprvý škola do prázdninách řeknu vám bylo to docela fajne :) .. Za takovou dobu jsem zas viděla spolužáky zase jsme se nasmály :D .. Ale měli jsme tělák po těch prázdninách jsem byla celá ztuhlá a teď ani nemluvím :D .. To byl záhul :-o .. Všichni jsme čuměli, že co dělá jestli jí nehrabe :D .. No jinak v poho den ;) .. Stáhla jsem novou Mp3 no chtěla jí sestra, ale mně se líbí taky :D .. Jmenuje se Take That - The Flood .. Mně se nejdřív nelíbila, ale pak jak jí hráli furt dokola na óčku a na MTV tak jsem si jí oposlouchala a je úpe libová :D .. Promiňte za ten výraz "libový", ale u nás to říká každý a já jsem si na to tak zvykla, že jsem to už začla říkat taky :D .. No dneska nic nepřidám, protože jsem sem šla před chvíli, protože jsem se ještě učila :-o :D .. A teď večeřím a budu se ještě učit fyziku :( .. Tak já jdu papa ;) ..

P.S.: Moc vám děkujů za návštěvnost, takovou jsem neměla ani jednou za ty 2 roky ;) .. Jste moje zlatíčka♥ .. 

Navstevnost (14.2. 2011 - 20.2. 2011)

21. února 2011 v 18:40 | xoxo Teroushek |  Moje návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.2. 2011 - 20.2. 2011) je:

Pondeli: 100
Utery: 93
Streda: 153
Ctvrtek: 141
Patek: 175
Sobota: 144
Nedele: 180

Celkem: 986

WOW! Nemám slov ;) .. Jste moje zlata ♥ ..

Moje výroba avatary 7

20. února 2011 v 17:30 | xoxo Teroushek |  Moe výroba
Udělala jsem z toho nového shootu i nějaké avatary moc se mi líbí :) .. Co na ně říkáte? :)

!!Nekopírovat!!

gch
xf
xf
fxg
fxg

free layout = Selena Gomez 0.6

20. února 2011 v 17:09 | xoxo Teroushek |  Selena
Moc se mi líbí :)
txh

Jméno: Selena Gomez 0.6
Barva: modrá, bílá